fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ja pierdziele, mam dosyć,
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-12-10 21:50:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kurde, ludzie.
Przestańcie pierdzielić juz jaka ta moderacja niesprawiedliwa. Róbcie lepsze zdjecia!

Do administracji:
Usuńcie ten dział forum: "Gorzkie żale czyli wymoderowali moje zdjęcie" bez sensu czytać ciągle o tym samym. Użyszkodnicy mogą sobie biadolić na privie.
To co się dzieje w tym dziale wprowadza ferment.
Imho jak sie nie podoba to niech sobie wracają na plf.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-12-10 21:52:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W pelni popieram ROA - od tego smecenia juz sie flaki przewracaja ile mozna skamlec kurde !!!!
fotografia cyfrowa
licaeon
fotografia cyfrowa
2006-12-10 21:55:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ooo wreszcie coś mądrego, aż miło poczytać, popieram zdecydowanie, ostatnio można odnieść wrażenie, że to nie galeria foto a smęcący.pl ...
fotografia cyfrowa
Migawa
fotografia cyfrowa
2006-12-10 22:03:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Racja, popieram
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-12-10 22:13:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Powinna być taka opcja w profilu "Chcę/nie chcę oglądać dział forum 'Gorzkie żale'".
Żale zawsze będą, to tylko kwestia skierowania ich strumienia.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-12-10 22:15:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja nie... po to stworzyli tą kategorię aby każdy mógł sobie czasem ponarzekać... :D
zauważcie - im więcej użytkowników, tym więcej tego będzie bo niech każdy raz na kilka miesięcy się zirytuje to... hoho...
chciałbym zauważyć, że hmmm... niektórzy z was też coś pisali jak im coś wymoderowano więc pozwólcie innym... :D :P
ustalmy: każdemu przysługuje raz na kwartał 1 skarga....
a wogóle roa, po co ten wątek... to jakaś propozycja? ty tak na poważnie? i myślisz, że administracja nie ma co robić tylko przebudowywać forum? ;) :)

p.s. niektóre 'wyrażenia' w wątku rażą mnie swoim słownictwem... hmmm... nie można inaczej? ;) :P :D
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-12-10 22:25:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
może z każdej kategorii powinien być odświeżany tylko jeden ostatni post... :)
fotografia cyfrowa
on70
fotografia cyfrowa
2006-12-11 00:38:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam w portfolio kilka zdjęć,które zostały wymoderowane,nigdy nie zakładałem i nie będę zakładał wątków pretensyjno-gorzkożalowych,jednak nasunęło mi się pewne pytanie.Mam zdjęcie,które ma średnią 3,7 zdaje się i dwadzieścia kilka pkt wystawionych przez całkiem doświadczonych i zasłużonych obiektywnych,czy to,że zostało wymoderowane nie ubliża w jakiś sposób tym osobom?Wiem,wiem,zaraz powiecie,że ocenianie na OB jest ogólnie zawyżane.A więc rozumując dalej tym tokiem,można powiedzieć,że wszystkie te punkciki zgromadzone pracowicie przez niektórych w ilości potężnej,można za przeproszeniem o kant d**y potłuc???
fotografia cyfrowa
Sivoo
fotografia cyfrowa
2006-12-11 02:01:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
on70 dokładnie tak wszystkie punkciki można o kant d... rozbić. Potrzebne są tylko do zwiększania limitu na koncie jeśli się nie chce ciągle kompresować do 140.
Osobiście uważam że moderacja działa w miarę poprawnie. Wywalają gnioty (moje też poleciało ostatnio i chyba należało mu się :) ) a przy okazji od czasu do czasu wywalą przez: przypadek, omyłkę, zły dzień, kiepski humor, kłótnie z żoną, dziewczyną,; jakieś arcydzieło to należy przejść nad tym do porządku dziennego. To nie są chirurdzy że nie mogą się pomylić.
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-12-11 06:27:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vankert ty już lamentowałeś na pół roku do przodu ;)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2006-12-11 09:09:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Toz przymusu czytania tego watku nie ma. To mi przypomina oburzenie ludzi, ktorzy poszli do peep-showu "zlikwidowac to, ja juz nie moge patrzec na te gole baby".

Watek faktycznie pelni role "pary w gwizdek", poza tym ogladajac wymoderowane fotki tez sie mozna czegos nauczyc - albo jak nie robic fotek zlych technicznie albo jak nie robic fotek, ktore sie nie podobaja moderatorom. :)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-12-11 09:19:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oczywiście ze przymusu nie ma, tylko że na stronie głównej pojawiają się nowe posty jako zajawki, i niesty wszystkie coraz cześciej tyczą się lamentu i tego jaka ta moderacja jest podła, niesprawiedliwa i niesłuszna, no bo jakmogli wymoderować takie cudo... Zamiast narzekać, książki poczytać o kompozycji i oświetleniu. Weźcie sie ludziska w garść, bo portal skończy jak wiele innych...
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2006-12-11 09:25:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Założyłem wątek pt:nasze początki na obiektywnych i padł po paru odpowiedziach.O moderacji też nie można gadać.To może ględźmy o wyższości tamrona nad nikkorem,albo co kto ugotuje dziś na obiad-będzie dobrze?
fotografia cyfrowa
on70
fotografia cyfrowa
2006-12-11 09:46:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a więc skoro te punkty o niczym nie świadczą,bo i tak moderacja robi to co uważa za stosowne,więc po co wogóle zawracać sobie nimi głowę?do likwidacji!tylko to z kolei jest trochę dziwne,kłóci się jakby z całym sensem tej galerii,która opiera się na tym,że ludzie komentują zdjęcia innych i je jakoś tam oceniają...sam nie wiem co myśleć...czuję tu w każdym razie poważną sprzeczność...
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-12-11 09:55:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Corason, wykręcasz kota ogonem. Niech ci będzie. O wszystkim corason można gadać tylko z umiarem. Umiar jest konieczny we wszystkim. A z dyskusji nad wyższością jakiegoś szkła nad innym przynajmniej coś wynika, oczywiście dopóki nie pojawi się w niej jakiś fanatyk. Życzę Ci corason luźniejszego podejścia. A na obiad to ja sobie zrobię dorsza z ryżem i warzywami, dobzie dobzie? :)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-12-11 10:05:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Roa - Pangie pangie lepiej - choc mowia, ze duzo olowiu ma ponoc..
fotografia cyfrowa
pietro77
fotografia cyfrowa
2006-12-11 10:14:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cholera, nie wiem co sobie dziś zrobić na obiad :-(
łatwiej się użalać, niż przejrzeć, że to co wymoderowane, nadawało się do moderacji
pozdrawiam
ps. a najlepsze i tak są zuiko :-P
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-12-11 10:30:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
calme: panga jeziorowa, wolę morskie ;)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-12-11 10:52:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
CHolerka widze podniebienie masz iscie krolewskie :))
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-12-11 10:55:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak na księżniczkę przystało :P
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-12-11 10:57:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Roa - no w koncu nie darmo 2 miejsce mialas na wyborach Miss Studentek Lublina ;)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-12-11 11:08:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
2? to wtopa, a powiedział mi jeden juror ze po wszystkim bede mieć pierwsze... :D
fotografia cyfrowa
pietro77
fotografia cyfrowa
2006-12-11 11:14:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mógł się rozczarować, przypomina się Gra pozorów :-P
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-12-11 12:12:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no pacz pan ;)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-12-11 12:15:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Roa - a ja sobie wyidealizowalem, ze Ty taka niedostepna, dziewicza ahahaha
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa