fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Obiektywni sie kończą?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
YYou
fotografia cyfrowa
2015-04-18 20:34:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
barola...pisałam ogólnie, bo wiele osób bierze udział w nieciekawych akcjach. Taki mam odbiór , chociaż naprawdę czytam pewne teksty wybiórczo i rzadko.
Część tej wymiany zdań z Arcytypem akurat czytałam ...i tak sobie myślę , że nic nie dzieje się bez przyczyny i wszystko gdzieś ma swój początek. trudno to obiektywnie ocenić...jednak sposób w jaki to było napisane nie należał do taktownych.

"jeżeli w imię pokoju mamy tolerować na portalu chamstwo" -jabe czy w tym co napisałam znajdujesz jakieś potwierdzenie na tolerowanie chamstwa ? Sam jesteś doskonałym przykładem na to jak nie dać się sprowokować, wciągnąć w tego typu zagrywki...podoba mi się to. W realu można takie zachowania rozwiązać inaczej. W necie dobrym sposobem jest zostawić chama z jego chamską wypowiedzią na widoku publicznym bez odpowiedzi na którą czeka...mądry będzie wiedział jak to ocenić. Wchodzenie w relacje słowne z chamem, często dają efekt jeszcze gorszy. Tak mi się wydaje.





fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-04-18 20:43:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A może spójrzmy inaczej, może Obiektywni się nie kończą, tylko zaczynają ?. Zaczynają nie od początku, bo początek był dekadę temu, tylko zaczynają od nowa ? Bez spinek na wysokie oceny ?, bez nieprzytomnego słodzenia ?, bez odwetów ?, bez chamstwa ?, a za to ze swobodą wymiany myśli ? z poczuciem wolności jaką daje możliwość korzystania z pełnej skali ocen ?.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-04-18 20:48:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
YYuu :)
Tamte moje słowa nie odnosiły się do Twojej wypowiedzi. To dobry przykład by rozmowy netowe, bez tonu, bez gestu, bez mimiki traktować z większą wiarą w intencje, nie doszukiwać się na siłę "złej" gry.
fotografia cyfrowa
YYou
fotografia cyfrowa
2015-04-18 20:53:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no to sorki-to dobry przykład na to jak w necie łatwo o nieporozumienie :)
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-04-18 20:55:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
YYou - widzisz, jak łatwo rzucając błotem zostawić brud? jak łatwo manipulować emocjami, zwłaszcza tych postronnych? piszesz, nic nie dzieje się bez przyczyny. takim typom Arcy, właśnie o takie myślenie chodzi. A Ty za co trafiłaś na tzw. listę Archeo? odpowiada ci to? dopóki tylko byłam u niego na zakładce to pal licho ale nie reagowałam i nie poddawałam się manipulacji, na priva i publicznie to trzeba było popluć. I jak widzę cel osiągnął. Przykro mi ale nie mam sobie nic do zarzucenia, jeśli ktoś ma konkrety bardzo proszę, raz jeszcze, o ujawnienie faktów i oczyszczenie atmosfery wokół mnie.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-04-18 20:56:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
właśnie, dla tego więcej wiary w nas nam potrzeba :)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-04-18 21:04:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dlatego :)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-04-18 21:45:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to jest chore co robisz Archeo
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-04-18 22:06:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zabolało ? Miało boleć tych co kłamstwa głoszą.

... ogłoszenie "sprzedam zimowe kapcie na alusach ... "

Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-04-18 22:07:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zawiodłeś mnie. Myślałem, że jesteś facetem, facetem z zasadami, facetem z jajami. A okazuje się, że z drugiego konta użalasz się, jak odwodniona Nel popiskując do Stasia.
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2015-04-18 22:13:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
barola jesteś naszą celebrytką!!!! archeo zamiast tropić wrogów pogadaj z psychologiem, świat stanie się piękniejszy
fotografia cyfrowa
YYou
fotografia cyfrowa
2015-04-18 22:26:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie mam pojęcia co robię na jakiejś liście, co to jest i czemu to służy, a tym bardziej czy dobrze czy źle mi z tym :) ...nawet nie proszę o wyjaśnienie, bo mało mnie to obchodzi....jedynie wiem, że rozbawiło mnie to, że ktoś dorosły ma czas się w takie rzeczy bawić :)

Archeo...to jest chore i żenujące...wiele mówi o tobie !
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-04-18 22:45:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Autorko YYou
Chore to jest wzajemne obrzucanie błotem z wonnymi dodatkami.
Chore to bezpodstawne kłamstwa i pomówienia.
Chore to są reakcje społeczności OB na prawdę.
Chora to jest ksenofobia na OB
Moje chore to to, że tylko mi się chciało pogrzebać i sprawdzić za co i czemu czepiacie się Archeo.

Jabe i na wzajem. Inne bez komentarza.

Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-04-18 22:50:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Żegnaj.
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-04-18 23:02:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
miało być .... za co czepiacie sie Arcytyp i Archeo.

Jabe ach rozczuliłem się będę tęsknić.
Trudno pozostanę w nieutulonym żalu ale w wolnej przestrzeni światła i świata.
Mam nadzieję że masz jeszcze miejsce na ignora dla mnie.
Jakoś nigdy nigdzie nikogo nie ignorowałem wiec nim mnie wrzucisz to daj znać na pw.

Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-04-19 00:35:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mnie nie zabolało, natomiast rozbawiło mocno. Wręcz głośno roześmiałam się czytając czym zgrzeszyłam.
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-04-19 00:42:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Acha i mam nadzieję, że bycie na liście do końca świata oznacza iż będę NAPRAWDĘ pomijana, o niczym innym od tygodnia nie marzę. Dotrzymaj publicznie złożonej deklaracji a będzie cudnie.
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-04-19 06:45:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Barola mnie się marzy aby każda praca na OB :
... otrzymała choć jeden wpis o pracy bezbłędnie opisujący jej wartość.
... aby ten pierwszy wpis był Twój wraz z ocena pozytywną ,-1 i 0 tylko słownie.
... aby każdy wpis dotyczył pracy.
... aby każdy użytkownik był uczciwy.
... aby każdy miał swój dzień na ...podium.
... aby częściej używano słów dziękuję, proszę, przepraszam, myliłem się, .....
... aby ci co lubią pływać w gów...e brali i ciepły i zimny prysznic nim wejdą na OB.
....
Wiem marzyciel jestem ale ja już po prostu od zawsze taki jestem.
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-04-19 09:01:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wymieniliśmy się marzeniami i od teraz proszę pomijać mój nick we wszystkich wypowiedziach. Jest takie stare, zapomniane słowo: słowność.
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-04-19 13:17:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie Barola, chamstwo, kłamstwo, debilizm, prywatę, głupotę i łamanie zasad net etyki zawsze będę ujawniał, gnębił, tępił i wytykał do ostatniej kropki na i.

Gdzie Twoje przepraszam ?

Ja mam kogo przeprosić za zbyt prostackie sformułowanie, choć było o pracy mogłem być subtelniejszy.
Przepraszam.

Spełnij moje marzenia to nie tylko będę pomijał Twój nik ale go usunę z mojej list autorów pomijanych.

Miłego dna.
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2015-04-19 15:01:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
myślę że jak się przeczyta między wierszami akapicik na stronie głównej to się zrozumie że czas tego portalu w obecnym kształcie jest policzony, myślę że czas portali tego typu powoli mija, użytkownicy oczekują chyba jednak czegoś innego, moim skromnym zdaniem skala nieprzyjemnych zachowań użytkowników portalu jakoś straszliwie przez te lata się nie zmienia, jest jak było może tylko trochę inaczej - zawsze się znajdą ci o wybujałym ego, niespełnieni artyści, wiedzący lepiej, budowniczowie własnego autorytetu - krytykanci bo własne prace mają słabe, twórcy własnej skali ocen, prostujący oceny dawane przez innych, robiący klakę, tworzący kółka wymiany ocen, ślepi jak patrzą na własne prace - widzący jak na cudze, to tylko internet i tak naprawdę w maleńkiej skali i dodatkowo z naszą krajową specyfiką.
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2015-04-19 15:17:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i jeszcze tylko dodam żeby nie było że tylko krytykuję że czasem trafiają się świetne prace - potem czytam że dostają nagrody - ale ruch pod takimi pracami na portalu mizerny albo za mało użytkowników albo autor nie należy do miejscowego kółka różańcowego albo cóś.
fotografia cyfrowa
Antyk
fotografia cyfrowa
2015-04-20 00:15:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jan, masz sporo racji, ale jeśli piszesz, że "skala nieprzyjemnych zachowań użytkowników portalu jakoś straszliwie przez te lata się nie zmienia", a portal pomimo wszystko trwa, ma się tylko okresowo raz lepiej, raz gorzej, to może na defetystyczne pytanie "Czy obiektywni się kończą?" jedyna sensowna odpowiedź brzmi:
Nie, nie kończą się i nie skończą, dopóki jest grupa ludzi, którym się chce tu być... i jest im z tym dobrze... :)

A na tych... hm... niesympatycznie nieprzystosowanych mam skuteczne lekarstwo... staram się ich nie zauważać.
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2015-04-20 11:08:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jesteś lepszy Archeo niż wszyscy komicy świata razem wzięci :))))
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-04-20 21:29:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzięki triodante, normalka jak to w cyrku.

Głodnemu daj kawałek chleba, ale smutnemu daj kawałek twego serca.

Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie było by tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiał by z tego.

Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | Strona 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa