fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Aspiracje do slawnego tylka
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2007-08-14 18:58:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"juz mialam z toba mala dyskusje ostatnio...i z calym szacunkiem- przestan pisac o moich zdjeciach ,zwlaszcza ze juz sie wypowiedzialas na ten temat, jaka jest moja fotografia, wiec przestan walic swoimi komentarzami pod moimi zdjeciami( bo wiem ze tez je poznalas, od razu musialas wskoczyc i "dowalic") myslalam ze jestes fajna babka ale ty jednak nalezysz do tych "gwiazd" ob, jedna z kolka wzajemnej adoracji, ktora kazda nowa osobe musi porzadnie zjechac i wrecz nawrzucac jej obrazliwych komentarzy...ale wiesz, szczerze sie toba nie przejmuje bo przenika przez ciebie lekka zazdosc jak czasami czytam twoje komentarze, nie tylko w stosunku do moich zdjec..wiec odpuusc sobie mala, i daj spokoj- juz sie wypowiedzialas, niejednokrotnie, dosadnie i chamsko, co swiadczy tylko o twoim poziomie komunikacji miedzyludzkiej i kultury. lecz swoje chore ambicje gdzie indziej...i wiem ze pewnie teraz jeszcze czesciej bedziesz jechala po moich pracach..jesli jestes wolasnie taka jak mysle, ale coz- na zdrowie, jesli taka przyjemnosc Ci to sprawia....bo w koncu jedna z gwiazda OB jestes, prawd....sama robisz sobie duzo zdjec auto wiec nie sciemniaj ze to jest wlasnie latwiejsze niz stanie za obiektywem...zalosne
i jeszcze raz- przestan robic sobie pole popisu pod moimi zdjeciami- bo to juz nie jest przypadek co wyprawiasz czasmi, znam twoje zdanie, fakt nasze poczcie fotografii zupelnie sie rozni, i nie za bardzo mi zalezy na twoim zdaniu, ale nie osmieszaj sie juz powtarzajac sie za kazym razem z tym samym komentarzem pod moimi zdjeciami, chyba ze tak bardzo ci zalezy na obnizaniu sredniej( bo mi akurat na tym wogule nie zalezy) to prosze bardzo, wal zera ile wlezie.....
chyba ze mi fajnego tylka zazdroscisz, no to zrozumiem...bez odbioru"

To jest tresc prywatnej wiadomosci od usera andzella. Jak sie domyslam dotyczy foty opublikowanej anonimowo, ktora skomentowalam, a ktorej autorka widocznie jest andzella sadzac po powyzszej wiadomosci. Co ja moge powiedziec? Moge sie przyznac jedynie, ze tylek andzelli nie jest mi znany, nigdy go nie widzialam a komentarz moj byl calkowicie bezstronny poniewaz zdjecie bylo i nadal jest wystawione anonimowo.

PS.Andzella tak na marginesie szokuje mnie mocno, ze sugerujesz iz Twoj "fajny" tylek jest powszechnie znany a ja mam obowiazek go rozpoznac.
fotografia cyfrowa
marisol
fotografia cyfrowa
2007-08-14 19:03:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lol
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-08-14 19:07:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sranie w banie, takie rzeczy wyjaśnia się na pw a jak się nie da to się olewa. Nie popieram publikowania pw na forum, uwżam to za wręcz naganne i śmierdzące trolingiem.
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2007-08-14 19:13:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Platku - cóż... ja akurat Cię rozumiem.

I takiego pw ( o czym lojalnie uprzedzam ) też bym opublikował. To jedyne lekarstwo ( choć drastyczne ) a pewne postacie.
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-08-14 19:28:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
karmicie trole ;)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2007-08-14 19:33:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
roa - o karmieniu troli to możemy sobie porozmawiać ;D Już zapomniałeś byleco ? ;D
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-08-14 19:38:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zapomniałem, a co warto pamiętać? ;) chyba nie ;) mały, może pryszczaty. Takich sie zapomina ;D
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2007-08-14 19:42:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
;D;D;D
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2007-08-14 19:43:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
roa generalnie sie z Toba zgadzam ale ten jeden raz zrobialm wyjatek bo stalo sie to nagminnie upierdliwe od dluzszego czasu i jestem ciekawa czy tylko ja dostaje takie mejle
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2007-08-14 19:59:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
eee, kolejny watek o "dupie maryni" ;P
fotografia cyfrowa
Mosze
fotografia cyfrowa
2007-08-14 20:00:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Komentuja ten zalosna watek bo te wasza mania ujawniania w polityka czy nawet tu to jakas obled - zgoda z Pan Roa jest w ta sprawa
a dla rozladowania napiec - powiem przekas - Andzella nie brzydka to fakt - moze Platka zazdrosna ? :))

szalom
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-08-14 20:06:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mosze pisz po naszemu nie po swojemu ;)
fotografia cyfrowa
Mosze
fotografia cyfrowa
2007-08-14 20:07:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pisze jak umia :)
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2007-08-14 21:23:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vodek slusznie zauwazyl ;) Mosze zazdrosna to ja moc byc jak ktos robic dobre foty i Mosze ja Ciebie prosic żebys Ty nie splycac sytuacji do zwierzecych instynktow i sie dostowac jako i to robic dla Ciebie ;)
fotografia cyfrowa
Rollerskate
fotografia cyfrowa
2007-08-14 22:13:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:)
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2007-08-14 22:35:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie rozumiem... przecież płatekśniegu też ma fajny tyłek więc czego ma zazdrościć?
fotografia cyfrowa
Vojtas
fotografia cyfrowa
2007-08-14 22:43:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
taki wątek o dupie Maryni a w zasadzie dupciach Platkasniegu i Andzelli.
w sumie spoko proszę kontynuować :D :D :D
choć dalej uważam że priv to priv.
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2007-08-15 09:12:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
głosujmy ;)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-08-15 10:24:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobry wątek, bo już mnie zaciekawiły treści foto:)
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2007-08-15 11:52:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
watek dotyczy fotografii i reakcji na komentarz, natomiast fakt, ze sprawa zostala sprowadzona do tak plytkiego poziomu zawdzieczamy autorce tej fotografii, jej reakcji na moj komentarz a jak widac panowie chetnie to pociagneli w tym klimacie i wlasnie to jest zenujace na tym portalu, ze rozmawia sie tu o tylkach, modelkach a nie o meritum:/
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2007-08-15 21:36:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:(
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa