fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
marconi - Konto autora zostało zablokowane przez administratora
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-08-10 11:20:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czy to efekt jakiejś potyczki słownej?
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2010-08-10 11:31:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Potyczka słowna, podwójne konto, skradzione zdjęcia... albo zwyczajnie pojechał na ryby ;)
Kto widział, kto wie?

W ramach rozrywki proponuję zgadnąć czyje to słowa: "Pycha,zarozumiałosć takie cechy wami rządzą -artyści z OB!" i od razu mówię, że nie marconiego!
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2010-08-10 13:26:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wiem czy redakcja idzie w dobrą stronę - znikają autorzy których prace ogląda się z przyjemnością, a to nie jest dobre dla portalu. Jest to uwaga ogólna, nie znam sprawy więc trudno mi ją komentować, widzę tylko efekt końcowy.
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2010-08-10 15:51:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehe - widzę, że się ktoś wstydzi swoich słów i zgłasza do moderacji. Bez sensu, bo i tak wiadomo czyje. Jakby ktos nie wiedział - to zapraszam poczytać wpisy pod moim PF :)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-08-10 16:25:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fajne masz te wpisy :)
fotografia cyfrowa
lightman
fotografia cyfrowa
2010-08-10 16:42:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z tego co wiem,marconi dobrowolnie pożegnał się z OB.
Powodów nie będę ujawniał,bo skoro sam o nich nie napisał,nie czuję się uprawniony o tym pisać.
Napisałem to,aby nie wikłać niepotrzebnie w tą sprawę Administrację.To była wyłącznie decyzja marconiego.
Osobiście,jest mi przykro,ze nie ujrzymy już tu naprawdę znakomitych fotografii,które w swojej kategorii,należały do jednych z najlepszych.
fotografia cyfrowa
tomi
fotografia cyfrowa
2010-08-10 16:45:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zimba... to znaczy, że zgadłem bo mój wpis zginął ;)))
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-08-10 17:00:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marconi? To ten od pejzaży z dębami?
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2010-08-10 17:39:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tomi - tak - mój też... nawet nie pytaj co napisałem :)
fotografia cyfrowa
ederlezi
fotografia cyfrowa
2010-08-10 18:02:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.kiedrowski-photography.com/
fotografia cyfrowa
szpilek
fotografia cyfrowa
2010-08-10 18:12:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to jest jego strona? Świetne foty :)
fotografia cyfrowa
sulek
fotografia cyfrowa
2010-08-10 19:20:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sam napisał to pod jednym ze zdjęć - w relacji do wyjątkowo chamskiego komentarza jednego z userów [kto czytał, ten wie] - że jeśli podobne wpisy wiszą na portalu, to jego noga nie postanie tu dłużej ani chwili. Ów wpis nie został mimo interwencji wymoderowany, a Marconi okazał się człowiekiem honoru. Sądzę, że wszyscy wiele straciliśmy.
fotografia cyfrowa
Adrian Manowski
fotografia cyfrowa
2010-08-10 20:07:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ostatni gasi światło...
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2010-08-10 20:38:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A moim zdaniem to głupota, to unoszenie się i usuwanie własnego konta samemu. Komu tym robię przykrość? No chyba, że moje foty idą po niebotycznych cenach na aukcjach, to jest strata dla userów.
Po pewnym czasie takiemu przechodzi złość i rejestruje się na nowo.
Dla mnie to śmieszne i takie trochę pokazywanie, że ja to jestem naj i wszyscy będą żałować, a ten kto mi nabluzgał, to się potnie.
Dziecinada.
fotografia cyfrowa
keda
fotografia cyfrowa
2010-08-10 21:02:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx: nie do konca sie z toba zgodze.. niezaleznie od powodow odejsc niektorych ludzi z tego portalu robi sie tu stosunkowo pusto... jak sobie przypomne swoje poczatki na tym portalu to (a bylo to ponad 4,5 roku temu) nie bylo problemu aby ktos napisal cos wiecej w komentarzu niz: "fajne , super, extra kiepskie, slabe, do skasowania"

bardzo duzo userow chcialo podzielic sie swoja wiedza, technicznymi niuansami lub dobra rada co zmienic aby bylo lepiej. wszystko odbywalo sie w kulturalny sposob, bez wyzwisk czy niestosownych komentarzy. zdjec pojawialo sie duzo mniej , lecz za to jakosciowo duzo lepszych. konstruktywnych komentarzy i krytyk bylo takze duzo wiecej. ludzie polemizowali ze soba spierali sie, czasem nawet klocili, lecz calosc przebiegala z nalezyta kultura.

teraz nie wiem co trzeba zrobic aby ktos mial ochote napisac kilka bardzo subiektywnych slow dotyczacych zdjecia, kadru czy technicznych aspektow, bez obrazania autora modelki czy pogladow innych. duzo interesujacych fotografii przechodzi niezauwazona.

zawsze bede dobrze wspominal merytoryczne komentarze salwana, lonelywolf'a, szamroka, regisa, lightmana, vagabonda czy marconiego (wymienilem tylko kilku nie wszystkich).... m.in. dzieki nim moje zdjecia wygladaja zupelnie inaczej niz na poczatku.

zmierzam do tego ze przez roznego rodzaju "negatywne akcje" osoby z pieknym portfolio oraz wiedza odchodza w inne miejsca.... a osoby stawiajace pierwsze kroki w fotografii nie maja sie od kogo uczyc, kogo podpatrywac lub od kogo sie radzic.

to chyba tyle ...
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2010-08-10 21:05:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx, nie mierz wszystkich jedną miarą, może trudno jest Tobie w to uwierzyć, ale są jeszcze ludzie którzy szanują siebie i mają honor, mogę Tobie zagwarantować że marconi na pewno się tu nie pojawi pod innym nickiem, jak i też wątpię żeby się pojawił pod tym samym, a to że nie miał ochoty dłużej znosić chamstwa to mu się wcale nie dziwię. OB. nie jest jedyną galerią internetową i na szczęście są jeszcze inne miejsca w internecie gdzie można pokazać swoje zdjęcia, szczególnie jeśli chodzi o portale zagraniczne, na których nie ma tyle chamstwa co na Polskich.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2010-08-10 22:39:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szanowni Koledzy, ja wyraziłem swoje prywatne zdanie na ten temat, Wy macie inne i ja to szanuję, ale to nie znaczy, że moje zmienię.
Pozdrawiam. :)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-08-11 01:31:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.kiedrowski-photography.com/

Całkiem ładne foty.
Gość mnie chyba ignorował, ale zdjęcia robi sprawne.
Nie rozumiem jak można dopuścić do utraty takiego autora - zwłaszcza podczas zapaści portalu?
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2010-08-11 10:04:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kera... czym się różni zapaść od dryfowania ?
fotografia cyfrowa
vilgefortz
fotografia cyfrowa
2010-08-11 10:11:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dryf to poruszanie się po powierzchni bez panowania nad kierunkiem a zapaść to wejście pod ziemię z powodu nagłych ruchów tektonicznych i w konsekwencji śmierć :) poza tym jedno pojęcie z żeglarstwa, drugie z geologii ;))))))
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2010-08-11 10:59:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o tym, że obiektywni.pl to okręt bez kapitana, rozprawialiśmy już w zeszłym roku...
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2010-08-11 12:44:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nop tak... teraz rozmawiacie o tym że co ciekawsi pasażerowie tego transatlantyka przesiadają się na inne okręty... Czy nie martwi Was (dzieci tego portalu) dostrzegalna pod fotkami malejąca pula merytoryki? Marconi t był tu merytoryczny user... Bez takich ludzi model wizerunku (nazwa 'obiektywni.pl' opierająca sie na solidnym merytorycznie i krytycznym sicie) - kładzie się...
Wiadomo, zostają userzy lubiący sbie pogadać, poprztykać sie i pojałowić słowo polskie... Tylko takie 'bezradne trwanie przy chorym pacjencie' prowadzi donikąd... Może wymyślcie coś jeśli to miejsce jest wam miłe i - jak widzę czasami - bliskie :) Skoro taka Mordecai zagląda tu wciąż lojalnie, taki Kera pośród swojej uroczej metodyki czasem napisze coś ciekawego, wowa z swoim rozsądkiem i sporą wiedzą (i kulturą) przesiaduje wiernie tutaj... to chyba lubicie to miejsce, prawda ? to może powinniście coś zrobić...
taka dygresja południowa :)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2010-08-11 13:05:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MarkuMarianie, ja już (jakby) próbowałam, a jedyny wynik, to zdobycie statusu lokalnego wroga publicznego nr 1 ;)
A poza tym, to każde przedsięwzięcie (organizacja, firma, serwis internetowy) ma swój czas wzrostu, stabilizacji i upadku.
Obiektywni są już na równi pochyłej.
Normalna kolej rzeczy i nie ma co płakać nad tym, co było...
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2010-08-11 13:32:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Obiektywnych można by szybko i sprawnie zreanimować, ale trzeba by dokonać kilku kosmetycznych zmian i wyznaczyć moderatorów z jajami, którzy nie uginają się pod presją , że jeden z drugim znany (na Ob znany) autor płacze że mu usunięto zdjęcie. Wyeliminowałoby to dzieci neostrady pozim by wzrósł i w dłuższej perspektywie wyszło by to portalowi na dobre... ale tego trzeba chcieć....
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-08-11 13:37:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
marekumarianu -> :o) to miłe, co piszesz (dziękuję bardzo!), a co gorsza - prawdziwe. Tak - lubię to miejsce (jeszcze ciągle), podchodzę do niego z sentymentem (wiele się nauczyłem, poznałem fajnych ludzi z całego kraju i dalekich stron, z którymi się spotykam i - nie przesadzam - przyjaźnię), a i chciałbym, by było co najmniej dobrze. Mam jednak dokładnie taką samą siłę przebicia, jak Ty i każdy inny "juzer". :o) Zawsze uważałem, że poziom OB nie zależy tylko od wystawianych fotografii (te są tak naprawdę podobne we wszystkich portalach fotograficznych, no - może ciut lepsze... ;o) ), ale od poziomu komentarzy i ocen, a te wynikają z wiedzy, doświadczenia oraz - oczywiście i a jakże - wrażliwości artystycznej, wyobraźni i polotu uczestników całej zabawy. No, a te są... wypadkową średniej krajowo-portalowej. I trudno w tym przypadku nie zgodzić się z dwoma ostatnimi zdaniami Marty...
Ukłony dla wszystkich!
;o)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa