fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
miejsce na zdjecia
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2006-01-30 08:47:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
widze, ze sie troche pozmienialow tej kwestii
moim zdaniem przy takich zasadach jakie sa (czyli 30 za poprzednie zdjecie 2 za koment 10 za krytyke, 0 za ocene) umieszczenie zdjecie w dobrej jkaosc graniczy z cudem, zeby dobic do 180 kb trezba uzbierac 150 kb czyli 75 komentow, to troche za duzo, rozumiem ze zabiegacie o to zeby ktos cos pod zdjeciami pisal ale za ostro troche moim zdaniem, tym bardziej, ze zdjec jest ciagle malo w serwisie
fotografia cyfrowa
Lukrecja
fotografia cyfrowa
2006-01-30 10:16:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wilku masz racje:)
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2006-01-30 10:26:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zauważyliśmy problem dlatego zwiększyliśmy limit za zdjęcie do 70 kb, do czasu wprowadzenia nowych zmian. Chcemy dodawać przestrzeń za punkty nazbierane za zdjęcia - za każdy otrzymany punkt 2-4 kb. Czyli za zdjęcie, które otrzyma np. 10 punktów autor dostanie od 20 do 40 kb. Ponadto za zdjęcie, które trafi do najlepszych dodatkowa gratyfikacja przestrzenią - 100 kb.

Co o tym myślicie?
Przem/Obiektywni.pl
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2006-01-30 10:48:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ok, tak lepiej moim zdaniem;)
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2006-01-30 11:07:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
swoja droga to od kiedy zwiekszyliscie? bo za wstawione dzis rano dostalem 30
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2006-01-30 11:17:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tuż przed napisaniem posta, czyli koło 10:20.
fotografia cyfrowa
Lukrecja
fotografia cyfrowa
2006-01-30 11:18:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to miała pecha
a podobno kto rano wstaje temu Pan Bóg daje - ale tym razem sie nie sprawdziło:)
fotografia cyfrowa
Amfi
fotografia cyfrowa
2006-01-30 21:57:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czyli:

1 pkt - 2 kb
2 pkt - 3 kb
3 pkt - 4 kb

dobrze rozumiem??
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-01-31 14:40:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lukrecja, bo tym razem nie Bóg dawał tylko Admini :)
fotografia cyfrowa
slipio
fotografia cyfrowa
2006-01-31 23:33:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Amen
fotografia cyfrowa
BENIGNUS
fotografia cyfrowa
2006-02-01 21:48:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem za takimi zmianami. W koncu nie chodzi o zwiększenie liczby wrzucanych zdjęć a o lepszą ich prezentację. Na max czyli 800x700 na razie nie ma szans bo wychodzi kiszka. Pozdr.
fotografia cyfrowa
wrocek
fotografia cyfrowa
2006-02-02 20:26:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No trudno...
Przy takich wymaganiach muszę zrezygnować z dalszego prezentowania tu swoich zdjęć.
fotografia cyfrowa
Fodo
fotografia cyfrowa
2006-02-04 21:30:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja też chyba zrezygnuję z publikacji prac na tej galerii. Nie piszę aż tyle krytyk lub komentarzy aby zarobić na miejsce dla moich fotografii. Jeżeli komentuję lub krytykuję to tam gdzie ma to sens i gdzie mogę napisać coś wartościowego dla autora a nie chcę i nie będę pod każdym zdjęciem wypisywał bzdurnego "podoba się / nie podoba się" tylko dla zysku. Zresztą sam wolę znaleźć pod moją pracą dwie lub trzy wartościowe uwagi niż dziesięć komentarzy "ładne". Dla mnie i pewnie jeszcze innych autorów staje się to galeria "drugiego zdjęcia" po którym zamyka się możliwość największej frajdy jaką jest publikacja pracy.
fotografia cyfrowa
macher
fotografia cyfrowa
2006-02-04 22:02:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jakoś nie wierzę, że z ok. setki zdjęć, jakie się tu dziennie pojawiają, nie znajdziesz 4-5, które uznałbyś warte krytyki. Jeżeli nie, to faktycznie nie jest to miejsce dla Ciebie. Myślę też, że ciekawa praca przyciągnie nie tylko ochy i achy Twoich fanów, ale również konstruktywne opinie innych użytkowników. Z drugiej strony, na plfoto czy oph znajdziesz zaspokojenie (spełnienie?) za darmo - dadzą Ci je raz na kilka dni. A jeżeli za darmo nie lubisz, to możesz sobie kupić na sigu albo photo.net za jakieś 25 dolców rocznie. Tak naprawdę myślę, że ideą takich serwisów nie jest wyłącznie pokazywanie zdjęć, ale również wymiana spostrzeżeń i pomoc innym. I właśnie taką pomoc i wymianę tu promują. Dla samej publikacji pbase.com Ci wystarczy. Powodzenia
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-02-06 08:24:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Macher -> i znowu muszę się z Tobą zgodzić...
fotografia cyfrowa
matejko
fotografia cyfrowa
2006-02-07 14:28:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MOIM ZDANIEM dodawanie fotek co rowne 24h to bezsens powinno byc normalne ograniczenie 1fotki na dany dzien i tyle , ze np dodal bym sobie o 23:55 i o 00:05 i nastepna moge napstepnego dnia dopiero
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2006-02-07 14:38:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
--> matejko, cieszy nas bardzo twoje szczere i bezpośrednie wyrażanie opinii. Jeśli poszukasz na forum znajdziesz informacje, że zmiany metody wystawiania zdjęć są już w toku i juz niedługo będzie wg tego rozwiązania, o którym wspomniałeś.
fotografia cyfrowa
Mr.R
fotografia cyfrowa
2006-02-07 15:52:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to dobrze bo z tego co zauwazylem pora najwiekszej ogladalnosci to kilka godzin w ciagu doby.
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-02-22 19:18:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No tak, mnie podoba się ta metoda ale zastanawiam się tylko, czy jak wszyscy zaczną wrzucać w czasie największej oglądalności, to czy nie będzie to działało na szkodę serwisu. Mam tu na myśli głównie obciążenie serwera przez generowany ruch. Zjawisko "godzin szczytu" mogłoby być niekorzystne.

Z innego punktu widzenia, równie niedobre byłoby przyzwyczajanie użytkowników (w kwestii wystawiania, ale też i komentowania) do pewnej pory, wówczas zdjęcia wystawiane o innych porach mogłyby stracić widzów.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa