fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ile za zdjęcie?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-11-22 17:15:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na stockach można zarobić mniej czy więcej, przeważnie chyba mniej. Nie wiem nigdy tam nie publikowałem ponieważ jakoś nie mam aż takiego parcia na szkło aby robić zdjęcia uniwersalne, od batonika czy makaronu po przez dżem, a kończąc na finansach.
Moja działka to reporterka, dokument, człowiek i powiedzmy art. Kupują agencje prasowe, wydawcy, galerie, gminy, osoby prywatne.

Autorze Helios3 gdy napisałeś .... pracuję dla agencji która daje mi +- 25 % .... to co miałeś na myśli ? Stocki ?
Co do Twojej wyceny 1500 PLN również się zgadzam to może być dobra cena choć dla miasta to drobiazg.

Realna wycena tej konkretnej pracy autora Gregsk zależy od tego do czego i jak ma być wykorzystana.
Autorze Gresik pamiętaj iż to twoja kompozycja budowa kadru jest tak samo chroniona jak cała praca.
Powiem tak jak na jakąś ulotkę w nakładzie 100-2500 egzemplarzy to szkoda tej pracy więc niech się bujają.
Jako promocja miasta, regionu, imprez itp. wielokrotnie wykorzystywana to zabawa zaczyna się od 4 do 20 i więcej tysięcy PLN.

Miłego dnia.

Ps.
Bajki też lubię, a nawet sam coś tam popełniam.
fotografia cyfrowa
helios3
fotografia cyfrowa
2015-11-22 18:57:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Reporterka też ma swoje miejsce na stokach i dobrze sie sprzedaje ostatnio ludzie chwała się ze wszelkie kadry z Kuby idą jak świeże bułeczki .
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-11-22 20:28:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@helios3 czyli Twoje agencje to stocki, a nie np. Axel Springer, Agora, itp.
Jest moda na Kubę więc leci jak ciepłe bułeczki, nie mam.
Mam Polskę, Europę drobinę Azji, reporterka, ludzie, moda, kultura, pejzaż, architektura, detal, przyroda.

Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa