fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
O nas
fotografia cyfrowa

O nas

Obiektywni.com.pl to nowa niebanalna interaktywna galeria fotograficzna. Serwis przeznaczony jest dla osób zainteresowanych fotografią, lubiących robić zdjęcia i doskonalących swój warsztat. W serwisie Obiektywni.com.pl można wystawiać własne zdjęcia a także oceniać i komentować zdjęcia pozostałych autorów.

Serwis oferuje dużą ilość funkcji pozwalających na przeglądanie zamieszczonych zdjęć. Można je sortować m.in. wg kolejności publikacji, liczby zebranych punktów, średniej oceny, ilości komentarzy i krytyk. Można również przeglądać portfolio autorów a także blokować wyświetlanie zdjęć, które nie spełniają wyznaczonych kryteriów.

Bazując na sprawdzonych rozwiązaniach w zagranicznych serwisach użytkownikom udostępniono poza komentarzami o ocenami możliwość konstruktywnego krytykowania zdjęć. Konstruktywna krytyka w odróżnieniu od komentarza ma za zadanie pokazywać sposoby udoskonalenia warsztatu autora zdjęcia. Za krytykę autorzy zbierają dodatkowe punkty, które podnoszą ich rangę w serwisie.

Serwis będzie sukcesywnie rozwijany. Już wkrótce można spodziewać się nowych opcji i rozwiązań.

Redakcja serwisu Obiektywni.com.pl

fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa