fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
ile nas jest
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-12-31 11:23:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
moze maly licznik pod "login" i "wyloguj" ile uzyszkodnikow jest online ? :)
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-12-31 11:25:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wiedzialbym wtedy np ile osob jest co pomocne by bylo przy momencie publikacji zdjecia :)
fotografia cyfrowa
hofman1989
fotografia cyfrowa
2006-12-31 12:53:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cwaniak :D
ale nieglupi pomysl
z tym ze ja zauwarzylem ze czesto leci fotka po fotce a nikt tego niekomentuje :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-12-31 16:38:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie przejdzie, wyśledzilibyśmy moderatorów... ;)
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-12-31 16:40:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w jaki niby sposob?
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-12-31 16:41:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
właśnie?
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-12-31 16:46:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
statystyczny... :)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-12-31 16:46:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to znaczy?
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-12-31 16:50:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oj _M - to jest proste, jeśli moderatorzy logują się zwyczajnie, jak inni użytkownicy tylko ze zwiększonymi uprawnieniami itd. :)
sam pomyśl... mała grupa osób, wrzucająca zdjęcia specjalnie do wymoderowania i notująca kto jest online...
myślę, że w tydzień byłaby 100% pewność... :)
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-12-31 17:15:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vankert :) wyjasnij mi cos.... majac cos takiego:
http://images11.fotosik.pl/5/02874d3ea1e181e8.jpg

W JAKI NIBY SPOSOB POWIESZ MI ILU JEST MODERATORóW ??!!
fotografia cyfrowa
loki_p
fotografia cyfrowa
2006-12-31 17:24:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mysle ze to ciekawy pomysl wart rozwazenia. Co do moderatorow to jak ktos spedza duzo czasu w galeri to moze zauwazyc rozne zaleznosci i wyciaganc ciekawe wnioski....
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-12-31 17:32:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no spoko ;) ale trzeba byc albo davidem harkleyem albo rutkowskim zeby wyszperać kto jest moderatorem po ilosci uzytkownikow on-line
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-12-31 18:14:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
piotr...
aha, chcesz tylko ilu? a nie kto? to bardzo utrudniłoby pracę szpiegowską... proste byłoby tylko gdyby moderator akurat gdzieś oceniał i moderował i byłoby kilku użytkowników online... ;)
no ale im więcej użytkowników tym więcej osób może coś wrzucić i szybciej wtedy leci... więc w sumie nie wiem czy ilość by Ci pomogła w tej decyzji o publikacji... :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-12-31 18:14:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
loki_p ... daj wnioski na priv... ciekaw jestem... :D
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-12-31 18:27:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vankert, otóż to... chodziło o ilcznik a nie wymienianie z nicków
a jak ktoś chce się bawić w szpiega to zazwyczaj nie wymaga to harkleyowskich zdolności
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-12-31 19:06:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jeju vankert :) czytaj "temat" tematu :P :) :) hehe
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2006-12-31 19:18:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vankert jest gotów poruszyć ziemię i niebo, zaprzedać duszę diabłu byle by tylko zdemaskować moderatorów :)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-12-31 19:22:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przecież wszyscy wiedzą, że to ten, tamten i tamtych dwóch...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-12-31 20:43:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja tam nic nie wiem... :) z okazji Nowego Roku niech się przedstawią... no, odwagi Panowie... i... Panie?... ;) :)
fotografia cyfrowa
albeit
fotografia cyfrowa
2007-01-01 15:22:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vankert - rozumiem, żę jak się przedstawią, to zaczniesz robić lepsze zdjęcia i nic ci już nie będą mogli wymoderować? ;-D
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-01-01 15:36:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
właśnie o to chodzi... będzie mi wstyd, że robię gnioty...
mogłoby się też okazać, że moderatorów cenię i szanuję (znam i lubię) i byłoby po sprawie... ;)
zresztą ja nie o samych personaliach tak naprawdę, raczej o tym by z lekka zmienić tę moderację... choćby kilka godzin wolności dla zdjęcia... :)
albo wstawianie "na czas" w specjalnej kategorii - np. po 1 dniu zdjęcie zostaje wykasowane! przy niektórych zdjęciach jestem tylko ciekaw jak zostanie odebrane, można by je potem spokojnie skasować... taki test... :)

ja już kiedyś o tym pisałem: zależy po co i dla kogo stworzona została ta galeria - wszystkiego się naraz nie da osiągnąć - i samych wysokiej jakości zdjęć, i wielu użytkowników aby coś zarobić, i galerii nauki fotografii (no bo jak? bez złych przykładów?)... itp. itd.
fotografia cyfrowa
albeit
fotografia cyfrowa
2007-01-01 16:23:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mnie się w ogóle wydaje, że te wszystkie opowieści o moderatorach, moderowaniu itd. są zwyczajnie mylnie nakierowaną energią... dana osoba, zamiast przyjąć do wiadomości, że robi takie sobie fotografie, kieruje agresję na osoby trzecie... bo tak jest najłatwiej.... zdecydowanie lepsze dla wszystkich, a dla skarżącego się autora w szczególności, byłoby zajęcie się poprawą warsztatu, postudiowanie dobrych albumów fotograficznych, czy zobrazowanie sobie w głowie planów nowej sesji fotograficznej....

te wszystkie argumenty przeciwko moderacji, jakkolwiek ładnie brzmią, są frazesami... jeśli ktoś nie przyjmuje do wiadomości ekstremalnej krytyki w postaci wymoderowania zdjęcia, to z pewnością nie przyjmie tych hipotetycznie straconych uwag od innych użytkowników...

więc powiem to, co zwykle mówię - róbcie dobre zdjęcia, uczcie się na błędach, a zamiast żałosnych pisków na forum planujcie kolejne sesje... to pomoże w rozwoju - piski nie... ;-D

pozdrawiam z Nowym Rokiem wszystkich wymoderowanych autorów... :-)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-01-01 17:01:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
albiet,
nie zawsze jest tak jak piszesz.
Moje zdjęcia są identyczne, albumowe, pstrykawkowe. Wiem, że nie są oszałamiające, że są takie sobie, jednak od samego początku do końca są właśnie takie jakie chcę.
fotografia cyfrowa
albeit
fotografia cyfrowa
2007-01-01 17:24:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M - z drugiej strony jeszcze nie słyszałem tu twoich pisków i skarg na moderatorów.... ;-)

ja nie piszę tego z pozycji wszechwiedzącego - tak samo się uczę, jak każdy, odkrywam nowe spojrzenia na rzeczywistość i nie-rzeczywistość pokazywane przez innych fotografów, za co jestem im głęboko wdzięczny...

przyjmowanie krytyki jest trudne, ale na tym polega nauka... te negatywne uwagi (w tym wymoderowanie zdjęcia jako jedna z form krytyki) mają służyć rozwojowi... przekierowywanie ich jako agresji wobec krytykujących (w tym moderatorów) jest IDIOTYZMEM i mam tego już powyżej uszu...
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-01-01 17:39:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
albeit,
raz jeden marudziłem, ale w końcu uznałem, że moderatorzy się pomylili (drugie z serii nie poleciało) ;)
W końcu to też ludzie ;)

Wątpliwości, dyskusje, czy na pewno powinno być wymoderowane uważam za uprawnione, w końcu to dyskusja o zdjęciu. Gorzej, jeżeli przeradza się w dyskusję o moderatorach, albo właśnie w ataki.
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa