fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Kategoria "Fotoreportaż sportowy" zamiast "Sportowcy"
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
AdamB
fotografia cyfrowa
2006-07-14 15:17:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem nowym użytkownikiem tego forum fotograficznego i jedna rzecz mnie zastanowiła na samym poczatku. Robię głównie zdjęcia na imprezach sportu samochodowego. Taka impreza trwa generalnie 3 dni i zawsze mi się wydawało, że materiał z takiego wydarzenia to jest coś co można uznać za fotoreportaż. Robiąc zdjęcia skupiam się na przejazadach zawodników, strefie serwisowej, kibicach, zawodnikach czyli generalnie atmosferze panującej wokół. Staram się pokazać magię tego wydarzenia, która skupia tysiące ludzi. Wrzucając pierwsze swoje zdjęcie miałem pwene rozdarcie, ponieważ miałem do wyboru dwie kategorie: fotoreportaż i sportowcy. Zdecydowałem się na kategorię sporotwcy tylko dlatgeo, że zauważyłem, ze tam lądowały zdjecia o podobnej tematyce. Gdybym jednak chiał pokazać samochód w strefie serwisosej i mechaników wymieniających skrzynię biegów w 17 minut to jakoś chyba już nie podchodzi do tej kategorii. Wydaje mi się, że brakuje w tym serwisie czegośc takiego jak kategorii "Fotoreportaż sportowy" ( albo jakoś podbnie). W ramach tego zawiera się oczywiście kategoria sportowcy. W skrócie, zeby mój wywód był bardziej zrozumiały. Proponuję zmiane nazwy działu "Sportowcy" :-)
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2006-07-14 15:32:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja bym sie na Twoim miejscu kompletnie nie przejmowal
fotografia cyfrowa
lacha
fotografia cyfrowa
2006-07-14 15:36:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja takze na poczatku sie wkurzalem na ta nazwe i nie wiedzialem gdzie dawac - do fotoreportazu czy do sportowcow i czesc zdjec ladowala tu a czesc tu... teraz juz mam to w tyle bo i tak ogladalnosc znikoma wiec wszystko leci do sportu ;)
fotografia cyfrowa
AdamB
fotografia cyfrowa
2006-07-14 15:42:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No w sumie to mi załózmy, że też to obojetne, ale sama kategoria "Sportowcy" jest taka troche dziwna. To jest bardziej moja propozycja na ulepszenie serwisu.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa