fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
KASOWANIE ZDJĘC Z KRYTYKAMI
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2007-04-20 10:19:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na boga, apeluję do was userzy jeśli po otrzymaniu krytyki macie od razu skasować zdjęcie to oszczędźcie nam krytykującym pisania i ZABLOKUJCIE MOŻLIWOŚĆ WSTAWIANIA KRYTYKI - nudzi i drażni mnie sytuacja gdy piszę krytykę a autor jak tylko ona się pojawia pod jego zdjęciem fotkę kasuje!!

Np: http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-140710.php

Admini dają nam userom nowe funkcje, jak blokada możliwości wstawiania krytyk, korzystajmy z nich!!
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2007-04-20 10:25:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Coz, gosc moze nagle widzi, ze ta fotka wcale nie jest taka swietna, jak mu sie wydawalo (znam ten bol) i chce oszczedzic sobie i wam/nam jej widoku?

IMO to lepsze niz gnioty z masa negatywnych opinii - toz to masochizm...
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2007-04-20 11:34:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Myślę, że możnaby wprowadzić nowe rozwiązanie. Skoro autorzy mają możliwość zablokowania krytyk, to może warto zastanowić się nad czasową blokadą usunięcia zdjęć, pod którymi pozwolono na krytyki.

Sprecyzuję: przy wyborze opcji "zablokuj możliwość wystawienia konstruktywnej krytyki do zdjęcia (akcja nieodwracalna)" pojawiłaby się adnotacja o tym, że w przypadku nie wybrania tej opcji zdjęcie pozostanie w galerii przez pewien okres bez możliwości usunięcia go - kwestia ile to miałoby być czasu jest od rozstrzygnięcia, np. 72 godziny albo 7 dni...

Rozwiązanie to zapobiegłoby takim sytuacjom, których przykład podał Magus. Taka blokada byłaby oczywista, ponieważ jeśli ktoś nie chce krytyki ma możliwość wyłączenia jej, natomiast jeśli zgadza się na krytyki powinien jednocześnie zgodzić się na minimalny okres w jakim zdjęcie będzie widniało w galerii. Pozwoli to nie tylko na samą ocenę krytyk ale też i na dokładne przyjrzenie się zdjęciu i napisanym krytykom, co da szansę na "naukę".
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2007-04-20 11:36:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
barteq - świetny pomysł!
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-04-20 11:38:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak, szczególnie w odniesieniu do moderacji ;D
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-04-20 11:38:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jest jedno "ale"... Jesli mowimy o istnieniu zdjecia w galerii przez okreslony czas, nalezaloby tez zastanowic sie nad moderacja slabych zdjec, pod ktorymi napisano krytyki.
A to dlatego, ze zdjecie krytykowane-wymoderowane bedzie mialo znacznie mniejsza ogladalnosc, co za tym idzie - krytyka idzie w piach, bo niewiele osob ja przeczyta.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-04-20 11:44:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie do końca, bo krytyka wymoderowanego zdjęcie będzie widoczna w najnowszych krytykach.
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2007-04-20 11:44:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wystarczy, ze przeczyta ją autor a do tego krytyki widac na pasku po prawej stronie i w zakłdce krytyki.
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2007-04-20 14:16:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja tam zostawiam wszystko.
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-04-20 17:04:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magus - a Ty sam skasowales zdjecie pod ktorym ja napisalam swoja najlepsza krytyke:P
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa