fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
nowa kategoria- zwlaszcza dla...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
bubypl
fotografia cyfrowa
2006-02-15 23:53:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zastanawiam sie czy nie powinna powstac nowa kategoria, specjalnie dla "artystow" niedocenianych??

Jak widze zdjecia np seria takich blokow mieszkalnych,smietnikow, kawalek garazu itp itd (wiemy o kogo chodzi) i jak ludzie nie potrafia ich zrozumiec (ja tez zreszta), to zastanawiam sie czy nie powinna byc osobna kategoria hmm np. niedoceniane, lub uwaga nowe kierunki w fotografii lub cos w tym stylu.

Wtedy moze wspolnie i wraz z "artysta" doszukalibysmy sie tego "czegos", ktorego ja nie moge pojac (mysle, ze nie tylko ja)

Mozna by sie wiele nuczyc....
fotografia cyfrowa
TomiU
fotografia cyfrowa
2006-02-16 00:10:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zdjęcia z tej kategorii mogłyby się wyświetlać w jakimś randomie na stronie głównej, tak aby zwiększyć oglądalność poszczególnych prac... Luźna uwaga :)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-02-16 00:55:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
niegłupie..
fotografia cyfrowa
klops
fotografia cyfrowa
2006-02-16 06:58:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dobry pomysł
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-02-16 08:02:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bardzo ciekawe, taki pozorny "śmietnik", z którego mogłaby wyrosnąć ciekawa, oryginalna galeria... :)
fotografia cyfrowa
Robertus
fotografia cyfrowa
2006-02-16 18:27:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
moze lepiej nazwac ja 'niebanalne' ? zdjecia wymykajace sie ze schematow, kanonow. Czesto cholernie ciekawe artystycznie a jednak pozostają bez komentarzy.

bubypl > to nie w porzadku sugerowac autora 'takich' zdjec, wiem o kogo chodzi oczywiscie i nic niemam do jego zdjec. ma bardzo ciekawe podejscie do fotografii.

I najbardziej mnie wlasnie denerwuje (czego na poczatku nie bylo) to ze chcemy (?) sie karmic zdjeciami banalnymi w formie, wypucowanymi maxymalnie. Szlag mnie tafia jak widze kolejny widoczek albo motylka (sa nieliczne wyjatki) pochlaniajace uwage wiekszosci komentujacych a zdjecia o ktorych mowa w temacie staja sie zapomniane.

fotografia powinna cos mowic, ruszac nasza wyobraznie a nie byc tylko ladnym obrazkiem. nie mowie ze nigdy nie wystawilem czegos banalnego ale staram sie sporo eksperymentowac i wiem z doswiadczenia ze roznie to bywa jesli chodzi o zainteresowanie takimi zdjeciami.

rozpisalem sie ale moze ktos to przeczyta :)

fotografia cyfrowa
bubypl
fotografia cyfrowa
2006-02-16 23:18:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja czytalem
fotografia cyfrowa
Rollerskate
fotografia cyfrowa
2006-02-16 23:23:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Random - temat do zrobienia dla Adminow. Uwazaem, ze jest to niezly pomysl pozwalajacy na odnalezienie fotek, ktore umknely uwadze.
fotografia cyfrowa
griev
fotografia cyfrowa
2006-02-16 23:47:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z przykroscia stwierdzam ze sam temat jak i wypowiedzi (poza jedna normalna Robertusa) stoja mowiac delikatnie na poziomie: ponizej zenady.

takie fotograficzne rmf fm lub radio zet w sumie ; )
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2006-02-17 10:31:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Strona główna ulegnie wkrótce przemodelowaniu. Na niedocenione zdjęcia również przyjdzie czas.
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-02-22 09:55:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Robertus -> ja też czytałem. :) I się zgadzam. :)
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-02-22 19:46:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Robertus - przeczytałem, zrozumiałem, zgodziłem się.
@griev - również :)
fotografia cyfrowa
janzbendny
fotografia cyfrowa
2006-02-22 20:48:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Robertus - świetna wypowiedź, w 1oo % sie pod nią podpisuje :)

a takie ogolne pytanie: a kto tu sie czuje niedoceniany? chetnie sie dowiem......
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-02-22 21:21:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tylko jak z wypowiedzia bywa (a fotografia jest forma wypowiedzi) adresowana jest ona do okreslonego grona. nie mozesz zmuszac fanow motylkow to wypowiadania sie lub co gorsza oceniania fotografii "ambitnej". szczerze mowiac sam jej chyba nie rozumiem (sa nieliczne wyjatki) przynajmniej nie mam tej pewnosci co co przy fotografii motylkow. i mysle ze jest tez na odwrot "ambitny" fotograf nie musi tak do konca rozumiec fotografii motylkow.
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2006-02-22 21:49:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Robertus, masz niewatpliwie racje. Pomysl bubypl warto jednak rozwazyc i to z dwoch wzgledow.
Pierwsze, zeby ktos, kto chce sobie tego typu zdjecia poogladac nie musial sie blakac godzinami wsrod "slicznosci", a drugie, to nie narazac wysublimowanego poczucia estetyki bubypl&CO.
fotografia cyfrowa
janzbendny
fotografia cyfrowa
2006-02-22 21:58:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czyli całosc tematu sprowadza sie do: chcemy podzialu na fotografie klasy "A" i klasy "B"? .....imho kuriozum :D
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-02-22 22:05:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja bym nie przesadzal w regulacjach i klasyfikacjach
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-02-22 22:22:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
janzbendny napisał: / czyli całosc tematu sprowadza sie do: chcemy podzialu na fotografie klasy "A" i klasy "B"? /

albo do podziału na pop i off ;)
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-02-22 22:25:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
szufladki, szufladki, szufladki ... ;)
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-02-22 22:40:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no właśnie, janzbendny napisał, że to trochę zbędne tak dzielić i ja się z Nim zgadzam :P
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-02-22 22:47:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no ja tez jestem przeciwny odgornym podzialom, za to dobra jest mozliwosc tworzenia wlasnych grup np. ulubionych autorow (co juz jest) lub fotografii (co by sie przydalo)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa