fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
WAŻNE: informacja od administracji serwisu
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2007-11-27 09:51:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szanowni Użytkownicy,

dużo się ostatnio rzeczy dzieje w serwisie - i dobrych i mniej dobrych. Dokładne obserwacje, analiza sytuacji, rozmowy z Wami, jak i Wasze sugestie jasno wskazują, że czas najwyższy na zamiany.

Przygotowujemy kilka zmian, mniej lub bardziej istotnych dla funckjonowania tej społeczności. Ich celem jest przede wszystkim ograniczenie (a może i wyeliminowanie?) niedobrych praktyk, z którymi każdy z Was zapewne się zetknął.

Zaczynamy od zaraz. Pierwsza zmiana dotyczy prezentacji informacji o punktach zdobytych przez Użytkowników - w ciągu najbliższych godzin będą stopniowo usuwane z serwisu zbiorcze informacje o liczbie punktów, jakie zebraliście. Docelowo, informacja o punktach będzie wyświetlana jedynie w portfolio Użytkownika, obok jego nicka, jak również indywidualnie przy poszczególnych zdjęciach. Zniknie też ranking autorów budowany wg liczby zdobytych punktów.

W celu uniknięcia wątpliwości - punkty nadal będą istnieć i z serwisu zupełnie nie znikną. Są one głęboko zaszyte w jego funkcjonalności i w kilku wypadkach są po prostu konieczne. Stracą jednak znaczenie jako narzędzie do promowania autorów/fotografii. Ale to dopiero za jakiś czas.

Dalsze zmiany będą dotyczyły sposobu budowania zkładki Max i VP oraz metody wybierania zdjęcia tygodnia. Zmodyfikujemy również charakterystykę kont Premium, jednak zmiany będą obowiązywały dla nabwyców nowych kont; konta istniejące, do czasu wygaśnięcia, będą podlegały starym zasadom. Szczegółowe informacje przekażemy wkrótce.

Jednocześnie bardzo prosimy o zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu serwisu. W ciągu najbliższych dni zaktualizowane zostaną treści odnośnych zakładek, FAQ itp., których modyfikacja będzie niezbędna w związku z wprowadzanymi zmianami.

Jednocześnie bardzo dziękujemy tym z Was, którym na sercu leży rozwój serwisu i którzy przysyłali (i nadal przysyłają) do nas sugestie, prośby, skargi, krytykę i uwagi. Dziękujemy za pomoc i cierpliwość. Dziękujemy za różne inicjatywy (w tym Ankietę, którą z uwagą przeczytaliśmy) i wsparcie.

Pozdrawiam
adminjk
fotografia cyfrowa
loki_p
fotografia cyfrowa
2007-11-27 09:56:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Fanfary !!
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-11-27 09:57:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
B R A W O !!!
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-11-27 09:59:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:))))))))))))

to ja nieśmiało dodam jeszcze jedną prośbę... zróbcie aktywne linki na forum. Wyszukiwarka jest i się przydaje , a do szczęścia mi brakuje aktywnych linków.
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-11-27 10:08:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sukces......no w końcu coś sie zmieni a wątki poruszane na forum przyniosą porządany efekt.......szacunek dla admina
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2007-11-27 10:08:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
brawo brawo ;)
fotografia cyfrowa
mateosite
fotografia cyfrowa
2007-11-27 10:08:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dziekujemy !
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-11-27 10:23:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tooo sięęę nieee uuuudaaaa... ;o)

Fajnie!!!! Powodzenia!!! Oby szybko!!!!
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-11-27 10:37:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To się uda... trzeba tylko czasu... Brak waluty punktowej spowoduje odpływ Towarzystw wymieniających maksymalne oceny pod gniotkami lub banałkami do miejsc bardziej takiej wymianie przyjaznych.
Na oph TWA miały blokowane ocenianie i... po krótkich burzach w szklance wody - wyparowywały. Dlatego śmiem twierdzić, że i tu się może udać :)
Najbardziej mnie cieszy zmiana w metodzie wyboru fotografii tygodnia. Bo o poziomie galerii decydują jej użytkownicy. Po zsumowaniu gust "użytkowników" bywał za często zbyt... mało reprezentatywny ;)
fotografia cyfrowa
Canthi
fotografia cyfrowa
2007-11-27 10:51:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Idzie lepsze :)))) Czekam z niecierpliwością na efekty :))
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2007-11-27 11:10:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak patrzę na moje pf.... i punkciki poznikały... login pod zdjęciem skrócony, żeby punkcików nie było...
no ładnie ładnie... podoba mi się :)
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2007-11-27 11:11:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ooo... i na forum jakoś czytelniej się zrobiło... :)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2007-11-27 11:12:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziwnie jakos... ale sie da rade przezyc, choc akurat ilosc pkt pod zdjeciami w niczym mi nie przeszkadzala.
fotografia cyfrowa
Canthi
fotografia cyfrowa
2007-11-27 11:16:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niektórym przeszkadzała w jasnym osądzie, gdy komentowali zdjęcie.
fotografia cyfrowa
mikamateusz
fotografia cyfrowa
2007-11-27 11:16:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
właśnie zauważyłem zmiane. lepiej jest.

nieśmialo jeszcze zaproponuję, by była możliwość przeszukiwania ZDJĘĆ pod kątem ilości punktów, komentarzy, krytyk, odsłon. W każdej z dziedzin. To znacznie ułatwiło by odszukanie tych najlepszych zdjęć. no chyba, że coś takiego funkcjonuje lub kiedyś funkcjonowało i zostało zarzucone a ja o tym nie wiem.
pzdr, Mateusz
fotografia cyfrowa
diZaster
fotografia cyfrowa
2007-11-27 11:19:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zajebiscie ! :D
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-11-27 11:20:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Taka możliwość BYŁA, JEST i BĘDZIE (admin:punkty nadal będą istnieć i z serwisu zupełnie nie znikną. Są one głęboko zaszyte w jego funkcjonalności i w kilku wypadkach są po prostu konieczne).
Rozejrzyj się w pasku na zakładce galeria ;) Tam wyszukiwarki po:
dacie
ilości komentarzy
ilości punktów
średniej ocen
(...)
funkcjonują od zawsze ;)
fotografia cyfrowa
CyBeRmAnTiS
fotografia cyfrowa
2007-11-27 11:20:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:) lol
fotografia cyfrowa
loki_p
fotografia cyfrowa
2007-11-27 11:21:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mikamateusz zdjęcia możesz tak przeszukiwać juz od dawna. W galeri jest u góry możliwość sortowania.
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2007-11-27 11:21:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
HuRRRaaa!!
Brawo!
fotografia cyfrowa
mikamateusz
fotografia cyfrowa
2007-11-27 11:22:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o ja, ale ze mnie lama! widzę, ok, dzięki:) już kiedyś na to wpadłem, ale mysląc o formie w jakiej wyświetlane są statystyki o autorach - najwyraźniej zapomniałem;)))
fotografia cyfrowa
jacko
fotografia cyfrowa
2007-11-27 11:23:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak aktywne linki to by bylo duze udogodnienie
fotografia cyfrowa
loki_p
fotografia cyfrowa
2007-11-27 11:24:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale już nie można sortować po ilości punktów :)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-11-27 11:25:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No fajnie, ja sie ciesze :)
Teraz jednak konkurs: na co zacznac narzekac uzytkownicy, gdy zapowiedziane zmiany zostana juz w pelni wprowadzone? :)))
fotografia cyfrowa
loki_p
fotografia cyfrowa
2007-11-27 11:26:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aktywne linki dzialaja pod firefoxem po zainstalowaniu wtyczki. Było już o tym na forum.
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa