fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Rubryka "Nowe komentarze"
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Piesbert
fotografia cyfrowa
2007-05-28 08:50:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam taki pomysł (może nie ja pierwszy) aby w w galerii, w rubryce nowe komentarze nie pojawiały się własne komentarze autora. Po pierwsze zapobiegnie to reklamowaniu zdjęcia. Po drugie sprawi to, że ja i pewnie wielu innych będzie mogło z czystym sumieniem wieść polemikę z komentującymi bez posądzania o w/w reklamę. Szczytem jest pisanie 2-3 komentarzy odautorskich jeden za drugim. Były takie przypadki. A wiadomo, że jak ktoś zobaczy trzy komenty pod jedną fotką pod rząd, to poleci sprawdzić co to jest, że generuje takie poruszenie. A tam nick autora czerwony (chyba z wysiłku :)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2007-05-28 10:52:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To moze jeszcze zabromy autorom publikacji WLASNYCH zdjec - toz to dopiero jest reklama.... :/

No sorki ale dla mnie to absurd, ja tam wlasnie sobie lubie podyskutowac z komentujacymi, dowiedziec sie za co, czemu, co konkretnie nie pasi, wymienic doswiadczenia itd.

Dodam tez. ze jeszcze NIGDY nie zdarzylo mi sie klikna JAKIEJKOWIELK fotki TYLKO dlatego, ze pod nia bylo mnostwo komentarzy. Zwykle sklania mnie do tego tylko to, co na owej fotce widze...
fotografia cyfrowa
Piesbert
fotografia cyfrowa
2007-05-28 10:56:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja nie chcę nic zmieniać w sposobie komentowania zdjęć. Chodzi mi tylko o wspomnianą rubrykę na głównej stronie galerii. W jaki sposób miało by to ograniczyć dyskusje?
fotografia cyfrowa
Piesbert
fotografia cyfrowa
2007-05-28 10:59:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lifter chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi...
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-05-28 11:07:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Piesbert, ano taki, że jak zapytam autora o coś pod jego zdjęciem, to będę musiał na nie klikać, żeby zobaczyć czy mi odpowiedział i śledzenie ostatnich komentarzy nie wystarczy.
O ile rozumiem niechęć do reklamy, to jednak moim zdaniem koszty są zbyt duże i denerwujące w swojej niewygodzie.
fotografia cyfrowa
Piesbert
fotografia cyfrowa
2007-05-28 11:14:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
OK.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa