fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czy tak ciężko ?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-07-20 10:46:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jest zrobić coś aby polecenia były jawne, tak jak oceniających krytyki, bo zaczyna się robić paranoja. No chyba że administracji na tym zależy...
Proszę nie zamiatać tego wątku pod dywan i nie spamować bzdurnymi wypowiedziami...
fotografia cyfrowa
kaja_
fotografia cyfrowa
2009-07-20 11:45:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
popieram!!
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-07-20 11:47:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Może po prostu administracja by odpowiedziała da się, albo nie da się, albo nie ma takiej potrzeby i wtedy przestaniemy o tym rozmawiać...
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2009-07-20 11:56:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja też
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2009-07-20 12:00:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie popieram...

Już od dawna uważam, że w ogóle należy znieść polecanki. VD jest wybierane odgórnie, a VP z założenia ma być wskaźnikiem popularności, więc parametr, który jest używany przez pewnie mniej niż 5% użytkowników w ogóle nie nadaje się jako kryterium.
fotografia cyfrowa
Wojciech
fotografia cyfrowa
2009-07-20 12:03:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przyłączam się z poparciem
to, co się dzieje (pomijając różne motywacje, z których znaczna część jest czytelna tylko dla wtajemniczonych) ośmiesza ten portal, szczególnie w oczach ludzi z nim nie związanych
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2009-07-20 12:05:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk, mam takie samo zdanie jak ty, ale jawność poleceń może być pierwszym krokiem do zmiany zasad wyboru prac do VP
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2009-07-20 12:19:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-216089.php
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-143692.php
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-249420.php

To tylko pierwsze z brzegu przykłady zdjęć, które bując rekordy oglądalności niegdy nie miałyby szans na zaistnienie w VP. A przecież to ma być głos ludu...
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2009-07-20 12:42:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Za jpk
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2009-07-20 12:53:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
róweniż za jpk. Dodam tylko to, o czym już kiedys pisałem: VP powinno być rankingiem zdjęć w oparciu o iloczyn sumy punktów i średniej (to rozwiązanie jest o tyle lepsze od rankingu w oparciu o samą liczbe punktów, że uniemożliwia sytuację, w której zdjęcie z pięcioma czwórkami jest niżej w rankingu niż zdjęcie z trzydziestoma jedynkami...)
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2009-07-20 13:03:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co tu dużo gadać. Polecanie było/jest przekombinowaną opcją. Miało ubarwić portal, wyszło odwrotnie.
fotografia cyfrowa
Wojciech
fotografia cyfrowa
2009-07-20 13:06:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VP oparte o punktację spowoduje ponowne zupełne zdominowanie portalu przez TWA, tak mi się zdaje
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2009-07-20 13:10:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wojtku, przyjdzie anty TWA i nastawia zer i minusjedynek i foto zleci z VD :), polecenie nie dość, że anonimowe to na dodatek brak na nie antidotum
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-07-20 13:13:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A może po prostu jawność poleceń spowoduje , że przy słabych a polecanych zdjęciach będziemy widzieć kto ma wypaczony gust lub ewentualnie ma kilka dodatkowych kont z których sam siebie poleca, a nie jest to jakiś wielki problem...
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2009-07-20 13:26:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
corazon - niby racja, ale jpk slusznie zauwazyl, że sens VP i polecenia nie idą w parze... MZ można zrobić i jedno i drugie - zmienić reguły VP, a polecenia (jawne) zostawić jako sugestia dla VD.
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2009-07-20 13:39:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jawność poleceń na pewno obniży ilość słabych zdjęć w VP, ja też mam wrażenie, że czasami się poleca z przekory, albo złośliwości. Natomiast równie na pewno nie spowoduje wejścia do VP wielu znakomitych, często oglądanych i wysoko ocenianych zdjęć.

Wojciechu, teraz żeby wejść do Max'a wystarczy kilka poleceń. To dopiero jest pole do popisu dla TWA... :-)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2009-07-20 15:14:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja mam wypaczony gust, polecam stokrotki, by odróżnić VP od VD
;-)
fotografia cyfrowa
Roman_tyka
fotografia cyfrowa
2009-07-20 15:59:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jestem za !!!
fotografia cyfrowa
Wojciech
fotografia cyfrowa
2009-07-20 16:20:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@jpk: to prawda.. ale może gdyby utwardzić tą walutę (zmniejszyć dostępną ilość w jednostce czasu) i znieść anonimowość..
a może polecenie powinno kosztować jakąś (niewielką, ale i nie małą) ilość punktów z konta polecającego ?
ja traktuję polecenie poważnie i nigdy mi się nie zdarzyło wykorzystać całej puli, nigdy nie znalazłem aż tylu dobrych zdjęć równocześnie - może limit poleceń jest zbyt wysoki ?

@ant_z: pamiętam jak TWA szalały bez opamiętania, a takie kontrakcje jakoś się nie zdarzały, więc nie wiem, czy to zadziała
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2009-07-20 16:26:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A dlaczego wszystkim tak bardzo zależy na VP, skoro nie ma tu ŻADNYCH jednoznacznych kryteriów i obowiązuje "widzi mi się, widzi ci się, widzi im się"? Przecież następuje tutaj porównywanie drewnianego z zielonym. Odtajnienie polecanek sprawi jedynie, że będzie wiadomo, kto lubi drewniane, kto zielone, a kto Iksa lub Ygreka. Poziom tej "rubryczki" nie podniesie się przez to ani na jotę.
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2009-07-20 16:29:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie popieram :)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2009-07-20 16:30:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale może niektórzy nie będą sadzić polecanek w ogródku z sałatą ;)
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2009-07-20 16:33:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie popieram, bo ... właśnie poleciłem 4 świetne zdjęcia, nie sądzę, żeby autorzy musieli wiedzieć, że to akurat ja je polecam, publika też wiedzieć nie musi, nikomu ta wiedza nie jest potrzebna, może poza administracją portalu :) najważniejsze jest to, że poleca się zdjęcie, a które i dlaczego niech to pozostanie tajemnicą, ewentualnie zawsze można napisać komentarz i dodać ocenę i wszystko będzie jasne :)
fotografia cyfrowa
LucaBrassi
fotografia cyfrowa
2009-07-20 16:33:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a mnie to lotto... i tak zawsze bedzie cos nie tak.
fotografia cyfrowa
ZAK
fotografia cyfrowa
2009-07-20 16:40:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk- sam się przyczyniłeś i podbiłeś bębenek wystawiłeś tej focie 3 a lud jak to określasz to przyklepał to nie moja wina bawcie się dobrze. Od czasu do czasu obserwuje te wasze podjazdowe walki i się bawię dobrze. Pozdrawiam :)))))
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa