fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
C 24-105 4.0 vs C 24-70 2.8
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
majku
fotografia cyfrowa
2008-05-28 16:55:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czy ktoś foci tymi obiektywami w galeryii?

Doświadczenia mile widziane
pzdr;)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2008-05-28 22:08:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
foce 24-70 i powiem szczerze ze pod 30D mnie to szkło co najmniej bardzo rozczarowywało (może inaczej... oczekiwałem dużo lepszych efektów za tą cenę) Jednak po podpięciu pod 5D pokazało swoją klasę i przestałem żałować jego zakupu.
fotografia cyfrowa
majku
fotografia cyfrowa
2008-05-28 23:04:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Coś w tym jest że na cropie ten obiektyw nie zachwyca(twój oraz kilka innych koment. w sieci)
Tylko czy światełko 2.8 używalne i jak z AF w ciemnościach(brak wspomagania w mojej 350d)
Chcę zmienić mojego zasłużonego tamiego 28-75 na jeden z powyższych obiektywów. Zobaczymy ;)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2008-05-28 23:34:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja używam w 99% zdjęć 2.8 taka specyfika zdjęć które robię.
Co do Tamiego... to nie wiem jak to określić bo oba szkła mają takie samo światło, ale.... porównanie identycznych zdjęć zrobionych na 30D Tamim28-75 i c24-70 na identycznych parametrach pokazywało że zdjęcia z tamiego są jaśniejsze.
fotografia cyfrowa
majku
fotografia cyfrowa
2008-05-29 09:25:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to plus dla tamiego, można lekko przymknąć albo czas skrócić żeby eli dorównać ;)
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2008-05-29 10:10:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja mam 24-70 f2.8 L - na 5D spisuje się rewelacyjnie, szczególnie jeśli chodzi o kolory i ostrość. Nie mam BF czy FF, generalnie to szkło jakby zostało do mojego 5D stworzone, współpracuję doskonale. Nie wiem czy ma to znaczenie ale kupiłem 5D w kicie limitowanym jubileuszowym z 24-70 f2.8L, możliwe, ze te Lki do "kitu" wciśnięte były jakoś fabrycznie parowane bo współpraca jest tu zaskakująco dobra, szczególnie af nie chyba nigdy.
fotografia cyfrowa
majku
fotografia cyfrowa
2008-05-29 17:54:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Brak FF,BF + Czułość p. AF w 5 D plus USM elki, musi byc dobrze.
Magus piękne portfolio
pzdr ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa