fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
nareszcie ukryte :)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:40:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Strasznie cos malo weekendowe macie nastroje dzis
fotografia cyfrowa
Robertus
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:43:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hyhy, ale przedweekendowe piekiełko zrobilem :)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:43:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeden klik zamieni się w spaloną myszkę ;P
-M
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:43:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hie hie ;) Robertus no co niektorym gul zdrowo skoczyl
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:44:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
krótko i na temat - zgadzam się z M i andresem. moim zdaniem bez sensu :/
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:44:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
RAF, mam podobne odczucia...
Sprawdziłem, oceny mozna zobaczyc, nawet przed wystawieniem komentarza... Prawdę mówiąc to przestałem rozumieć cel tych zmian... W ten sposób ocena jest zupełnie od komentarza oderwana i jeszcze silniej wpływa na oceniającego... Jeżeli już użytkownik ma wybór, powinien zachowac możliwość oglądania ocen po staremu. Tak jak jest to niczego nie zmienia, a komplikuje tylko życie.
Moim zdaniem bardzo nieudana zmiana.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:46:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme - czytając posty niewiele można stwierdzić na temat emocji ;)
Jeżeli chodzi o zmiany... takie rozwiązanie ma swoje plusy i minusy, jak każde. Ogólnie pewnie nie wpłynie na podniesienie jakości, czy obiektywności serwisu jedynie każde przystosować się do zmian.
-M
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:48:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dokładnie oceny są oderwane.... klik sprawdzam oceny , a potem klik i szukanie argumentacji oceny, ale, ale po trzech argumentacjach już zapomniałem jak kto ocenił więc znów klik i wszystko od nowa!!
Zdecydowanie SPIEPRZONO to co było!!! A było nie najgorzej.. teraz będzie duuuuuzooooo łatwiej żeby powstawały TWA !!!!
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:49:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hmm a jakie masz pomysly odnosnie podniesienia jakości, czy obiektywności serwisu ??
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:49:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ewentualnie drogi -M zmienic portal na inny!!!
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:50:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kolejne zastrzeżenie - w komentarzach pod zdjęciem, brakuje osób, które wystawiły ocenę nie pisząc komentarza - ich ocena pojawia się w menu od ocen... totalny chaos... nie wiem, kto był, kogo nie było. Nic już nie wiem, nawet o swoich zdjeciach, stały się dla mnie anonimowe ich oceny, zupełnie jakbym nie miał prawa ich zobaczyć...
dodatkowe klikanie zamieniło się w 7 dodatkowych kliknięć, żeby zobaczyć ile brakuje zdjęciu do topa... masakra
-M
fotografia cyfrowa
RAF
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:51:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gówniarstwo, a nie zmiany i mówię to z pełną świadomością. Zaraz zacznę stawiać oceny, bez oceny, żeby zobaczyć ocenę - żałosne. Liczba wyświetleń? a kogo to interesuje? Przespałem się trochę, bo dużo ostatnio pracowałem, a w międzyczasie forum szlag trafił. Co tu jeszcze namajstrowano w mięczyczasie? Cała ta administracja olała dyskusję na forum, z czekistowską zawziętością wdrażając sobie tylko zrozumiałe zmiany. Jak mi trochę przejdzie, to jeszcze coś napiszę - póki co straciłem chęć do dalszej zabawy :(
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:51:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a powiedz mi co ta zmiana daje?? Powem Ci Calme że mnie się nie będzie chciało do kogokolwiek wchodzić i klikać,klikac i jeszcze raz klikać żeby czegokolwiek się dowiedzieć!!!
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:51:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No prosze najpierw bylo niezadowolenie teraz juz masakra a co bedzie jutro rano :))
No ale ponawiam pytanie - "jakie masz pomysly odnosnie podniesienia jakości, czy obiektywności serwisu ??"
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:52:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme: nie czarujmy się - obiektywność w ocenianiu to jedna wielka utopia, nie można do tego zmusić użytkowników. Serwis jest niezwykły, bo ludzie rozmwiają o zdjęciach i to mi się najbardziej podoba. Wyścigi szczurów, punkty są jedynie dodatkiem, rozrywką, formą zabawy z nagrodami.
-M
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:53:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wg mnie photo za duzo skupiasz sie na sprawdzaniu analizowaniu itp = nie prosciej wejsc przyjrzec sie zastanowic ocenic i na tym poprzestac ??
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:54:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dla mnie te zmiany wyglądają tak jakby administracja wyciągneła same najgorsze wnioski niepełne do tego i wprowadziła je w życie!!!
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:54:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dramatyzujesz
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:55:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme.. dziwisz się że wpierw było niezadowolenie a teraz masakra?? im dłużej przebywam tutaj tym bardziej mnie taki system wkurza!!!!
fotografia cyfrowa
RAF
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:55:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme, jaki masz interes w bronieniu jak Częstochowy, tych kretyńskich zmian?
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:56:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
RAF - malostkowy jestes
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:57:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bynajmniej nie dramatyzuję!! Uważam że potraktowano userów niepoważnie.. wprowadzono zmiany bez słowa. Sorki ale ten serwis bez userów nie będzie żył więc chyba jednak warto poznać ich zdanie zanim się wprowadzi zmiany!!!
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:58:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme: po pierwsze nie photo, tylko -M, przecież wiesz, po drugie nie wiem, skąd wiesz, na czym się skupiam... ;)
3 lata na plfoto, 2 na ft, digart, pół na altphotos, w międzyczasie kilka innych a dawno temu jeszcze 35 mm.pl
to co właśnie zmieniono już było na innych portalach i wcale tam dobrze nie funkcjonuje...
owszem ma zalety, ale moim zdaniem sa one znikome przy wadach i konsekwencjach, jakie pociąga za sobą na w/w portalach.
-M
fotografia cyfrowa
RAF
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:58:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dlaczego?
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-28 23:59:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres przeciez bylo pisane, ze zmiany beda wprowadzane stopniowo i aby kazdy sie z tym liczyl - byl nawet specjalny topic zalozony przez administracje, w ktorym i Ty sie udzielales - wiec skad takie zdziwienie - mieli o tym kazdemu pw wyslac ?
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa