fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Kupię ten portal
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Antyk
fotografia cyfrowa
2016-11-18 14:44:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zdecydowałem się napisać parę słów, bo podzielam sentyment BUDDABARA do tego miejsca... chociaż nie mam zamiaru kupować tego portalu... :)

Blexen, nie do końca rozumiem, co masz na myśli mówiąc, że najpierw powinni się zmienić ludzie. Ludzie zawsze byli, są i będą tacy sami... i nie zmienią się o ile nie zaistnieją motywy, które ich do tego skłonią. Myślę, być może nieco naiwnie, że jednym z takich motywów, chyba najważniejszym, jest odczuwalna obecność administracji i moderatorów, czyli ich dobra praca, której obecnie nie można dostrzec w ogóle. Kompletny brak reakcji osób odpowiedzialnych za ten portal jest zastanawiający... bo przecież chamów należy wywalać bez pardonu, ale z drugiej strony Autorzy muszą poczuć, że to oni są najważniejsi, bo to przecież oni tworzą OB. Nie będę pisał o tym, jak powinien wyglądać dobrze prowadzony portal, bo wszyscy to wiedzą... chyba wszyscy... :)

Jeśli ludzie poczują, że nie wszystko im wolno, że niewłaściwe zachowanie nie popłaca, a jednocześnie że jest to miejsce przyjazne i że cały ten interes prowadzi ktoś, komu na tym zależy, to (wierzę w to) zaczną się jednak zmieniać...
I to jest warunek sine qua non, bez którego przyszłość tego naszego ulubionego portalu nie rysuje się zbyt różowo...
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2016-11-18 16:48:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Obecna administracja już parę razy reagowała i to błyskawicznie na zgłoszenia łamania reguł, tak więc ...
fotografia cyfrowa
Antyk
fotografia cyfrowa
2016-11-18 17:05:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jabe, to znaczy że może nie jest tak źle, jak myślałem... :) ale... jak zostaną usunięte niedociągnięcia techniczne, jak każde nasze pytanie doczeka się odpowiedzi, etc, o! - wtedy powiem, że jest dobrze, a nawet bardzo dobrze... :)
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2016-11-18 19:24:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... i jak zniknie nius z głównej strony :)
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2016-11-18 19:42:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I poprzednia administracja reagowała, może nie tak szybko jak obecna ale jednak. Jeśli ktoś się urodził hamem, to nim pozostanie do grobowej deski, zgadza się Antyk. To czy admin trzyma w dłoni pejcz nic jednak nie zmieni. Tak poprzednio jak i obecnie nie groźne są/były wielomiesięczne banery czy nawet wywalenie delikfenta na zbity pysk. Nadal można zmienić dane osobowe i zaistnieć ponownie pod inną ksywką. Przecież można się podszyć pod dowolnego człowieka. Jaki więc problem nazwać się Kowalski-2? Nie ma namniejszego problemu. Tak więc, to nie admin decyduje tu czy tam o stosunkach międzyludzkich - to mentalność ludzi o tym decyduje. I dopuki ta się nie zmieni niejednokrotnie jeszcze nie jednemu będzie się chciało wymiotować...
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2016-11-19 00:14:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ech... wojny i wojenki to nasza narodowa specjalność.

Marekmarian skąd Tobie przyszło do głowy iż jestem na OB dla spełnienia, sukcesu i cholera wie czego ?
Czemu opierasz się na bzdurach wypisywanych przez dowolne pokrzywdzone TWA na mój temat ?
Mój problem to pamięć do obrazów, lizo du...twa i chamstwa w sieci.
Kiedyś kolega Antyk się oburzył iż nie doceniłem co najmniej 5pkt. pracy w BW (wędkarza z kijem, krzaczorów i rzecznej pogłębiarki w mgiełce).
Poszliśmy po bandzie i poprosiłem go aby wskazał prace które jego zdaniem zawyżam lub zaniżam punkty, dolwlną/ego autora/kę wyróżniam lub gnębię, choćby mały odwecik. Zapytaj kolegę Antyk-a co z tego wyszło ?

Bywajcie w zdrowiu.
Ps.
Michał poczytaj otrzymane wpisy.

fotografia cyfrowa
Antyk
fotografia cyfrowa
2016-11-19 03:36:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cześć Archeo, jak się masz? :)
Kolegi Antyka nie trzeba pytać, on sam odpowie... :)
Troszkę doprecyzuję to co byłeś uprzejmy napisać. Wytknąłem Ci, że w swoich ocenach bywasz czasem zbyt ekstremalny. W odpowiedzi poprosiłeś o przykłady. Jest faktem, że przykładów tych znalazłem mniej, niż się spodziewałem. Wśród dwóch szczególnie spektakularnych przykładów, jakie Ci przedstawiłem, był ten wędkarz z kijem, któremu przywaliłeś -1. Napisałem tylko, że to mz zbyt zaniżona ocena. Drugiej focie (to był jakiś pałac) dałeś 5, co dla mnie było nieporozumieniem. I tyle...
Korespondencję z Tobą wspominam mile, bo jak Ci napisałem, dzięki niej dowiedziałem się paru rzeczy o sobie... :)
Pozdrawiam Cie serdecznie.
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2016-11-19 07:41:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I jak tu nie czuć sentymentu do tej platformy?:-D

Wojny i wojenki ok, są tu i tam i zawsze będą, taka natura Polaka.
Zatarcia bez krzty honoru, odrobiny poszanowania rywala, plucie w twarz i kopanie po przyrodzeniu, to jednak nie polskie. Fotokolegialne tym bardziej nie...
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2016-11-19 15:36:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Piękne dzięki Antyk-u.
Jako jeden z bardzo nielicznych pozostałeś na tyle długo aby nauczyć się czytać moje słowa i co ważniejsze, to co napisane pomiędzy wierszami.
Blex... pamiętasz "kocie łapki" i 5-ki jakie zbierałeś, pamiętasz osoby wpisy i pkt jakie za tą pracę tu dostałeś ?
Michał ... faktem jest iż jak byłeś nerwus takim pozostaniesz. Przez te wszystkie lata walczysz i zwyciężasz tylko z własną ambicją nie zawsze to wychodzi.
Twórzcie i walczcie swym orężem twórczym tylko to jest ważne. Tylko to po was pozostanie co w innych i dla innych.
O słowach już dawno napisałem w swoim pf.

Zdrowia. uśmiechu i światełka no wiecie tej drobiny co wiecznie brak.
fotografia cyfrowa
dekielek
fotografia cyfrowa
2016-11-20 09:53:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Będzie dobrze bo już...
na horyzoncie pojawił się koń srokaty, którego dosiada prorok kostropaty o;
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2016-11-20 15:59:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szanowny Admine uprzejmie poproszę o @milka z rejestracji, logowania, wpisu z danymi , IP wraz z dokładną datą, godziną i sekundą logowania, MACA ... wielce zasłużonego w wielokrotnych bojach autora o nicku dekielek.

Dekielku masz jaja czy jajniki, kompa, telefon, tablet .... (mnie tam rybka pipka) ?
Cokolwiek masz to się ciesz póki jw. nie otrzymam od Admina.
Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2016-11-20 18:09:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Archeo, a grupy krwi nie chcesz? :D
fotografia cyfrowa
dekielek
fotografia cyfrowa
2016-11-20 18:14:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Archeo, pewnie uważasz że jak bohater to tylko na białym koniu ?... dla prawdziwego bohatera nie ma znaczenia jaki koń, może być na biegunach, nie ma też znaczenia że go dosiada twarzą do ogona ;o
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2016-11-20 21:42:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Amu nie jest mi ona do niczego potrzebna.
Nawet płeć mnie nie interesuje w panach nie gustuję, a jeśli to baba to zbyt stary rocznik i jeszcze z pustką we łbie, to pomiędzy udami pustynia.
Nawet nie wiesz jakie to fajne pogrzebać sobie w brudach tylko po to aby opublikować Imię, Nazwisko, adres zamieszkania, datę urodzenia, pesel, nr telefonu, dowodu, ściągnąć loginy i pozmieniać hasła. Lubię się bawić w gonianego z tak wspaniałymi spryciarzami.
Siała baba mak ....

Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2016-11-20 21:44:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja tam wolę kliknąć na koszyk, ale co kto lubi Archeo... miłej zabawy
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2016-11-20 21:59:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To nic nie da, moderator zablokuje konto to założy nowe. Ale jak wezmę kredyt bankowy to wypłacę cieplusią gotóweczkę lub tylko mając loginy wy eksportuję kasiorę do państw, organizacji w potrzebie. Namiary dostanie Jarek i to jego problem czy będzie skarżył o uporczywe i wielokrotne zniesławienie.
Pomysłów na nudne zimowe wieczory mi nie brak.
Mam jedynie cichą nadzieję że to nie żadna z osób mi znanych lub lubianych przeze mnie.

Miłego dnia i nie tylko.
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2016-11-20 22:10:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie zrozum mnie źle, jestem jak najbardziej za tym, aby takie wpisy nie miały miejsca, ale na głupotę nie ma chyba lekarstwa, pytam już kolejny raz - czy nie można takiej osoby zablokować po adresie ip, w sensie zablokować adres?
fotografia cyfrowa
dekielek
fotografia cyfrowa
2016-11-21 06:52:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Archeo, z tego co piszesz wynika że Twoja "wiedza" o komputerach i sieci jest taka sama jak o fotografii co zresztą udowodniłeś umiesczając swoje "dzieła" na różnych witrynach internetowych.
Jeśli piszę o jakimś proroku to nie podpinaj pod to żadnej osoby bo nie masz pojęcia o kim piszę... i tyle w temacie
ps.
każdy zbiera to,co zasiał
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2016-11-21 18:25:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Amu odpowiadam nie można takiej osoby zablokować po adresie IP, adres IP jest przydzielany dynamiczne i zmienia się automatu po przerwaniu każdej sesji.
Uwierz mi iż można taką osobę jak i każdą która korzysta z sieci np w kawiarni autobusie czy gdziekolwiek odnaleźć włącznie z jej wizerunkiem i wszystkim na co ma się chrapkę.
Po czym ? Po tzw. cechach indywidualnych. Chcesz więcej wiedzieć to zapytaj wywiadu wojskowego.

Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2016-11-21 18:34:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak się tam spanko Zielony ludziku ?
Mówi ci to coś ....

Właściciel dodał Cię do czarnej listy lub Ty masz go w swojej czarnej liście z powodu:
... bo nie.

Cały foto świat wie iż nigdy nikogo nie ignorowałem.
Widzisz już wiem kim jesteś teraz kolej na adresik i konta bankowe.
Zawsze się bawię aż pozostaniesz tylko pyłkiem na własnym g...e.
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2016-11-21 18:53:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hehe, takich danych to mogę ci podać na pęczki. Nie udawaj większego niż jesteś. Zabolało bo nie? :) Bo nie i już!!! Dekielek ma rację a ja mogę ci podać dane twoje, wszystkie nicki proroka i zapewniam cię, że się nie pomylę. Ale nie po to zniknęłam stąd by cię mieć na karku gdzie indziej. Siedź na swojej di daj ludziom spokój.
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2016-11-21 19:00:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z z MarkiemMarianem zgadzam się w 100%.
"Archeo, ty to od zawsze kojarzyłeś mi się z takim poszukującym intelektualnego respektu inwestigatorem, - wciąż najwyraźniej niespełnionym, wciąż schowanym za błyskotliwymi woltami słów - graczem bez ojczyzny. Dziwię się. Niczym krążący na orbicie niezwyciężony chiński satelita szpiegowski, dzięki indagacjom i narzędziom - właściwie dostępnych każdemu - blefuje raz po raz. Rozgrywa. Wie o was na pewno więcej niż przypuszczacie, a czego nie wie - błyskawicznie zaprojektuje swojemu odbiorcy (środowisko nadinterpretacji). "
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2016-11-21 19:23:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
*... na swojej d i daj... i ciesz się swoim IDOLEM - mistrzem. Mam nadzieję, że ŻEGNAM :)
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2016-11-21 19:42:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dekielku ... a ku ku.
Widzę iż masz już pełne gacie, tyle g...a Twego przecież nie może się zmarnować, nieprawdaż ?
Poczytaj sobie w czasie gdy będę zajmował się Twoimi finansami i sprzętem -> http://starybezpiek.blogspot.com/p/o-mnie.html

Cześć Barolciu czyżby dekielek to Twój wnusio ?
Cóż tak nagle i bez powody po mnie bluzgasz i się mnie po chamsku czepiasz ?
Czy choćby gdziekolwiek wspominałem o Tobie ?

Rozumiem czujesz się pominięta i pragniesz zaistnieć w historii znanych i uwielbianych postaci portalu OB.

Skoro Ty się zgadzasz to z cudzą opinią o mnie to koniec świata jest bliski, zgadnij czyjego ?
Podpowiem Dekielka. Cytujesz jak zwykle popełniając błędy kardynalne zapomniałaś wyciąć
... Wie o was na pewno więcej niż przypuszczacie.

Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2016-11-21 19:44:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Napisałam: ŻEGNAM, postaram się milczeć. pa
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa