fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Kometarze....
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-05-21 00:42:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie przeczę iż post ten jest podyktowany osobistymi odczuciami, jednakże wpływ ma na to ogólna rysująca się sytuacja na forum.

Moje luźna sugestia..

Wystawiając swoje prace, i czekając niecierpliwie na pojawienie się komentarzy i/lub ocen...traktujmy innych tak jak sami chcemy być traktowani.

Komentujmy. Oceniajmy.

Pochwalony.

Wasz Ojciec Dyrektor aka Pan Mikroskop.
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-05-21 00:47:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przejżałem listę...

Cała masa... kilkaset osób z ilością punktów od 0 do nawet 500 nie zamieściła ANI jednego komentarza.

To że nie można wystawic oceny nie powinno być powodem braku komentarza.

Chcąc brać, dawajmy. Dając komuś komentarz, zyskujemy szansę na rewanż autora.

Niech wasze uczestnictwo nie będzie tak anonimowe.
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-05-21 01:01:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
AMEN
fotografia cyfrowa
norbert
fotografia cyfrowa
2006-05-21 07:51:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i tu sie z ojcem dyrektorem w 100% zgadzam
na wieki wiekow
fotografia cyfrowa
teodork
fotografia cyfrowa
2006-05-21 11:24:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No nie wiem czy chcialbym dostac krytyke lub rozwlekly komentarz (chyba ze opisuje tylko odczucia zwiazane ze zdjeciem a nie kwestie techniczne) od osoby, ktora pierwszy raz dorwala sie do aparatu i pokazuje nam kwiatki z gory, albo kotka w ostrym sloncu. Nic na sile. Gorzej, ze osoby z udanymi zdjeciami zlewaja komentarze. Moze niepisana zasada i prosba od administracji przy dodawaniu zdjecia o danie 2 komentarzy lub krytyk za kazdy koment, ktory dostalismy (ale innym osobom, niz te, ktore nam wystawily- coby zapobiec tworzeniu sie TWA i zjawisku mlodych mscicieli)?
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-05-21 11:55:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam wrażenie, że panuje taki automatyzm w myśleniu: mała ilość punktów = małe doświadczenie w fotografii ;)
-M
fotografia cyfrowa
kasia1433
fotografia cyfrowa
2006-05-21 12:11:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hehe, a może być zupełnie odwrotnie :))))
Ja patrzę na fotki i oceny przy fotkach....wczoraj była tu taka 'ciekawa' sytuacja, osoba, która tak sobie foci, wystawiła dobremu zdjęciu 0 okraszajac ocenę ropaczliwym kometarzem zresztą juz kilka razy zuwazyłam że osoby nienajlepiej fotografujące wystawiają niskie mz zanizone oceny...jacyś zgorzkniali?
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-05-21 12:16:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No właśnie..a ja mam 5 tysi, i ludzie myslą że jestem nie wiem kto...

A tu ....

d...pa nie fotograf :D:D:D
fotografia cyfrowa
teodork
fotografia cyfrowa
2006-05-21 12:38:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
photoM: no nie do konca. Nawet na podstawie 2 zdjec widac mniej wiecej co uzytkownik potrafi. Ale profil ze srednia ocen 0,5 i 4 zdjeciami przedstawiajacymi nieciekawe zachody slonca oraz zdjecie mlodszej siostry na tle mebloscianki mowi sam za siebie.
Ja sam nie jestem osoba zbyt kompetentna, dlatego staram sie wystawiac krytyki i dawac rady osobom wygladajacym na mniej doswiadcozne ode mnie. Ale to tez nie do konca dobre- taki Lonely Wolf, gdyby zdarzylo mu sie wyprodukowac od czasu do czasu gniota pewnie nie doczekalby sie zadnej negatywnej opinii od nikogo.
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-05-21 12:40:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie dla czego ?

Wolfa z przyjemnoscią skrytykuję :D
fotografia cyfrowa
kasia1433
fotografia cyfrowa
2006-05-21 13:13:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A czy ktoś tu uważa się za kompetnetnego? :)))
Ja z moim tysiączkiem jestem dupa i to do kwadratu... czasem zastanawiam sie czy w ogole mam prawo oceniać i kometować skoro sama nie potrafię czegoś wyprodukować?
fotografia cyfrowa
teodork
fotografia cyfrowa
2006-05-21 13:22:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kasia1433: za to widze, ze jestes kompetentna jesli chodzi o zdjecia kwiatkow. Ja sie wogole nie powinienem odzywac- jestem tu od tygodnia, a specjalizuje sie glownie w reporterce i koncertowych, czyli tematach, ktorych tutaj niewiele.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-05-21 13:25:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Punkty niewiele mają do kompetencji. Gdyby w życiu można było nabywać kompetencji w takim tempie, jak tutaj punktów ;)
-M
fotografia cyfrowa
kasia1433
fotografia cyfrowa
2006-05-21 13:35:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
teodork No właśnie co do kwiatków to chyba jestem nie bardzo kompetentna....mam zupełnie skrzywione i inne spojrzenie na nie (90% fotek jest dla mnie nudna) to po pierwsze, a po drugie w ogóle nie wiem czy ja umiem je focić czy nie, mam tak różne rozstrzelone oceny, ze trudno cokolwiek z nich wywnioskować :))))
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-05-21 13:36:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"czasem zastanawiam sie czy w ogole mam prawo oceniać i kometować "

Prawo takie nabywasz stając się uczestnikiem takiego jak nasze - forum/galerii. Przecie O TO CHODZI !!!

Bezdyskusyjnie.

Jeszcze jedna taka uwaga, a zaserwuję odwet na całym portfolio !!!

;)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-05-21 13:40:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
amen.

Aczkolwiek w tym wątku chodziło mi o coś innego.


Do komentarzy! Bez przesadnej bojazliwosci !
fotografia cyfrowa
kasia1433
fotografia cyfrowa
2006-05-21 13:51:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A słuchajcie, tak z innej beczki nieco. Które kometarze są dla Was najcenniejsze?
Jest tu kilka osób, które prawie zawsze mnie kometują i miłe to jest bardzo, ale gdy odezwie się ktoś, kto z kwiatkami nie ma nic wspólnego, rzadko je komentuje, specjalizuje sie w czymś zupełnie innym i nagle pozytywnie sie wypowie o mojej focie, to dla mnie jest bardzo budujące, kilka takich już miałam,a koment typu, nie lubie nie znoszę, ale tu mi się podoba to jest coś :)))
Bicki, a serwuj sobie, jeśli nie nawsuwasz mi zer i -1 to mi trochę punktów przybędzie :))
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-05-21 13:58:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli odwet to tylko z ocen -1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lecę !

;)

fotografia cyfrowa
kasia1433
fotografia cyfrowa
2006-05-21 14:24:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hmmmm....po takim maratonie, chyba przez miesiąc do żadnego kwiata nie zajrzysz :)))))))))))))
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-05-21 14:25:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
E... dopiero zacząłem :D
fotografia cyfrowa
teodork
fotografia cyfrowa
2006-05-21 14:32:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kasia1363: ja za kwiatkami nie przepadam. Naogladalem sie ich i wiekszosc zdejc to kicha. Jednak przegladnalem Twoja galerie i calkiem przyjemnie sie ja oglada. Pewnie spora w tym zasluga dobrze dobranego tla. No to zem troceh na off-topicowal przy tym slodzeniu ;).
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa