fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Dlaczego ????
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2010-09-20 15:10:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Iness: myślę, że Tobie i mnie dał Archeo, nie oceniasz, nie komentujesz więc nie istniejesz, nie jesteśmy " opłacalni " dla innych bo nikt z nas pożytku nie ma, co innego taki etis, Irena J czy ustyna i paru innych- oni sieją i zbierają, ta stara prawda działa też wirtualnie...


vilgefortz: są autorzy, którzy wystawiają w tak dziwnych tonacjach a jednak się podoba, kuriozum ostatnio to fota Asiencji ( wyróżniona ) nawet przez redakcję gdzie dziewczyna w bajkowej scenerii z olbrzymim konarem wystającym z ramienia w klapkach japonkach ogromnie się wszystkim podobała...:-)
z punktu widzenia nawet poprawności fotograficznej to fota bliska zeru...
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2010-09-20 15:49:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vilgefortz kiedy mi o oceny/ punkty nie chodzi bo ich na forse nie wymienie... w mojej wypowiedzi chodzi o pewien trend jaki panuje ostatnio w tej galerii...

corazon ja komentuje, oceniam i nawet polecam - jak mam czas :))))))) Czasem wciskam też kosz pod zdjęciem i pod krytyką albo plusy przy krytykach, więc powinnam być umiarkowanie opłacalna. Umiarkowanie... bo używam pełnej skali ocen. W zamian też dostaję pełną i gitara.

Tylko nie każdy jeszcze pamięta, że to jest galeria otwarta a skala zaczyna się od -1, co oznacza że nie tylko debiutant może załapać coś poniżej 3. Taki użytkownik z dużym TWA też ma tylko 10 osób w ignorowanych i może mu sie przytrafić, że "z martwych kont wstała" osoba mu wrzuci trochę goryczy pomiędzy pianie, krzyki, wiwaty i oklaski. I wtedy następuje sprzeżenie zwrotne czyli albo dostaję taką samą ocenę od osobnika i połowy TWA albo bardziej kulturalnie dostaję taki "list z żygami" w którym pasja fotograficzna zmienia sie w psychologiczne zacięcie do analizy. Albo bardziej niż bardziej kulturalnie dostaje list z prośbą o nie wypowiadanie się w temacie bo niszcze wrednie średnią.

Więc jak już dostanę komentarz i ocenę (w całej skali) za MOJE zdjęcie a nie za ramkę, ziarno, tonację, mój komentarz, moją ocenę lub moją krytykę pod innym zdjęciem to jestem zadowolona i stwierdzam, że wrzucę coś jeszcze bo akurat mam czas. O reszcie zapominam bo nie mam czasu na pamiętanie.
fotografia cyfrowa
vilgefortz
fotografia cyfrowa
2010-09-20 18:06:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
corazon - nie widziałem tej foty asiencji , aż sobie zerknąłem , dla mnie kiczyk pierwsza woda i ten konar ze łba.
Iness - nie jeden chciałby mieć zbliżone do twojego portfolio więc powinnaś być 'ponad' :(
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2010-09-20 18:13:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vilgefortz: no widzisz, a więc co spowodowało 40 pozytywnych komentarzy ? ja jestem inny czy reszta jest inna, ja się nie znam czy reszta się nie zna, czy może tzw: owczy pęd, no bo jak tylu osobom się podoba to kolejnemu też, pytań można by mnożyć, może będę mało jak zwykle skromny ale parę moich fot jest znacznie fajniejszych, Twoich zresztą też....
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-09-20 19:11:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
corazon -> naprawdę dziwię się Tobie... Jesteś tutaj od stu lat, poznałeś mechanizmy, które rządzą portalem, "na Twoich" (i moich) oczach z dnia na dzień powstali "geniusze", pojawiły się tysiące nowych użytkowników, którzy zachwycają się każdym zachodem słońca i gołym tyłkiem w opuszczonej fabryce, a Ty - nagle zaskoczony. Fota z "członkiem z ramienia" trzy lata temu odebrałaby słuszne cięgi za niedoróbki kompozycyjne i nastrój rodem z makatki, a dziś jest wyróżniana. I już, i tyle, i... Zmieniasz się i wiesz co robisz? No, to nie szukaj taniego poklasku i nie przejmuj się tym, że TWA zmieniały się, ewoluowały i mamy teraz GWWP (Grupy Wzajemnego Wsparcia Punktowego), a przedstawiciele wszelkiej maści error-artu uważają się za znawców. I już, i tyle, i... Chcesz mieć więcej wizyt, komentarzy i wyższe cyferki - schlebiaj gustom większości. I koniecznie więcej biustów i pośladków - to znacznie zwiększa klikalność na baner. :o)
Pozdrawiam!
fotografia cyfrowa
jevel
fotografia cyfrowa
2010-09-20 19:12:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie wierzę w to co czytam..:)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2010-09-20 19:30:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wowa, myślę, że na tym trzeba zakończyć, słusznie powiedziałeś...:-)
fotografia cyfrowa
vilgefortz
fotografia cyfrowa
2010-09-20 21:33:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
trzeba robić swoje ...
fotografia cyfrowa
LucaBrassi
fotografia cyfrowa
2010-09-20 22:23:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bardzo slusznie nawet...
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2010-09-21 10:31:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam pod ręką garść chusteczek, komu podać?
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-09-21 10:37:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
używane to se możesz...
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2010-09-21 10:53:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bernardzie: ja poproszę...:-)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2010-09-21 10:58:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Svolken, prane były! Ale bez wyżymania.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-09-21 11:22:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aaaaa....to idealne do zatkania ;)
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2010-09-21 23:06:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kocham was ! Dyskusje z gatunku "dlaczego?" są wieczne jak tatry - zawsze można tu wrócić i mieć wrażenie że nigdy się nie wylogowywało...
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2010-09-22 09:07:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
CannonCat amen ;)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2010-09-22 13:46:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://historyoflive.blox.pl/resource/Emo_Girl_Cuts_Herself_Picture4.jpg
czy to już koniec? :D
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa