fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
aż dziw, że tak długo nie spotkałem odwetowca... do dziś :D
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
iceman
fotografia cyfrowa
2006-06-18 09:49:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"kablowac" na nich? :-)
to jakos nie w moim stylu ;-)

wole zalatwic to w gronie userow (czyli unikanie komentowania fotek takiego osobnika)...

mat_naw - chyba nie sadzisz, ze walcze tutaj o punkty? :-)
uwazam, ze chamstwo musi byc napietnowane i niszczone i raczej to nie sa pierdoly... ;-)

jeszcze raz mowie, chodzi o zachowanie, nie o punkty.
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-06-18 09:56:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wiesz, zawsze się znajdzie ktoś kto o bojkocie nie będzie miał pojęcia... albo jakieś twa danej osoby.
moim zdaniem nieuczciwie wystawiane oceny (np. z chęci zemsty, czy dlatego, że ktoś należy do czyjegoś TWA i nawet największego gniota oceni na 5) powinny być moderowane przez administrację.
A zawodowi odwetowcy - czyli tacy którzy mimo upomnień i uwag dalej uprawiają swój niecny proceder - powinni mieć blokowane konto.
mówisz kablowanie - ale przecież omawiając takie sprawy publicznie/na forum i tak dostarczasz informacji na ten temat adminom (którzy dość uważnie czytają to forum) (i którzy zresztą już kiedyś prosili o zgłaszanie do nich tych kwestii)
fotografia cyfrowa
iceman
fotografia cyfrowa
2006-06-18 10:07:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
slowa "kablowanie" uzylem z przymruzeniem oka ;-)
ta sprawe sprawe pozostawie na razie bez odzewu. jesli administracja czyta forum (co jest pewne), to juz wszystko wie o tej sprawie.

tez uwazam, ze taki proceder powinen byc karalny.
fotografia cyfrowa
margaryna
fotografia cyfrowa
2006-06-18 10:54:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Iceman mowisz ze chodzi o zachowanie? haha
a jak nazwiesz swoje oceniajac na minus bez podania konkretow? he?
Zapominasz ze "odwet" byl reakcją na twoją nie obiektywną ocene.a raczej jej BRAK.
Piszesz:
"ludzie mysla, ze robia niewiadomo jakie foty, a tu nagle ktos przychodzi i pisze prawde o fotce"
"KTOS"czyli ty!Przecierz nie podales zadnego powodu!!!!!!
Proszę bardzo jest miejsce i czas na to abys TERAZ i TU napisal swoje RZECZOWE i KONSTRUKTYWNE zarzuty do zdjęcia(nie w stylu mnie sie niepodoba lub nie widze co jest tematem...)Ale takie ktore dyskwalifikują zdjecie w taki sposob aby dac MINUS.Biorąc pod uwage oceny gniotow ktorym wystawiles o wiele wyzsze oceny.
OK dawaj jestem ciekaw.
Wyluszczysz temat konkretnie a sie ukorze i pochyle czolo
fotografia cyfrowa
margaryna
fotografia cyfrowa
2006-06-18 11:05:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
POzatym moj "odwet" byl reakcją nie na danie minusowej oceny a jak dobrze wiesz na TWOJA POSTAWĘ.
Mialem odwage tak opisac moja ocene ze oczywiste bylo ze to reakcja moja na twoje zachowanie(gdyz kieruje sie w zyciu otwartoscią i szczeroscią)a moglem poprostu dac twemu zdjęciu minus nie pisząc ani jednego wyrazu,i nie mógł bys powiedziec ze to "odwet"bo na podstawie czego?
Staram sie byc FEAR w stosunku do innych Userow a twoja postawa mnie zwyczajnie OBURZA.
Ot i tyle...
mysle ze wystarczająco opisalem uczucia ,ktore mną targają i latwo dostrzec ze nie byl to typowy "odwet" a proba zwrocenia uwagi ICEMANOWI na problem
pozdrwiam
fotografia cyfrowa
iceman
fotografia cyfrowa
2006-06-18 12:34:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie odwracaj kota ogonem. moja postawa Cie oburza? nie badz smieszny... nie mam obowiazku pisania szczegolowo co mysle na temat Twojego zdjecia ani zadnego innego.

druga sprawa... skoro to bylo takie swietne foto, czemu je usunales? az tak sie przejales moja "niesprawiedliwa" ocena?
skoro nie mialem racji to czemu rowniez inni userzy napisali, ze jest lagodnie mowiac kiepskie?
wybacz, ale ocena jest przewaznie zalezna od przeknan danego usera i naprawde nikt tu nie ma interesu w tym, zeby Ci "specjalnie" wystawiac "-1", bo tak mi sie podoba...

w opisie oceny jest wszystko napisane:
"-1 - Fatalna fotografia. Nie nadaje się do publikowania i powinno stąd zniknąć. Nie niesie żadnych walorów artystycznych ani technicznych. Autor wykazał się zupełnym brakiem samokrytycyzmu. "


Otoz Twoje zdjecie wyglada bardziej na przypadkowe pstrykniecie przy wyjmowaniu aparatu z torby, niz na prawidziwe, przemyslane foto.
nawet jesli miales jakis zamysl, to efekt jest bardzo slaby.
trudno tu mowic o kadrze... obciety czubek drzewa na tle lekko zachmurzonego nieba... moim zdaniem tematyczna miernota i kicz.
jest to podstawowe kryterium mz.
kolory - sa ladne, naturalne... ale czy zaslugujesz przez to na lepsza ocene? nie sadze.
ostrosc - no tak, tu rzeczywiscie musze Ci pogratulowac. jest ostre! ;-)
przepalenia - przepalen brak... cudownie.
szumi strasznie.

ogolnie zdjecie jest nudne... zdjecie ma przyciagac widza, a Twoje wrecz odpycha... patrzac na nie mialem ochote jak najszybciej je zamknac.

nie sadze, zebys sie "ukorzyl", bo pewnie sie nie zgodzisz z tym co napisalem...
zreszta osobiscie na tym mi nie zalezy, bo widzac jak dzialasz stracilem do Ciebie szacunek (szanuje kazdego usera z zasady).
powtarzam Ci jeszcze raz: nikt nie ma obowiazku szczegolowego uzasadniania oceny. jest to dobra wola usera.
ale jesli nie rozumiales czemu taka ocene wystawilem, mogles smialo o to zapytac pod swoim zdjeciem. gwarantuje Ci, ze bym tam wrocil i napisal kilka slow rozwiewajacych Twoje watpliwosci. Nie raz tak robilem pod innymmi zdjeciami, nie raz byly dyskusje pod zdjeciem (ale zawsze kulturalne), nie raz wystawialem takie oceny, ale po raz pierwszy spotkalem sie z taka reakcja. widocznie do tej pory mialem szczescie do kulturalnych uzytkownikow.

pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
margaryna
fotografia cyfrowa
2006-06-18 14:21:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
NO to wyszlo to o czym ja mowie caly czas a do ciebie nie dociera !!!
Teraz bedzie ALEGORIA(uwaga trudne slowo)
Niegdzie nie jest napisane ze osobie spotkanej na ulicy brzydkiej jak noc listopadowa nie moge tego powiedzic ,ze jest ochydna.Nierobie tego z czystej wlasnie KULTURY.Ty oczywiscie bys jej to powiedzial bo prawo ci nie zakazuje.Prawda?
Moze zlapiesz moze nie....
W ten sposob koncze swoją aktywnosc w tym temacie......nie warto bo efekt mierny.
fotografia cyfrowa
iceman
fotografia cyfrowa
2006-06-18 20:08:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:O
jak czytam co Ty piszesz, to naprawde... slabo mi sie robi...

nie moge powiedziec, ze zdjecie jest brzydkie?!
hahahahaha... no to zes chlopie napisal...

juz ten przyklad kilka razy uzywalem - ja na sprzataczke mowie "sprzataczka", a nie "konserwator powierzchni plaskich"...
nie lubisz szczerosci? wolisz tony wazeliny?

no to taplaj sie dalej w swojej wazelinie, ja umywam rece.

"W ten sposob koncze swoją aktywnosc w tym temacie......nie warto bo efekt mierny."
jak na razie to Ty masz mierne efekty...

Oczywiscie nie ukorzyles sie po napisaniu RZECZOWEJ i KONTRUKTYWNEJ krytyki Twego dziela, jak zapowiadales.
i wiesz co? specjalnie mnie to nie zdziwilo... ludzie tacy jak Ty maja slaba zdolnosc do samokrytyki.

pozdrawiam
i zegnam.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-06-18 20:13:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A mi sie bardzo podobało stwierdzenie, chcę być FEAR :D
-M
fotografia cyfrowa
iceman
fotografia cyfrowa
2006-06-18 21:08:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zabrzmialo groznie.. brrr ;D
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-06-18 21:10:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-06-19 06:01:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hihihihihi.....

Nie raz już "zjechałem" zdjęcie, czy wziąłem się z kimś "za łby"...

...jeszcze nikt mnie nie zablokował :D >:>
fotografia cyfrowa
iceman
fotografia cyfrowa
2006-06-19 08:56:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mam szczeście do "ciekawych" osobników ;-)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa