fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Słaba jakość ???
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
lilliwashere
fotografia cyfrowa
2010-08-26 22:52:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Może już na ten temat było, może nie. Ale zastanawia mnie dlaczego ludziska publikują fajne zdjęcia po gigantycznej kompresji - jakość ucieka totalnie, wychodzą szumy pikseloza itd. Może trzeba by gdzieś napisać, że wielkość pliku po kompresji związana jest liniowo z jakością ?:)
fotografia cyfrowa
artxxl
fotografia cyfrowa
2010-08-26 22:59:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ludziska robia tez inne glupstwa. Moze zrobimy katalog?
fotografia cyfrowa
lilliwashere
fotografia cyfrowa
2010-08-26 23:18:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Może, i ja bym sie tez poduczył. W sumie taki bardzo mini poradnik przydałby się, chyba, że gdzies juz tu jest ?:)
fotografia cyfrowa
wordy
fotografia cyfrowa
2010-12-23 18:43:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
może się rozchodzić na dwa zagadnienia: [1] pokazać temat; [2] pokazać światło, np. może istnieć domniemanie obawy o KOPIOWANIE kadru w temacie - to ze słyszenia. zagadnienie nie dotyczy autorów wąsko_tematycznych.
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2010-12-24 10:03:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To nie jest zależnośc liniowa.
fotografia cyfrowa
auto_joker
fotografia cyfrowa
2010-12-24 10:35:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
być może jest to podyktowane limitem przestrzeni dyskowej. na dzisiaj użytkownik po publikacji zdjęcia dostaje dodatkowo 200 kb. rachunek jest prosty. jak gospodarować pojemnością konta aby za udzielanie się na OB nie trzeba było płacić. publikować zdjęcia do 200 kb.

w pejzażach trudno, ale na przykład w fotografii kreatywnej i jeszcze B&W z łatwością da się to zrobić ... ;-)
fotografia cyfrowa
PRZEMEAS
fotografia cyfrowa
2013-11-25 19:51:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zła jakość moich zdjęć w galerii .............Cześć witam Wszystkich . Od jakiegoś czasu walczę z jakością moich plików wysyłanych do galerii. Zauważyłem że zdjęcia na moim komputerze wyglądają lepiej niż po przesłaniu do galerii na moim koncie. Totalnie tracą ostrość!!!!!!!! A także są większe np. zdjęcie 900X571 pikseli mające u mnie na ekranie wielkość 24cm - 15cm ,w galerii jest większe ma wymiar 30cm-19cm.Lecz nie wielkość stanowi problem ale tracenie ostrości i jakości. Próbowałem wyostrzać po kompresji ,stosować program do bezstratnej kompresji i efekt ten sam!!!!! Nigdy wcześniej się z takim zjawiskiem nie spotkałem ,a dotyczy ono też innych galerii. Używam tych samych programów od lat ,po za nowym Windowsem 7 Professional . Czy ktoś może mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu ???? Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa