fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
CO TO JEST SZTUKA?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-26 14:45:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zimbabwe - odpowiedziałeś sobie ; Administracja powinna zablokować ci konto , a nie tylko usunąć wątek / tyle i już naprawdę tylko tyle w temacie ... bez o d b i o r u
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-03-26 15:08:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Powtarzasz się. Twój problem polega na tym, że zaraz się obrażasz i wszystkich, którzy mają inne zdanie wsadziłbyś do więzienia.
To w sumie nie dziwi patrząc jakie masz inklinacje polityczne.
Zrozum w końcu, że musiałbyś wszystkich wsadzić, bo nawet te panienki, które teraz dają ci z wzajemnością 3 i 4 kiedyś dorosną i zrozumieją, że prorokowi można tylko słodzić, bo inaczej nabierze powietrza i się obrazi.
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-03-26 15:13:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Coraz bardziej przypominasz mi Crisa - obrażona panienka...
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-26 15:21:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zimbabwe - odpowiedziałeś sobie ; Administracja powinna zablokować ci konto , a nie tylko usunąć wątek / tyle i już naprawdę tylko tyle w temacie ... bez o d b i o r u
fotografia cyfrowa
maxiumus
fotografia cyfrowa
2011-03-26 15:24:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A jak już się obrazisz sam na siebie Proroku...wmawiając sobie tak bardzo mocno, że niby ktoś Ciebie uraził. To wysyłasz pogruszki na PW i straszysz, że to i tamto.

Niby pierniczę głupoty i nikt nie chce tego słuchać - a od Ciebie mam 121 wizyt. Biorąc pod uwagę czas pobytu tutaj - to odwiedzasz moje konto 3-4x dziennie, zastanawiające?

Ja dzisiaj już napisałem Tobie : " obraź się i tupnij nogą " :)))
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-26 15:34:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kiedy wysłałem ci pogróżki , kiedy ?
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-03-26 15:52:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mnie wczoraj prorok groził administracją na priv... nie pierwszy raz... i zupełnie nie wiem za co tym razem.
Musiałem chyba przypadkiem wzbudzić i czymś urazić tę delikatną strukturę neuronów.

fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-26 15:57:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie groziłem tylko poinformowałem , że zgłosiłem twój komentarz do moderacji ; jeśli to jest grożenie - to gratuluje logicznego myślenia
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-03-26 16:05:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie musisz mnie o tym informować i wyrażaj się jaśniej następnym razem - myślałem, że napisałeś jakiś donos, albo prośbę o moje unicestwienie i się mocno przestraszyłem. "Aż mną zatelpepało". :)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-26 16:12:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie muszę , ale mogę ........ sam się unicestwiasz swoimi pokrętnymi informacjami , które oczywiście z rzeczywistym stanem nie mają nic wspólnego / a jak przychodzi co do czego - piszesz to był żart
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-26 16:12:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie muszę , ale mogę ........ sam się unicestwiasz swoimi pokrętnymi informacjami , które oczywiście z rzeczywistym stanem nie mają nic wspólnego / a jak przychodzi co do czego - piszesz to był żart
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-03-26 16:35:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nigdy nie żartowałem z Tobą
jak na razie to Ty mocno manipulujesz
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-26 16:43:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zaczynasz się gubić , to normalne --- jeszcze przed chwilą pisałeś o grożbach z mojej strony , te okazały się tylko zwykłą informacją itd , itd ; to zaprzeczyłeś , że obraziłeś moich Rodziców itd , itd / polecam spacer , również taki fotograficzny
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-03-26 16:59:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To może mi powiesz (prosiłem o to wcześniej) kiedy i jak obraziłem Twoich rodziców oraz co kierowało Tobą kiedy użyłeś publicznie mojego imienia, nazwiska i miejsca zamieszkania pod zdjęciem osoby trzeciej? Napisałem wtedy że jesteś chamem i tego nie odwołuję.
Może zmień pseudonim z "prorok" na "prezes" - bardziej by pasowało. Mówią tu, że jesteś niespełnionym artystą...
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-03-26 17:04:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sprawdziłem naszą miłosną korespondencję na priv i nie ma tam nic o Twoich rodzicach, więc jak mi tego nie udowodnisz - nazwę Cię jeszcze kłamcą.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-26 17:06:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
miejsca zamieszkania nie znam ; natomiast nazwiska użyłem w momencie kiedy obsesowo i z drwiną użyłeś mojego nicka - by mnie ośmieszyć / nick jest również chroniony , a nazwisk się nie wstydzimy ; a moich Rodziców i obraziłeś i pomówiłeś - oj gdyby Administracja pozwoliła mi upublicznić twoje privy , mieli by ludzie lekturę ............................. na priva wysyłam obrażliwe stwierdzenia , które skierowałeś pod adresem moich Rodziców
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-26 17:16:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zimbabwe - twoją korespondencję ; tak powinieneś napisać - byłeś bardzo odważny i wyjątkowo pracowity . jak długo tu jestem nie spotkałem się jeszcze z takimi kłamstwami i wyzwiskami .
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-03-26 17:25:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
proroku - nie zmyślaj... wszyscy wiedzą, że piszesz privy jak ktoś inaczej mówi niż ty byś sobie tego życzył...
Nie wmówisz ludziom, że ja to ty.

A co do obraźliwego stwierdzenia - odpowiedziałem Ci - nie ma tam ani słowa o rodzicach tylko analiza osobowości.
Przykro mi, że Cię to tak dotknęło, ale widocznie była trafna.

Jesteś kłamcą i manipulujesz wypowiedziami!


fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-03-26 17:26:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chciałbyś upubliczniać prywatne wypowiedzi? Całkiem opisiałeś?
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-26 17:32:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jesteś mistrzem intrygi - skoro wątek dotyczył mojej osoby , to wszystko w nim zawarte dot. mojej skromnej osoby - ty ciągle nie rozumiesz , że obrażasz ??

pisząc wszyscy jesteś w błędzie ........ a dokładniej ciągle kombinujesz jak mnie tu złamać - złą drogę wybrałeś / zalecam spacer na świeżym powietrzu !
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-03-26 17:45:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Teraz powtarzasz moje słowa - szkoda słów, bo do Ciebie nic nie dociera.
Udajesz ofiarę uciekając się do intelektualnych kalek.
I jeszcze jedno - jestem na powietrzu. Siedzę na werandzie, bo trochę pada. Jem pstrąga z grilla i śmieję się.

fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-26 17:45:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
TO CO MIAŁEM DO POWIEDZENIA - POWIEDZIAŁEM . PROSZĘ NA PRZYSZŁOŚĆ NIE OBRAŻAĆ MOICH RODZICÓW . PROSZĘ RÓWNIEŻ NIE WYSYŁAĆ DO MNIE OBRAŻLIWYCH , WULGARNYCH PRIVUW . PROSZĘ NIE UŻYWAĆ RÓWNIEŻ MOJEGO NICKA BY OŚMIESZYĆ CZYJŚ PUNKT WIDZENIA . WRESZCIE PROSZĘ NIE POSŁUGIWAĆ SIĘ KŁAMSTWEM . NIE BĘDĘ WYMIENIAŁ - GDZIE I KIEDY . DZIĘKUJĘ ADMINISTRATOROWI PORTALU ZA WYKASOWANIE WĄTKU W KTÓRYM USER ZIMBABWE USIŁOWAŁ SKOMPROMITOWAĆ MOJĄ OSOBĘ , GDZIE POSŁUGIWAŁ SIĘ NIE PRAWDZIWYMI INFORMACJAMI - WRĘCZ WYSSANYMI Z PALCA .
DODAM , ŻE WĄTEK TEN NIE BYŁ /CHYBA/ WYKASOWANY NA MOJĄ PROŚBĘ . NA KONIEC - CO ZŁEGO TO NIE JA .
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-03-26 17:49:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BYŁ WYKASOWANY NA MOJĄ PROŚBĘ. TO JA GO WYKASOWAŁEM.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-26 17:57:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
znaczy się poszedłeś po rozum do głowy ; bo jak można obrażać i oczerniać drugą osobę . jeśli ja napiszę prawdę , to po co - kasować ; prawda , to prawda .
zimbabwe i tak należało napisać na samym początku ; tyle dobrze , że choć trochę zrozumiałeś - obrażanie , ośmieszanie , drwienie , podawanie nieprawdziwych informacji odnośnie drugiej osoby - to nie tędy droga . ale zrozumiałeś , tyle dobrze .
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-03-26 17:57:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale nie powtarzaj kłamstw.
Nie obraziłem nigdy twoich rodziców.
Nie wysyłałem obraźliwych privów. Odpowiadałem tylko na twoje zaczepki. To ty zawsze zaczynasz pierwszy.
Wątek wykasowałem, bo zniknęły też moje dane personalne, które w sposób bezczelny ujawniłeś pod jednym ze zdjęć - co nie zmyło Twojej winy.
Na drugi raz nie interpretuj tak szeroko moich wypowiedzi. Wszystko co dotyczy Twojej osoby, nie dotyczy zaraz twoich rodziców, twojego miasta, kraju, chomika i psa.

OVER
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3 | 4 | 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa