fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
"Anonimus" Na OB?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Krasnolud
fotografia cyfrowa
2013-11-05 13:57:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ha, nie z tych mysli, nie będziemy hakować, włamywać się, blokować itp.

Chciałem zaproponować dzień anonimowego autora :) Jeżeli chcecie się przekonać ile jest warta
wasza praca, to zapraszam do wspólnej zabawy ;)

W zależności jaki będzie odzew ustalimy datę i warunki wystawki. Z mojej strony proponuje wystawić bez
blokowania oceny. To kłóci się z moimi zasadami ....ale cóż. Najwyżej nie wystawię :)

"Wrażliwcy" w tym dniu powinni pościągać ignory :)

Ciekawy jestem waszej reakcji.

Pozdr.
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2013-11-05 14:24:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mnie się podoba idea, ja wchodzę :)
fotografia cyfrowa
remigiusz_o
fotografia cyfrowa
2013-11-05 15:17:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Również w to wdeptam :) Wg. mnie anonimowość powinna działać domyślnie przy wszystkich wrzucanych zdjęciach, choćby nawet na te 72 godziny. Są oczywiście Autorzy "rozpoznawalni", ale... nieraz można się pomylić. Nie zajęłoby chyba dużo czasu, żeby rozpirzyło to większość kółek różańcowych na portalu ;)))
fotografia cyfrowa
demade
fotografia cyfrowa
2013-11-05 16:16:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ZA!
fotografia cyfrowa
Krasnolud
fotografia cyfrowa
2013-11-05 17:16:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
remigiusz_o .... a po 72 godz. blokada wystawienia oceny. Co innego koment i krytyka. Skończyłyby się odweciki i przymilanki.

Ale niestety możemy sobie tylko o tym pomarzyć
fotografia cyfrowa
gryzli
fotografia cyfrowa
2013-11-05 17:31:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem za . Wchodzę w to :))
fotografia cyfrowa
madaw
fotografia cyfrowa
2013-11-05 17:51:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dołączam do tej akcji
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-11-05 18:37:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli to dzień AA to przypomina comiesięczny konkurs bez głosowania. Może dołączyć do konkursu, np. co drugi miesiąc, robić AA bez tematu i głosowania? Za mało osób aktywnie uczestniczy w wydarzeniach aby to się powiodło tak jak wnioskodawca zakłada.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-11-05 19:13:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przybijam piątkę :)
fotografia cyfrowa
Marek_B
fotografia cyfrowa
2013-11-05 21:29:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
OK.
fotografia cyfrowa
j_zuzia
fotografia cyfrowa
2013-11-05 21:45:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dawno nie było takiej akcji a zawsze kończyły dużym odzewem
fotografia cyfrowa
cudok
fotografia cyfrowa
2013-11-06 00:29:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na ściąganie ignorów specjalnie z tej okazji bym nie liczył,"wrażliwcy"są bardzo wrażliwi:)ale dobra akcja,chętnie się przyłączę.
fotografia cyfrowa
YYou
fotografia cyfrowa
2013-11-06 01:44:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja też ZA...a najchętniej tak jak pisze remigiusz
fotografia cyfrowa
zenit7
fotografia cyfrowa
2013-11-06 05:56:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dawać to, ino wartko
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-11-06 10:32:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ba, tylko to co pisze Remik nie zależy od nas.
fotografia cyfrowa
remigiusz_o
fotografia cyfrowa
2013-11-06 11:23:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cóż, teoretycznie portal to użytkownicy, więc administracja powinna liczyć się z ich opinią, tym bardziej, że wielu płaci za konto premium.
W praktyce myślę, że nie do przeskoczenia, bo zmniejszyłoby to ruch w interesie, a to z prostego powodu: lepiej się nie mądrzyć pod zdjęciem anonima,
a tym bardziej krytykować, bo może się okazać, że to ktoś z "naszych" ;)
fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2013-11-06 12:08:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wchodzę:) Ze wszelkimi konsekwencjami wynikającymi ze "zjechania swojaka";)
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-11-06 13:47:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja już mam listę swojaków i TWA-owców ;)
fotografia cyfrowa
Akrim
fotografia cyfrowa
2013-11-06 14:14:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
72 godz anomim - dobra idea
fotografia cyfrowa
Krasnolud
fotografia cyfrowa
2013-11-06 14:21:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzięki za zainteresowanie. Co prawda nie ma dużego ruchu, ale wystarczy te kilka wpisów, żeby "zabawa" się udała. Zostaje więc do ustalenia termin wystawki. Myślałem, żeby robić akcję cyklicznie raz na miesiąc np. każdego 15. barola proponuje połączyć z konkursem i wystawiać co drugi miesiąc.

Czekam na propozycje i sugestie.

Tak czy siak, może pierwszą rundkę zrobimy 15 tego miesiąca, a kolejne faktycznie od zainteresowania .

Pzdr.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-11-06 14:29:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... a w sumie to przykre i pełne hipokryzji, że nie potrafimy się wyzbyć udziału emocji, sympatii i antypatii w tak wydawałoby się prostym procesie, jak wyrażenie własnego zdania na temat czyjejś pracy

... a w sumie to przykre i pełne hipokryzji, że nie potrafimy przyjąć czyjegoś krytycznego zdania na temat własnej pracy i uciekamy się do ignorowania

... a w sumie można mieć to głęboko w dupie, choć to przykre jest, że tacy właśnie jesteśmy
fotografia cyfrowa
Akrim
fotografia cyfrowa
2013-11-06 14:53:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jabe - a w sumie to jest tak, że czasem zrobię zdjęcie prawie moje marzenie i więcej ... i wydaje mi się, że jest prawie idealne lub co gorzej nowatorskie i wrzucam do OB....................... i w sumie bywa różnie i często nie tak jak się spodziewam, bo niektórzy tutaj robią zdjęcia od poprzedniego wieku a niektórzy są na początku albo jeszcze przed startem tylko jeszcze o tym nie wiedzą - dlatego trudno jest przyjąć krytykę
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-11-06 15:54:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Akrim - z jednej strony rozumiem, ale z drugiej nie ma chyba nic gorszego dla naszego rozwoju, jak fałszywy zachwyt nad naszym "dziełem" w imię źle rozumianej przyjaźni, wszak przyjaźń na lizaniu dupy nie polega, albo może nie zawsze :)

A co do akcji, to pełne poparcie, choć sens weryfikacji przez anonimowe zapodanie pracy i tak będzie wypaczony i nie w pełni miarodajny, bo jest jednak spora lista użytkowników wykorzystujących funkcję ignorowania
fotografia cyfrowa
remigiusz_o
fotografia cyfrowa
2013-11-06 16:41:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nic prostszego dla administracji - wywalić funkcję ignora. Administracja jednak przejawia dużą troskę o użytkowników: utrzymując tą funkcję, zapobiega fali samobójstw, czy innych ekstremalnych zachowań wrażliwych na krytykę Autorów ;)
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2013-11-06 17:23:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja od jakiegoś czasu to wrzucam same anonimy... sporadycznie jawnie. mniej komentarzy to fakt ale pojawiają się komentarze userów, którzy normalnie nie zwracają uwagi na moje, a to już jest ciekawe ;-)

PS... o tym TWA i lizaniu dupy to tak ciągle wątek się przewija.. raz jedni są "fajni", a drudzy "beee", a potem odwrotnie.. zależy kto jest na topie... jedni odchodzą i przychodzą tylko pomarudzić, bo tych co byli z nimi już nie ma, i pewnie dlatego teraz wszystko jest "beee".. i tak jak sinusoida na zmianę ;-)


jestem za anonimowością 72h i za dniem anonima również... a taki będę miał jak będę wstawiał coś nowego z szuflady, bo nowych nie mam już od dłuższego czasu ;-)

pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa