fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Papierek
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
R_G
fotografia cyfrowa
2010-09-22 08:39:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam serdecznie. Mam problem i może ktoś z Was będzie mógł mi pomóc, mam przynajmniej taką nadzieję:) Wraz z żoną chcemy założyć małe studio i skorzystać w tym celu z dotacji, ale tam potrzebny jest jakikolwiek papierek o kursie, szkoleniu czy czymś takim z fotografii a firemka miała by być na moją żonę która takich nie posiada. Tu się zaczynają schody. Takie zaświadczenie potrzebujemy prawie że od ręki a nie znalazłem żadnych "szybkich" kursów a jak już to za duże pieniądze, również nie jestem w stanie pojechać gdzieś daleko (jestem z Giżycka - Mazury) więc najbardziej by mnie interesowało coś online. A może ktoś z Obiektywnych prowadzi takie rzeczy i ma możliwość wystawienia jakiegoś dokumentu... był by skłonny się jakoś dogadać:) łapie się już każdej myśli:)
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam gorąco:)
Rafał
fotografia cyfrowa
Andresz
fotografia cyfrowa
2010-09-22 08:42:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sadze ze na Ukrainie mozna taki papierek kupic nie drogo i od reki. Musisz tylko im podac tekst ktory chcesz zeby tam figurowal i ksztalt pieczatek.
fotografia cyfrowa
R_G
fotografia cyfrowa
2010-09-22 09:48:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aż o tak drastycznych metodach nie myślałem:D bo co gdyby się chciało komuś sprawdzić (chociaż wątpię).
W każdym bądź razie gdyby coś to się odezwę:) Dzięki
fotografia cyfrowa
j_zuzia
fotografia cyfrowa
2010-09-22 15:32:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak trwoga to do Boga.
Może warto sobie zrobić kurs fotografa w kościele zwykle są to 2dniowe kursy problem może być jedynie z terminami.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa