fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
EOS 350D z dwoma obiektywami Canon EF-S 18-55 i 55-200
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
drek
fotografia cyfrowa
2006-08-03 19:54:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam

Mam pytanie mam możliwosc kupić po cenie niższej niż rynkowa taki aparacik jak w temacie wraz z 2 obiektywami

tak z ciekawosci zapytam bo sie nie znam na lustrznkach czy ten aparat i obiektywy są dobre jakie mają możliwosci
moze ktoś jest użytkownikiem

dziekuje za pomoc

pozdrawiam
Drek
fotografia cyfrowa
amroz
fotografia cyfrowa
2006-08-03 20:50:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a za jaką kwotę?
fotografia cyfrowa
mareku
fotografia cyfrowa
2006-08-03 21:00:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zalezy od cany, od tego jakie to obiektywy itd ;)
fotografia cyfrowa
asot
fotografia cyfrowa
2006-08-03 21:07:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To nie aparat robi zdjęcia tylko ten kto za nim stoi ...

Jeżeli ci odpowiadają ogniskowe to możesz spokojnie brać ...
fotografia cyfrowa
drek
fotografia cyfrowa
2006-08-03 22:10:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cena 2800zł
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2006-08-03 22:17:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nowy, czy używany?
fotografia cyfrowa
drek
fotografia cyfrowa
2006-08-03 22:22:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nowy sprowadzany z daleka :D
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2006-08-03 23:24:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Za tę cenę możesz kupić co najwyżej body + kit, więc 55-200 dostajesz praktycznie za darmo. Kit po lekkim przysłonięciu jest całkiem do przyjęcia, a nawet powiedziałbym, że jest zaskakująco niezły, zwłaszcza w porównaniu do ceny. najmniej informacji mam na temat tego dłuższego, ale ta ogniskowa jest stosunkowo łatwa do wykorygowania, więc nie spodziewałbym się tu rozczarowania.

Różne sa pewnie opinie na temat Canona, moim zdaniem to body jest jak najbardziej godne polecenia. Ja w każdym razie nie miałem jeszcze w ręku aparatu z tej półki cenowej, który przy 1600 ISO dawałby tak niskie szumy...
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-08-03 23:59:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cena fantastyczna, parafrazując jednego z naszych literatów: Ojciec, brać? Brać!
;)

PS. Miałem okazję pobawić się takim zestawem w systemie Nikona (18-55 i 55-200 z D50), bardzo przyjemnie się pracuje. Dobry zestaw startowy.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-08-04 08:23:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Drek do dnia wczorajszego byłem posiadaczem 350tki i jak najbardziej sobie ten aparat chwalę!! łatwy w obsłudze a różnicę jakościową zdjęć zobaczysz od razu. Co do szkieł to nie wiem bo kitu raczej nie używam a tego drugiego nie miałem ale masz zabezpieczone ogniskowe od 18-200 co jest całkiem przyzwoitym przedziałem i jak na Twoje umiejetności wystarczającym. jeżeli cię to wciągnie to kupoisz lepsze szkiełka jeżeli nie to zostaniesz przy tych i Ci wystarczą. Moim zdaniem BRAĆ tym bardziej że te ztawy kosztują około 3500-4000. A jak już ktoś wspomniał w tej grupie cenowej ten aparat bije konkuręcję rewelacyjnie niskimi szumami.
fotografia cyfrowa
simeon
fotografia cyfrowa
2006-08-04 08:27:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale w systemie Nikona jest zupelnie inaczej. Trzyma się go rewelacyjnie. Co do Canona to mogę z całą pewnością powiedzieć jedno. Najgorszej jakości korpus (biorąc pod uwagę C/N/KM), mówię tutaj o wrażeniach wizualnych. Do tego jak ktoś nie ma kobiecych dłoni będzie odczuwał dyskomfort podczas trzymania. Szczególnie z ciężkimi obiektywami.
fotografia cyfrowa
drek
fotografia cyfrowa
2006-08-04 08:56:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wszystkim dziekuje za uwagi, fakt jestem początkujący dużo jeszcze sie musze nauczyc ale czemu nie mam skorzystać z tej oferty w koncu na lustrzance tez moge sie uczyc:D a fun pewno lepszy :) dzieki
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-08-04 08:58:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
po to się kupuje gripa i masz rewelkę a gripy można już dostać od 150 za tyle kupiłem swojego. Drek Bierz go i tyle.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-08-04 08:59:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dobra decyzja:) będziesz zadowolony!!
fotografia cyfrowa
simeon
fotografia cyfrowa
2006-08-04 09:35:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wiedziałem, że ktoś wspomni o gripie :-) Dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu. Cena jest rewelacyjna wiec nawet ja - przeciwnik modelu 350d - kupiłbym go choćby po to by sprzedać z zyskiem ;-)
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-08-04 09:39:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
;-) simeon, juz cie lubie :D
fotografia cyfrowa
drek
fotografia cyfrowa
2006-08-04 11:18:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ok dzieki za cenne rady okazało sie niestety że jest to bez tego drugiego obiektywu natomiast z battery-packiem no cóż dziekuje za wszelkie porady sugestie uwagi
pozdrawiam Drek
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-08-04 12:42:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
battery pack to jest właśnie grip :):) i tak warto:)

siemion z chęcią usłyszę co Ci nie odpowiada w 350ce?? poza jej wyglądem??
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-08-04 12:43:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a żeby nie było mam duuuuże lapy i jakoś sobie spokojnie radziłem niemniej jednak grip jest wygodny i teraz planuję zakup gripa do nowwego.
fotografia cyfrowa
drek
fotografia cyfrowa
2006-08-04 12:45:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no i ja laik sie odezwal no to teraz wiem gripp to battery pack chyba zaczne pisać leksykon słów Obiektywnych :D
fotografia cyfrowa
simeon
fotografia cyfrowa
2006-08-04 13:20:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
andres proszę bardzo:
Dlaczego korpus jest tak mały. Jego brzeg wcina mi się dokładnie w środek dłoni. Czemu plastik jest tak słabej jakości? Odbarwia sie przy każdej rysie. Dlaczego niemal wszystkie opcje dostępne są wyłącznie z poziomu menu, do którego za każdym razem trzeba wchodzić? Dlaczego dodatkowy wyświetlacz jest tuż nad ekranem LCD a nie na górze jak to powinno być normalnie? Dlaczego przy kupnie 350d trzeba od razu wydać dodatkową kasę na gripa podczas gdy powinno to być tylko ewentualnym dodatkiem? Nie mam żadnych zastrzeżeń jeśli chodzi o jakość zdjęć. Nie będę się zagłębiał w odwzorowanie barw, szumy itd. Ergonomia jest tym co mi się nie podoba w tym aparacie i to tak bardzo, że nigdy bym go sobie nie kupił, bo wiem, że bym się męczył. W porównaniu z D70 trzymanie 350d to tortura! Więcej grzechów nie pamiętam i jest to wyłącznie moja subiektywna ocena;-)
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-08-04 13:28:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Grip" to znaczy "uchwyt" i tak to się nazywa: na przykład do 350D jest BG-E3 (Battery Grip).
"Battery Pack" to alternatywna nazwa (Battery Pack, Battery Pack Grip...) ale formalnie "Battery Pack" to po prostu bateria (akumulatorek), np. do 350D jest Battery Pack NB-2LH.
:)
fotografia cyfrowa
simeon
fotografia cyfrowa
2006-08-04 13:33:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a w ogóle to barteq ma racje bo BG to uchwyt a Battery Pack'iem określa się akumulator.
fotografia cyfrowa
Karez
fotografia cyfrowa
2006-08-04 13:50:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marudzenie. Plastik faktycznie jest gówniany ale reszta...mi pasuje. nie mam łapy jak bochen i idealnie mi sie go trzyma. W porównaniu z bieganiem po górkach z Pentaconem Sixem albo Yashicą mat - niebo a ziemia. Pozostałe problemy to błachostki, do których z czasem można się przyzwyczaić. Za taką kasę opłaca Ci się. Wydaje mi się, ze widziałem podobny kit w granicach 4000 pln
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-08-04 13:52:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W odpowiedzi czemu 350D jest tak beznadziejnie wykonany ?


Bo (MZ) To nie plastik robi zdjęcia, więc aż tak znowu ważny nie jest. Aparat miał być tani - coś za coś... jak kogoś było stać rok temu na D70s...to super.... Ja wolałem taniej kupić dobry aparat, a mieć kasę na szkła...
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa