fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Dom wariatów.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-02-07 22:27:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dreak :) ja mam wrażeń pod dostatkiem :)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-02-08 00:07:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z portalu fotograficznego skutecznie usiłuje się zrobić portal plotkarski , portal poszukujących sensacji i wrażeń .
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2013-02-08 12:43:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prorok - nie wiedziałem że masz kogoś mad sobą :)
http://www.obiektywni.pl/autorzy/autor-30634-0-0-0-0.php
że to ludziskom nie szkoda kasy na zakładanie lewych kont z gwiazdką :)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2013-02-08 14:00:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nadprorok - sprawy z innego portalu załatwiajcie tam a nie tu.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-02-08 15:40:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
karp1225 - ci wszyscy nad i pod to tylko pozerzy . prorok jest tylko jeden .
miłego weekendu !!!
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2013-02-08 16:18:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli chodzi o bywalca to nie był większym trollem niż "największy nieobecny mistrz" czy inni - może nawet mniejszym, może nawet wcale nie był trollem, czytanie tego co myślą wszyscy ale przez wrodzoną skromność i uprzejmość nie napiszą nigdy nie jest miłe, ale od czasu do czasu to może być nawet zdrowe -pozwala upuścić trochę powietrza z napompowanego do granic możliwości balonu ego.
fotografia cyfrowa
soundchaser
fotografia cyfrowa
2013-02-08 18:33:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bywalec absolutnie nie był trollem. Oceniał wg. swojej skali, surowo, ale uczciwie.
Nie napisał nikomu złego słowa. Doprawdy nie rozumiem na jakiej podstawie został zablokowany.
Widocznie kogoś jego jedynki straszliwie uwierały...
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-02-08 18:40:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i tu się zgadzam . nie dokuczał z tego co wiem .
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2013-02-08 20:59:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co do oceniania "we własnej skali ocen" to nie ma problemu pod warunkiem że autor skali dopuszcza myśl aby inni oceniali jego zdjęcia stosując jego skalę ocen, zwykle takie ocenianie wypada tragicznie dla autora skali :), jeśli spojrzeć na to przekrojowo na przestrzeni dobrych kilku lat to nie widziałem jeszcze srogiego wyceniacza który pokazywałby jakieś wybitne fotografie - ale ja po pierwsze primo (jak to gadają u mnie na wsi) się nie znam a po drugie primo mam dość ograniczone zainteresowania fotograficzne, soundchaser jedynki zawsze uwierają zwłaszcza tych mniej amatorskich pstrykaczy.
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2013-02-08 21:19:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Akurat tego "autora skali" chyba średnio uwierały jedynki, bo nie biadolił z powodu tychże, jak i -1 (których sam nie wystawiał jako ocen, a jedynie w komentarzach).
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2013-02-08 22:10:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wyjątkowy był - mam zdjęcie jakich wiele każdy zrobił i widział, "śmierć partyzanta" takie drzewa robione obiektywem do góry - wystawię z dedykacją
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2013-02-08 23:51:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bywalec o ile pamiętam po zdjęciach był drugim podejściem pewnego autora.
PS. Widać z tego, że na Obiektywnych można oceniać jak się chce, pod warunkiem że wystawiane oceny będą się mieścić w średniej zbliżonej do 4 a nie do 1 ;-)
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-02-09 09:32:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... Co nie jest prawdą. Stawiam oceny z całej skali, w tym sporo -1 i rzadko kto odwetuje, bana też nie zaliczyłam. Myślę, że rzecz nie w samych ocenach.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-02-09 09:47:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
więcej plenerów , więcej konkursów , więcej fotografii . . . mniej przechwałek bez pokrycia , mniej bzdetnego pisania o niczym i nikim
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2013-02-09 10:08:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trurl - ocenami zawyżonymi powinna się zająć moderacja, zdjęcia zbyt słabe powinny zostać przesunięte do portfolio - też moderacja nie widzę tu roli dla siebie poza klikaniem na koszyczek, oceniam to co mi się podoba i nie czuję powołania dydaktycznego (choć czasem piszę duże wpisy najczęściej wtedy kiedy widzę że autor dostrzegł to coś ale nie bardzo mu wyszło pokazanie tego na zdjęciu ale wtedy też staram się nie uderzać w dydaktyczne tony), nie znajduję przyjemności w dołowaniu użytkowników, nie znajduję przyjemności w wystawianiu zer i jedynek więc nie korzystam z tych ocen często. Osobnicy sypiący zerami na prawo i lewo co przy obecnym poziomie portalu nie jest jakimś wielkim wyzwaniem mi nie przeszkadzają, chcą nieść kaganek wiedzy niech niosą ale obawiam się że to ciężki i próżny trud.
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2013-02-09 10:24:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przychylam się do apelu @proroka o "więcej plenerów , więcej konkursów , więcej fotografii . . . mniej przechwałek bez pokrycia , mniej bzdetnego pisania o niczym i nikim" z nadzieją, że i On sam przestanie się przekomarzać z jednym lub drugim userem pod zdjęciami osób zupełnie tym niezainteresowanych :P
Wkurzająca sprawa - wchodzę pod zdjęcie, chcę dać komentarz, a tam kilkanaście wpisów w postaci dialogu "kto jest bardziej gópi". I wychodzę.
fotografia cyfrowa
soundchaser
fotografia cyfrowa
2013-02-09 10:31:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bo to jest portal wybitnie amatorski, a większość użytkowników jest w nim nie po to, aby się uczyć fotografii, ale aby miło spędzać czas, wstawiać byle jakie foty i cieszyć się z wysokich ocen. Taki rodzaj terapii i leczenia niepowodzeń i trudów życia codziennego, które nie zawsze jest takie sielankowe. Tutaj ludzie oczekują dobrej zabawy, sielanki, a nie przepychanek, krytyki swoich zdjęć i niskich ocen, które bolą najbardziej i tylko burzą tę dobrą zabawę, wywołując niepotrzebny stres i nerwowe reakcje.
Bywalec oceniał zdjęcia zgodnie ze skalą Obiektywnych, tak jak się powinno oceniać, czyli na oceny 3-5 powinny zasługiwać naprawdę świetne i wybitne zdjęcia, a nie gnioty... Sami dobrze wiecie, że tak naprawdę dobrych zdjęć tutaj mało, ale patrząc na średnią wszystkich postawionych ocen wydawałoby się, że 75% to właśnie zdjęcia bardzo dobre.
Dlatego Bywalca (wcześniej hiteroha) usunięto, bo za dużo ludzi przez jego oceny po prostu cierpiało.
Skarżyli się redakcji, a ta wybrała "mniejsze zło".
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2013-02-09 11:52:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sound...jakie portale uważasz za profesjonalne ? :) - jestem ciekaw ilu uważających Ob za amatorszczyznę dało by sobie na takim radę :)
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2013-02-09 11:52:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Archeo - medal, to ja bym Ci bardzo chętnie przyznał za tę poprzednią wypowiedź... dokładnie tak było wg mojej oceny także. I piszę to całkowicie bezstronnie, ponieważ rzeczony autor bywalec nigdy nie ocenił żadnego mojego zdjęcia, choć go nie blokowałem.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-02-09 12:25:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aga_piet -

gdzie takie wpisy wyczytałaś , "kto jest bardziej gópi"
fotografia cyfrowa
soundchaser
fotografia cyfrowa
2013-02-09 13:34:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Karp - chociażby ruski photosight.
Jest tam bardzo dużo dobrych i świetnych prac.
Gnioty też oczywiście, ale proporcja tych dobrych i słabych jest odwrotna niż na OB.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-02-09 13:37:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
trzeba publikować te dobre , a nie tylko narzekać i krytykować
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2013-02-09 13:45:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@proroku, "kto jest bardziej gópi" to oczywiście uproszczenie. Chodziło mi o słowne przepuchanki między Tobą a soundem pod wieloma zdjęciami INNYCH użytkowników - nie związane ze zdjęciem a tylko z Waszymi wzajemnymi antypatiami. Irytuje mnie to ogromnie i mimo sympatii do Was obu wciąż drążę temat ;)
fotografia cyfrowa
soundchaser
fotografia cyfrowa
2013-02-09 13:52:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prorok - jeśli to do mnie - to w moim portfolio są same dobre prace.
Dlatego pozwalam sobie na krytykę i narzekanie czasem. ;-p
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2013-02-09 13:52:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
soundchaser - faktycznie dużo gniotów i ruch jakiś mały... po mojemu z ruskich na najwyższym poziomie stoi ten:
http://35photo.ru/
i jakoś Userów z Ob jest tam jak na lekarstwo :)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Strona 7 | 8 | 9 | 10
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa