fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czym jest VOX DEI ?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2008-05-04 10:38:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czym jest Vox Dei ?
vox dei to NA PEWNO nie jest dobra sprawa ;/
vox dei powinien być podzielony na gatunki fotografii bo inaczej nie będzie dobrze ;/
vox dei - przez takie vox jak teraz jest ta strona traci szacunek ;/
vox dei - promowanie gatunku fotografii która nie daje dojść do głosu innej ;/

więc szanowna administracjo proszę o odpowiedz czym jest VOX DEI ? waszym, twoim.. ulubionym tematem ;/

co pisze na samej górze? OBIEKTYWNI o fotografii rzeczowo i z kulturą GALERIA FOTOGRAFICZNA ;/ czy ta strona na pewno tego się trzyma? ;/ NIE!!!

Ja nie jestem następnym krzykaczem :() ale mam oczy i WIDZĘ nie tylko patrze ;/ zmiany proszę bo stronka OBIEKTYWNI traci szacunek ;/

i tak przy okazji posprzątajcie ;) wiele kont jest nie używanych i jest bałagan ;/ konta które są XX czasu bez fotografii usuńcie, to nie jest darmowa reklama nicków :/ i opisy ocen bo to co teraz jest to masło maślane :) dziękuje :)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-05-04 10:55:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Vox Dei to alternatywa dla Vox Populi

vox populi to NA PEWNO nie jest dobra sprawa ;/
vox populi powinien być podzielony na gatunki fotografii bo inaczej nie będzie dobrze ;/
vox populi - przez takie vox jak teraz jest ta strona traci szacunek ;/
vox populi - promowanie gatunku fotografii która nie daje dojść do głosu innej ;/

a poza tym to dopiero co o tym pisano:
http://www.obiektywni.pl/forum/watek-162226.php
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2008-05-04 11:30:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Vox Dei jest cierniem w dłoni, kamieniem w bucie, odciskiem na pięcie i solą w oku licznych posiadaczy aparatów fotograficznych i "podręczników poprawnej fotografii albumowej". Vox Dei uwiera i w końcu musi zniknąć, bo Ci liczni (a liczni mają większą siłę) postawią na swoim, przecież łatwiej wymagać od innych (np. administracji by usunęła to co drażni) niż od siebie (by pomyśleć, poczytać, spróbować zrozumieć). Przez Vox Dei, co gorsza, liczni nieco tracą szacunek do siebie. A liczni to pieniądze - muszą wygrać. Trzymam kciuki by jak najpóźniej. I wszystkich pozdrawiam :)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:19:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MartaW, skimi,

Brawo.
:-)

fotografia cyfrowa
kilerus
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:26:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Są Vox Dei i Vox Populi w takiej postaci i w takiej postaci powinny w moim mniemaniu zostac. Mi to w ogole nie przeszkadza. Dwa różne światy dla rownowagi. Bardziej mi przeszkadza, to ze nie moge przeklinac na plfoto i mam bana na 336 godzi :/
fotografia cyfrowa
Andresz
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:28:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zgadzam sie z ogolna teza prosiaczka ze na Vox Dei sa zdjecia w jednym okreslonym stylu.
fotografia cyfrowa
krystek102
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:40:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czy dwa rózne swiaty? bardzo czesto fotka z vox populi trafia do vox dei
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:58:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pokuszę się o dookreślenie tego stylu przez negację: na miarę tutejszych możliwości jest to styl nie-kiczowaty i nie-albumowy ;-)
fotografia cyfrowa
kilerus
fotografia cyfrowa
2008-05-04 13:02:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
krystek102 węgorz i czasami z wody wychodzi ;)
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2008-05-04 13:41:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
krystek bo dobra fotka może być przy okazji ładną fotką... jak jest ładna to jest w VP a jak przy okazji jest dobra to jest w VD ;)

prosiaczek jak się samemu dla siebie - nie wie co i nie wie jak i nie wie dlaczego tak się chce fotografować to nie zrozumie się ani celowości z jaką autor wykonał fotkę, którą widać w 90% fotek nominowanych do VD, ani celowości ich nominowania do tego panelu :)
fotografia cyfrowa
kodek
fotografia cyfrowa
2008-05-04 14:58:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Całe szczęście że jestem w tej komfortowej sytuacji że się na fotkach nie znam w ogóle i to pozwala mi zachować świeże spojrzenie przeciętnego zjadacza chleba. A świeży przeciętny zjadacz chleba mówi że w Vox Dei są przeważnie fotki niezrozumiałe , nie ciekawe , takie byle co i szkoda nawet czasu na oglądanie , natomiast w Vox Populi są fotki bardzo ładne.
Nie bym był sobą jak bym tego nie napisał :P
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2008-05-04 15:12:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kodek: analizując Twoje portfolio, to to stwierdzenie nie jest dziwne...tylko dziwi mnie, brak Twoich fotek w VP....
fotografia cyfrowa
hiteroh
fotografia cyfrowa
2008-05-04 15:21:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kodek-

kategoria przeciętnego zjadacza chleba jest tak świeża,jak soczek Marwitt'a po 44 dniach.
Równie świeże jest jego spojrzenie :)))
fotografia cyfrowa
kodek
fotografia cyfrowa
2008-05-04 15:24:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
corazon mnie to nie dziwi , z prostego powodu , w makro są lepsi , już tak długo robię makro i siedzę w necie że potrafię poznać lepsze fotki od moich. Robię fotki dla przyjemności mz. słabym aparatem Nikon 8700 . Ale nie mówmy o mnie .
hiteroh :)

fotografia cyfrowa
hiteroh
fotografia cyfrowa
2008-05-04 15:40:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kodek 2008-05-04 14:58:04 - się na fotkach nie znam w ogóle.

kodek 2008-05-04 15:24:34 - potrafię poznać lepsze fotki od moich.


fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2008-05-04 18:14:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ooo widzę że co niektórzy nie zrozumieli o co mi chodzi albo zachowują się jak 'zajkowski' :)
tu nie chodzi o świeże spojrzenie czy kto ma lepsze czy gorsze fotki ;/ chodzi tu oto że to jest galeria fotograficzna i na pierwszej stronie wyróżnia się jeden styl fotografii ;/ i to widać gołym okiem ;/
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-05-04 18:26:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prosiaczek,
piszesz "jeden styl"
czy możesz go nazwać?
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2008-05-04 18:39:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
można sobie wyobrazić, że vox dei znalazłby się: niezłe zdjęcia przyrodnicze, krajobraz, dobre makro, ciekawy akt, interesujący glamour, intrygujące zdjęcia sportowe... itd... a tymczasem, ciągle to samo :) ale najwyraźniej albo najczęściej albo przeważnie... redakcja zauważa tylko zdjęcia, które ją mniej lub bardziej zajmują. (jakieś eksperymenty mentalno-formalne) ... może trochę elastyczności? ... a na marginesie przydałoby się, żeby zdjęcia wybrane miały jakiś znaczek, który je wyróżnia, kiedy już znikają z vox... tak, żeby można było je jakoś rozpoznać :) przeglądając pf autorów.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-05-04 18:47:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zover (18:39:53) a wybierz coś dobrego z wymienionych kategorii i podrzuć do tego watku: http://www.obiektywni.pl/forum/watek-3392.php
mam wrażenie, że pare zdjeć tam wspomniany pojawiło sie właśnie w VD, wiec moze to znowu zadziała :-)
fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2008-05-04 18:48:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dlaczego podejrzewałem że ty na pewno się odezwiesz ? ;/ ? keramodnor :)
może dlatego że zaraz po moim poście wszedłeś na moje konto i dostałem zerowe ocenki ;/ czyli musiało to cię ruszyć :)

jeden styl czyli bez innych ' ograniczanie się' :) przecież to takie proste i zrozumiałe :) to tak jak by twój katalog INNDIE tylko był na twoim koncie :)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-05-04 18:53:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prosiaczek
nalegam, czy jesteś w stanie nazwać ten styl fotograficzny, jeden styl o którym piszesz?
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2008-05-04 18:59:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a propos... wyjątek z konkursu canona, jak zamierzają oceniać fotografie:

* Świeżość spojrzenia
* Przemyślaną kompozycję
* Element opowieści
* Wyraźne, ostre ujęcie oraz silny, prosty obraz
* Oryginalność
* Związek emocjonalny
* Uchwycenie chwili, które ujawnia coś szczególnego

kategorie: portret, makro, krajobraz, sport...
pewnie zaglądacie to wiecie, ale może to jest pomysł na ocenę zdjęć trafiających do vox dei. i innych zresztą też.

fotografia mantalo-zagadkowo-formalna z nutą psychodeli... to nie wszystko :) nie żebym nie lubił :) jestem za. ale ostatni skromnie wygląda to vox dei. tu się zgodzę z prosiaczkiem :) ale może tak powinno być.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-05-04 18:59:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
PS. Śmiem twierdzić, że:

Założyłeś ten post.
1 h 40 min po tym, ja się odezwałem w tym poście.
Po kolejnych 1 h 30 min oceniłem trzy Twoje zdjęcia.

Czy uważasz, że było inaczej?
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-05-04 19:01:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zover,
"ale ostatni skromnie wygląda to vox dei"

Czy możesz podać okres, w którym wyglądało dobrze?
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2008-05-04 19:03:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak z 3 miesiące temu. pół roku temu zresztą też. tak mz.
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa