fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Studio
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-05-29 18:20:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na ile wyceniacie to studio :) zdjecie drugie od gory :)
http://www.akademiafotografii.pl/index.php?Pomieszczenia_3D
fotografia cyfrowa
norbert
fotografia cyfrowa
2006-05-29 18:48:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja bym nawet takiego za darmo nie chcial :DD
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-05-29 18:50:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i dlatego nikt Ci nie da hehehehe ;]]]
fotografia cyfrowa
norbert
fotografia cyfrowa
2006-05-29 18:57:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oj, nie da nie da od razu :)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-05-29 21:06:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No ale tak pi razy drzwi - 200 000 ?? wiecej ???
fotografia cyfrowa
asot
fotografia cyfrowa
2006-05-29 22:56:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bez przesady ;)

Ze 30 000, może 40 000 ;)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-05-29 22:57:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Asot asto - ty zobacz jaki tam aparat jest :)
sam aparat body to bedzie 20 000 z kawalkiem :)
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-05-29 23:37:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie licząc lokalu to w 200000 zł powinno się zamknąć, brak tam dobrego sprzętu do obróbki zdjęć ( ten laptop to tylko do podglądu ) a dobra stacja graficzna z dobrym monitorem i oprogramowaniem to ok. 35000 do 40000. Taniocha jutro takie kupie i postawie - pomarzyć zawsze można.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-05-29 23:40:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To fakt na sam monitor mozna poplynac 20 000 albo lepiej :(
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-05-29 23:42:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Apropo tam na stole po lewej to czasem nie jakis sredni format lezy ??
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-05-29 23:50:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Średni na moje oko to Bronica, ale analog też ok. 10000
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-05-30 03:32:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ludzie bez przesady stacje graficzne G5 bo chyba o takich mowimy zamykaja sie w kwocie ok. 20 tys. plnow z monitorem 20" z karta black magic. Nie ma co demonizowac sprzetu z reszta nie widze specjalnego zastosowania w takiej szkole stacji graficznych. Ja osobiscie radze sobie na dwoch komputerach PC AMD 3000+ 2 GB Ram, jakis tam Radeon 9200, 400 GB dyskow, Monitor Gateway Diamotron NF 22" do tego mam MacBook-a 15,4" dual core i finito. Jesli chodzi o oswietlenie to nie chwalac sie mam dwie lampy Apus 600 MarkoFlash i sobie je chwale do nich mam 2 x 60 x 600 softy i 1 x 60 x 60, wyzwalacz radiowy i tubus.

Tu widze wladowano w duzo wg. mnie nie potrzebnych gadzetow, ale to kwestia gustu.

fotografix: gdzie Bronica kodztuje 10k zl? chyba w fotojokerze ;)


Dla mnie wszystkie te szkoly sa wytworami raczej chrobliwymi namnozylo sie tego jak po deszczu ja tam wole swoimi silami dochodzic do czegos tam ... mam ciasne, mniejsze moze nie tak wilkie, ale wlasne studio :).
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-05-30 08:33:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Saint z drugiej strony taki onanista sprzetowy ;) kupi sobie Color Edge CE240W i plynie plynie ;)
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-05-30 08:59:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Saint - my tu nie kupujemy sprzętu tylko o nim rozmawiamy - ja body do Bronic'i 6x6 kupie za 5000 zł, ale ci co nie mają dojścia do hurtowni zapłacą więcej, poza tym dolicz do tego min. 2 obiektywy i zobaczymy ile zapłacisz ( wszystko ma być nowe ). Jeżeli chodzi o komputer to ty nie masz ( ja zresztą też ) stacji graficznej tylko zwykły komputer i zwykły monitor, dobry monitor LCD 24'' do grafiki to wydatek ok. 20000 do tego stacja i oprogramowanie to co najmniej 15000 zł. My pracujemy na pamięciach Ram, ale idź i kup nowe Rimy 2Gb wtedy zobaczysz ile kosztuje pamięć.
fotografia cyfrowa
teodork
fotografia cyfrowa
2006-05-30 11:03:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja sobie radze na Duronie 900, lampie zewnetrznej za 70 zl (kilkunastoletnia Topca) do Panasonica (teraz warta ze 140 bo dwukrotnie naprawiana przez domoroslego magika) lub lampa wbudowana do Minolty ;). Za studio sluzy mi pobliski park (jak menele nie przegonia modelki oblesnymi usmiechami lub pobliskie ruiny zwane dla niepoznaki starowka).

Saint: mozesz pokazac co wyczarowales w takim domowym studu? Ba widze, ze w profilu glownie reporterka.

fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-05-30 11:05:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja nie piszę na czym sobie radzę bo wypadam przy Was baaardzo blado sprzętowo :)
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-05-30 12:27:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fotografix: przesadzasz chyba powinienes zostac ogrodnikime ;)
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-05-30 12:42:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@teodork - dobrze powiedziane:))
@Saint - nie przesadzam tylko mówie o realiach rynku, ja mam aż 6 lamp ale najlepsze to dwa stare Multiblitz'e 500 ( 14 letnie ) reszta to tanie lampy które można kupić na rynku ( do fotografii szkolnej są bardzo dobre ). Może przed wypowiedzią na taki temat zerknął byś do internetu jakie są ceny nowego sprzętu na bardzo wysokim poziomie - o takim tu mówimy. Zadzwoń do firmy Eizo Polska i zapytaj się ile kosztuje najlepszy monitor do grafiki i DTP wtedy dopiero będziesz wiedział jaki poziom cenowy reprezentuje taki sprzęt.
P.S. a swoją drogą - ogrodnictwo to bardzo przyjemna praca, spróbuj mniej nerwowy będziesz.............
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-05-30 16:58:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fotografix: Chory jestes czlowieku na co im w szkole monitor eizo za kilkadziesiac tysiecy? Ja mowie o Apple G5 i ichniejszych monitorach... raczej w tej chwili nie widac konkurencji w kwestii DTP co do Macow, 90% DTP-owcow uzywa sprzetu spod znaku jabuszka. Monitory, ktorych w praktyce nikt nie wykorzysta w nawet w 80% bo sa przeznaczone do konkretnych rzeczy to zboczenie wrecz i marnowanie pieniedzy jesli kupuje sie cos czego i tak sie nie wykorzysta to dla mnie jest to glupota zwyczajna. Chcialem ci powiedziec, ze zdaje sobie sprawe znacznie lepiej niz sobie wyobrazasz z tego jakie sa ceny tego typu sprzetu wiec nie graj tu mentora i nie mow jak to ja nie znam cen. Ogrodnictwo owszem moj ojciec z zawodu jest ogrodnikiem, a babka byla dyrektorem instytutu sadownictwa i kwiaciarstwa ma do tego ok 2000 m2 ogrodu. Co do reszty to cenie sobie swoja ignorancje w tych kwestiach.
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-05-30 21:25:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wiesz Saint nie będę już sobie męczył rąk na klawiaturze tylko wejdź na stronę www.apple.com.pl i sprawdź ceny sprzętu z górnej półki bo o takim tu mówimy, policz i zobacz ile będzie kosztować zestaw PowerMac G5 Quad + Apple Cinema Display HD 30" + dobry skaner (np Agfa z serii Pro ) + całość oprogramowania i będziesz wtedy wiedział jak wyglądają koszty takiego sprzętu. Nie wiesz co nopisać to nie pisz bo po co.
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-05-31 00:20:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czlowieku to moze postaw sobie multiplex z ekranem kinowym... Sam piszesz glupoty nie widze powodow aby kupowac sprzet, ktorego sie nie wykorzysta bo to czyste szalenstwo poza tym za pol roku bedzie wart 1/2 tej ceny to raz, a dwa na co w studiu, a wrecz szkole tego typu sprzet? to dwa! Wydaje mi sie, ze sprzet kupuje sie nie tak odrazu jak tylko pojawi sie w sklepie najnowszy, najdrozszy itd. poza tym. Ceny mozna zawsze negocjowac... wiem kupowalem komus go wynegocjowalem dobra cene na sprzet oprogramowanie mozna zawsze kupic taniej nie koniecznie w tej cenie. Kompletnie nie rozumiem twojego uporu przy tym koszcie chcesz kuppic za taka cene kupuj zycze szczescia ja zalatwiam sprawy tego typu inaczej za mniejsze pieniadze i wszystkow temacie.
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-05-31 08:05:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa