fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Poprawiac, czy nie poprawiac???
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2006-02-19 10:08:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja sam kilkanascie lat nie uzywalem jezyka polskiego, przynamniej w pismie, i jeszcze teraz mam spore problemy w jasnym i klarownym wypowiedzeniu sie. Widze jednak, ze spora czesc uzytkownikow tego portalu bije mnie na glowe. Niektore wypowiedzi sa tak znieksztalcone przez bledy roznego rodzaju, ze trzeba sie domyslac, co autor tam rzeczywiscie napisal.
No i pytanie z tym zwiazane - poprawiac, czy nie.
Ja osobiscie nie mialbym nic przeciwko temu, jezeli ktos zwrocilby mi uwage na robione bledy. Oczywiscie w przyjaznie i sympatycznie.
Co o tym myslicie???
fotografia cyfrowa
kIEP25
fotografia cyfrowa
2006-02-19 10:59:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
heh:) chyba nie masz na mysli mnie??:D:P bo mi sie juz pare razy oberwalo za bledy:D:P
fotografia cyfrowa
ajdukiewicz
fotografia cyfrowa
2006-02-19 11:36:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja jestem za poprawianiem, bardzo razi mnie pisanie z błędami, tak jak właśnie ZEC wspomniał - czasami ciężko zrozumieć "co autor miał na myśli", a przecież nie o to tutaj chodzi, prawda? jak ktoś ma pisać nizrozumiale niech nie pisze wcale.

(w sumie się bezbłędnie napisało, może brak jedengo przecinka tylko :P )

fotografia cyfrowa
kIEP25
fotografia cyfrowa
2006-02-19 11:43:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
heh;] niestety ja sie juz poprawnie pisac nie naucze (bo jestem leniem) nie mniej jednak przydalaby sie opcja edycji komentarzy zeby mozna bylo poprawic faktycznie jakies przegiecia:):):]:)
fotografia cyfrowa
asot
fotografia cyfrowa
2006-02-19 14:19:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja zwróciłem raz uwagę Lukrecji ;) ...

fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-02-22 10:42:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Poprawiać.
Anonimowość w necie nie upoważnia do lekceważenia innych użytkowników.
Błędy ortograficzne to IMHO plaga w sieci, a wystarczy korzystać choćby ze słowników w edytorach tekstu...
Nie mam poczucia misji w tym względzie: po prostu strasznie mnie boli w oczy kiedy czytam teksty pełne byków.

Pozdrawiam.
Gryllós. ;)
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-02-22 11:54:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pamiętajcie jednak koledzy i koleżanki, iż to jest portal fotograficzny a nie poetycki - wystarczająco się ludzie obrażają już za krytyki i oceny, jeśli jeszcze zaczniemy się poprawiać to już w ogóle zapanuje tu atmosfera piekielnie bojowa. Uważam możliwość edycji komentarzy i krytyk za zbędny luksus, wiadomo, iż błędy się przytrafiają wszystkim, szczególnie, jeśli ktoś mało używa klawiatury, ale nie ma, co z tego robić tragedii.
fotografia cyfrowa
leszekel
fotografia cyfrowa
2006-02-22 18:50:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Opcja edycji komentarzy jest bardzo potrzebna. Czasmi przecież każdemu się może zdarzyć literówka lub jakiś wstrętny ort., a później człowiek czyta i wstyd tylko.
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-02-22 19:51:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem za poprawnym pisaniem.
Ale... opcja edycji komentarzy może mieć też swoje złe strony - trudniej będzie wyłapywać odwety i inne nieprzyjemne akcje, ponieważ użytkownik będzie mógł zmienić treść swojego komentarza.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa