fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
TWA
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-11-05 14:35:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przedewszystkim AndrEs a nie AndrEAs :)))

Pomysł: (-) nic innowacyjnego
Punkt Widzenia (-) pójście po najmniejszej lini oporu nie broni w żadnym stopniu tego zdjęcia
Parametry techniczne (-)zdjęcie jest nieostre (zbyt długi czas ekspozycji/ nietrafiony AF/ duży crop) dodatkowo złe ustawienie balansu bieli.
Światło (-/+) tutaj jest jedyna moim zdaniem zaleta tego zdjęcia... tyle czy jest to zasługa autora?
Suwaki (-) ostatnia szansa na poprawę tego zdjęcia została zmarnowana ... nie powiesz mi że balans bieli został oprawiony.

Nie miałbym nic przeciwko gdyby nie fakt że autor dalej uważa to zdjęcie za świetne, a właśnie tego rodzaju TWA go w tym utwierdza.
Rozmawiałem na temat tego zdjęcia z jedną z osób która dała za nie ocenę 4 i wiesz co mi powiedziała? "Dałem 4 bo chciało mu sie zajżeć pod moje zdjęcie i je ocenić. " Właśnie na tej zasadzie to działa, i uwierz mi wiem o tym z własnego doświadczenia, gdy samemu stosowałem dokładnie taką metodę. Tyle ze przyszedł moment, gdzie kilka osób mi otworzyło oczy (pomimo ze do tej pory się z nimi nie zgadzam co do oceny tamtego zdjęcia).
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-11-05 14:39:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cybermantis - "przecieź tu kaźdy ma TWA"

ja nie mam :P :)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-11-05 14:41:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres - sorki za literowki:) Powiem Ci tak...ale czy myslisz, ze te publiczne bicie piany pomaga zalatwic sprawe? Ja uwazam, ze nie. Lepiej by bylo, gdyby pod zdjeciem ktore uwazamy za zle a ktore wg nas ma zawyzoine oceny, postawic to co sie uwaza i okrasic czyms wiecej niz jednym slowem. Moze sensowne napisanie kilku zdan wiecej da do myslenia i Ci ktorzy nie mysleli poczucja zazenowanie swoimi 4. To wydaje mi sie bardziej skuteczne i dorosle. Pastwienie sie w nieskonczonosc na forum powoduje tylko to, ze podlaczaja sie nowi frustraci i zabawa konca nie ma.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-11-05 14:41:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wydaje mi sie, ze problem tkwi w tym, ze wiele osob ma aspiracje do bycia postrzeganym jako artysci. To jest duzy problem, bo artysta sie bywa, a zdjecia sie robi. Ile tutaj jest osob na tym portalu co wykonuje zawod artystyczny? Jakikolwiek, ale artystyczny? Albo ma cos z tym wspolnego? Malo. Pewnie sa, ale malo i nie krzycza, bo wiedza o co chodzi.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-11-05 14:44:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie jestem artystą, nie jestem nawet fotografem i wyraziłem swoje zdanie pod zdjęciem! Baaa rozmowa przeniosła się nawet na PW tyle że autor woli się skryć za kolejnym ignorem, więc jak inaczej załatwiać takie coś?
Zacznij ignorować wszystkich którzy Cie nisko oceniają a uzyskasz podobny efekt, bo część owczym pędem pójdzie z ocenami za tymi którzy dali Ci wysokie oceny.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-11-05 14:45:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
piotrrodzoch - Cybermantis ma jedna ceche, ktora szanuje. Nie jest msciwy, zlosliwy i nie prowdzi bezsensownych wojen. Ostatnio wstawia inne zdjecia i jak widac TWA od Luny gdzies sie ulotnilo. Teraz ma zdjecia lepsze lub gorsze i tak samo z ocenami. Czyli normalnie.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-11-05 14:47:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres - dla mnie ignor nie jest za zla ocene tylko za obrazliwy, glupi lub nic nie wnoszacy zlosliwy komentarz. Nie mam ochoty obcowac z ludzmi walczacymi ze swoimi demonami.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-11-05 14:49:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bardziej chodziło mi o zobrazowanie metod działania autora....
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-11-05 14:52:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres - wole nie wchodzic w szczegoly. ogolnie pisalem, ze jestem przeciwko ogolnemu biciu piany na ten temat. To lepiej zrobi temu portalowi niz pobliczna walka z wiatrakami. Lubi Dode? A miliony sluchaja i uwielbiaja i nie wiedza za co? Bedziesz z nimi walczyc? Olac i sluchac swojej muzyki:) To samo mozna robic tutaj. Nie da sie dyskutowac i rozmawiac na argumenty bo slepcy w tlumie ida swoja droga? Niech ida...gdzies dojda;)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-11-05 15:01:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Idąc tym tropem to że na Białorusi są łamane prawa człowieka nalezy olac i nie mówic o tym głosno bo jest to walka z wiatrakami.? Należy to olac i robic swoje? Wiem przykład mocno przejaskrawiony, ale obrazuje to co myslę.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-11-05 15:05:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres - to nie jest przejaskrawienie. To jest naduzycie i w taka dyskusje nie wchodze.
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-11-05 15:06:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Svolken jakiż z Ciebie przemiły idealista:

moje dwa ostatnie ignory:

Nie wiem co się tak wszystkim podoba. Bo nawet w kategorii abstrakcja kompozycyjnie jest kulawe.
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-219514.php

Dla mnie mniej niż poprawny widoczek. Kompozycyjne proporcje
1:1 w obu liniach symetrii, światło w dalekim planie i
nieciekawe nasycenie kolorów nie rzucają mnie na kolana.
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-227427.php

fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-11-05 15:09:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A do czego te przyklady? Czemu maja sluzyc?
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-11-05 15:09:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Myślę, że mówienie o TWA jest potrzebne, żałuję tylko, że mój wątek o słodziakach został usunięty, tam właśnie próbowałem pokazać jak i co, niektórzy oceniają zamiast zdjęć...
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-11-05 15:14:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a do tego:
Andres - dla mnie ignor nie jest za zla ocene tylko za obrazliwy, glupi lub nic nie wnoszacy zlosliwy komentarz. Nie mam ochoty obcowac z ludzmi walczacymi ze swoimi demonami.

Idealista z Ciebie :))
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-11-05 15:14:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Iness: drugi link jest wręcz przykładem książkowym na istnienie TWA i słodziaków...
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-11-05 15:17:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A czy są jakieś publikacje książkowe na temat TWA?
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-11-05 15:17:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Iness ja tak nie robię... dokładnie w ten sposób postępuje paladin07 i nie tylko on. Idealista? Nie zwyczajnie mam juz serdecznie dość tego co się tutaj dzieje. wykasowałem folio, stwierdziłem ze oleję OB , ale wbrew wszystkiemu zależy mi na tym portalu.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-11-05 15:18:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Iness - nie idealista, to wychowanie. Czasami, owszem, i mnie puszcza nerwy, ale zle sie pozniej z tym czuje.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-11-05 15:19:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
corazon - ja pod drugim linkiem widze duzo 0, 1 i 2. To jest twa i slodzenie? Zaraz sie okaze ze jak jest wiecej niz 10 komentarzy to tez zle....jeju.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-11-05 15:20:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no coż, nie da się zaprzeczyć, że wszystkie zidentyfikowane przeze mnie ignory zostały na mnie nałożone po tym, jak niestosownie nisko oceniłam dzieło o wywindowanej sztucznie punktacji
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-11-05 15:20:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Svolken - sumienie?
I tak uważam, że jakiekolwiek TWA to działa na zasadzie naszych politycznych koalicji. Raz z tymi, raz z innymi. Zwykłe humory, znajomości, sentymenty. Zero rozsądku natomiast.
fotografia cyfrowa
k_falcman
fotografia cyfrowa
2007-11-05 15:20:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak sobie myślę że chyba to i tak nic nie zmieni,
ci co chcą mieć swoje TWA zrobią wszystko żeby je mieć, niezależnie od tego czy Wam/nam się to podoba czy nie,
pisanie komentarzy pod ich fotkami w takim przypadku też nic nie da bo od czegóż są ignory :)
Mnie to ciśnienia nie podnosi, niech sobie kadzą jak lubią.
Jedyne co tak naprawdę mnie wkurza to fakt, że ci sami ludzie którzy lekką ręką rozdają swoim znajomym 4 i 5 za byle pstryki, oceniają dobre fotografie bardzo niskimi ocenami :(
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-11-05 15:21:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sepa - nie dam sie wpedzic z dyskusje co jest rozsadne a co nie jest :)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-11-05 15:21:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bo już kiedyś w innym wątku to zdjęcie wyciągnąłem, ale jakoś innym nie przeszkadzało później stawiać dobrych ocen...
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Strona 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa