fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Nikon... no wreszcie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2018-08-24 15:19:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bezlusterkowce atakują ostro. Wczoraj Nikon zaprezentował dwa pełnoklatkowe modele Z7 i Z6. Widać, że goni sony na rynku.
fotografia cyfrowa
ac
fotografia cyfrowa
2018-08-31 14:28:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Może za 5 lat dogoni... jak na razie dogonił pierwszą A7 Sony sprzed kilku lat. Brak drugiego slotu na karty, brak Eye AF, słaba bateria, ciemne szkła nie wróżą tym modelom sukcesu rynkowego wśród osób zarobkowo zajmujących się foto. Cena na starcie wyższa od A7 III, która dokładnie o trzy generacje wyprzedza możliwościami N.
BTW - pisze to jako użytkownik systemu Fuji a konkretnie X-T2, który pod względem możliwości i ergonomii zostawia evila N w tyle ;)
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2018-08-31 16:11:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ac - tu się zgadzam. Jak mawia mój syn, który siedzi w sony są w tej chwili 2 kompletne systemy sony i Fuji. Ciągnie mnie do Fuji ale z kolei szkoda mi tych wszystkich szkieł z nikona, które mam. Czekam na prawdziwe testy z-etki i nowe modele bo - albo stanieje albo nowy powali na kolana.
fotografia cyfrowa
ac
fotografia cyfrowa
2018-09-01 07:05:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Canon jak widzę szaleje :) Wyciekły nowe informacje o FF Canona ;) Nowe szkła EOS R body https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://www.canonrumors.com/&prev=search
Zestaw EOS R 24-105mm
RF 35mm f / 1,8M IS
RF 50 mm f / 1,2L USM
RF 28-70 mm f / 2L USM
RF 24-105 mm f / 4L USM
Od razu pojawią się L-ki, czyli profi jasne szkła - odwrtonie jak u Nikona, który zaproponował wyłącznie ciemne amatorskie szkła z f/4
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2018-09-02 13:52:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z ciemnych szkieł f/4 zaproponowanych przez Nikona na początek mamy 35mm f/1.8 i 50mm f/1.8.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa