fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Tutaj Obiektywnie, gdzie indziej subiektywnie?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
slipio
fotografia cyfrowa
2006-01-29 13:05:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak wpadłem przypadkiem na TrekEarth, patrzę ...a tam kolega "a......". Zdjęcie to same, ktoś napisał że krzywe, a on jakiś taki zgodny, przyznaje rację, usprawiedliwia się. Po co ten temat w ogóle ruszam? A no dlatego,że np. dostałem od tego kolegi totalną burę, że ośmieliłem się coś tam bąknąć, a od jego kompanów cały rządek minusów za moje bezsensowne uwagi. Idę sobie i patrzę, jak kolega tam krytykuje, a tu same +3, gdzieniegdzie +1. Widać wyraźnie, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, niestety
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-01-30 00:02:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
stara prawda ;)
fotografia cyfrowa
anton
fotografia cyfrowa
2006-01-30 12:45:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to nie o mnie ;D
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2006-01-30 13:25:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie wiem w czym problem, autor napisal mniej wiecej to samo tutaj:

...ja wiem, ze moje zdjecia bywaja krzywe. mam kompletnego strita w oku i mimo pilnowania sie w ustawianiu statywu zdarzaja mi sie pomylki, a i przy probach prostowania nie zawsze zrobie to dobrze....

i na treku:

...bardzo mozliwe. mam niewyobrazalny talent do przechylania poziomow, wiec na pewno ostatnie co bym utrzymywal, to ze zrobilem cos rowno...

panowie obiektywni, musicie sie z czyms pogodzic, trafiaja sie w polsce lepsi fotografowie od was czasmi i jedym stopniem przechylu tego faktu nie zmienicie, potrzebna jest wiedza, ktorej zdobycie i wypraktykowanie zajmie wam lata
mozna to sobie ulatwic korzystajac z rad kogos kto ta wiedze juz posiadl wiec przeganian kazdeg kto sie tu pojawi i cos potrafi nie jest najlepszym wyjsciem
fotografia cyfrowa
macher
fotografia cyfrowa
2006-01-30 13:47:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Świetnie powiedziane, wilku. Dzięki
fotografia cyfrowa
licaeon
fotografia cyfrowa
2006-01-30 14:12:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Całkowicie zgadzam się z Wilkiem. Dodałbym od siebie pytanie, czemu wszyscy chcą się uczyć, a nikt nie przyjmuje krytyki i czy rad a uważa to za jakieś ataki. Pomijam oczywiście anonimowe oceny, bo tu odrębny temat.
fotografia cyfrowa
anton
fotografia cyfrowa
2006-01-30 14:13:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lonley - brawo
fotografia cyfrowa
anton
fotografia cyfrowa
2006-01-30 14:13:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dodam jeszcze ze sa i tacy co to szukaja sensacji zamiast sie skupic na sobie i tym co lubia czt. fotografii
fotografia cyfrowa
jacab1
fotografia cyfrowa
2006-01-30 14:49:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ocenianie krytyk rozbić o kant d...y
zuwazyłem że jak palnie się KK pod zdjęciem osoby powiedzmy- kontrowersyjnej to możemy spotkac się z samymi plusikami a jak KK dotyczy osoby powiedzmy popularnej i lubianej to mamy minusów że hey!
@Wolf ma oczywiście rację... a krytyka że 1mm jest trzywa fota nic nie wnosi... to jest bzdet o którym chyba nie wypada pisać ludziom którzy mają już jakieś pojęcie o fotografi...
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-01-30 15:49:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lonely -> napisałeś: "...mozna to sobie ulatwic korzystajac z rad kogos kto ta wiedze juz posiadl wiec przeganian kazdeg kto sie tu pojawi i cos potrafi nie jest najlepszym wyjsciem."
Będę drążył temat, ale trochę sam do tego prowokujesz.
Piszesz takie rzeczy, a sam usuwasz swoje zdjęcia.
Pytam Cie po raz kolejny: PO CO jesteś na obiektywnych i po co zamieszczasz tu swoje zdjęcia?

Pozdrawiam.

PS. Anton -> jacy ludzie szukają sensacji..?
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2006-01-30 16:54:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale co maja do tego moje zdjecia? ja nie mowie o sobie

a usuwanie, kazde ze zdjec z 3 dni wisialo wic ktos tam mogl na nie rzucic okiem
tak barzdzo zalezy Ci zeby do nich wracac?
fotografia cyfrowa
anton
fotografia cyfrowa
2006-01-30 20:33:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gryllus - wierz mi sa tacy co tak postepuja, nie spotkales nigdy rozchisteryzowanego popadajacego w samouwielbienie osobnika fotografujacego? to wlasnie taka osoba ktora zamiast skupiac sie na poprawie swoich umiejetnosci i sluchaniu rad oraz krytyk, szuka po takowych tylko tego zeby sie odgryzc i drazyc temat ze ktos skrytykowal jego zdjecie nie tak jak powinien.

moze i bzdury, ktos powie ale takie sa fakty
fotografia cyfrowa
slipio
fotografia cyfrowa
2006-01-30 22:28:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Anton, przypominam Ci, że fakty to są takie, że posądziłeś mnie z całą, bezwzglądną pewnością o fotomontaż, którego nie było i udowodniłem Ci to. Dlatego też Twoje uwagi pod moimi zdjęciami są dla mnie nic nie warte. A teraz korzystasz z okazji żeby się odgryźć. Niestety, to nie o Tobie ten przykład był. Ja tylko sygnalizuje fakty. A.... tutaj uwaza(ł) się za guru i nie da(ł) sobie nic powiedzieć, a gdzie indziej liczy się ze zdaniem laików i przyznaje im rację. Chodzi tylko o postawę. Stritem w oczach, to ja, amator mogę się wykręcać, ale nie ktoś, kto uważa się za profi.
fotografia cyfrowa
anton
fotografia cyfrowa
2006-01-31 07:50:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Slipio - co Ty wypisujesz? ja wiem ze to nie bylo o mnie, poniewaz nie mam nawet tam zadnego konta zalozonego,
a to co ja pisalem to nie bylo o Tobie wiec wyluzowka kolego i przestan myslec stale o tym co bylo miedzy nami, ja juz o tym zapomnialem, powiedzielismy sobie co mielismy do powiedzienia a Ty rozdrapujesz stare rany.

I rozumiem twoja bulwerstacje choc nie zadalem sobie trudu zeby to sprawdzic o czym piszesz, ale tak to juz jest tacy sa ludzie.

Tylko zebys znow mnie opacznie nie zrozumial.

pozdrawiam
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-01-31 07:50:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lonely -> o wartości poznawczej i edukacyjnej Twoich (i innych) zdjęc dla innych użytkowników piszę.
A co z tymi, którzy ni zdązyli ich zobaczyć albo dopiero weszli na stronkę..?
Najwyraźniej się nie rozumiemy. :/

Anton -> rozumiem. :)
fotografia cyfrowa
slipio
fotografia cyfrowa
2006-01-31 12:39:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobra Anton, jest tu hidepark, mozna pisac, co na wątrobie, kazdy ma gorsze dni i może nieraz przedobrzyć. Ja tam sie domyslam o kim mowa ;-), ale niewazne.
Zajmijmy sie zdjęciami, bedzie chyba lepiej.
Pozdrawiam wszystkich "krytykantów"
fotografia cyfrowa
anton
fotografia cyfrowa
2006-01-31 13:53:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o! i to mi sie podoba :)
fotografia cyfrowa
kleofas
fotografia cyfrowa
2006-01-31 13:57:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Slipio, świetnie powiedziane. Masz u mnie browca, jak się kiedys w realu spotkamy... Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
c_pa
fotografia cyfrowa
2007-08-29 15:45:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Taki kawalek historii obiektywizmu znalazlam :D
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-08-29 22:36:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Głeboko ryjesz :D
fotografia cyfrowa
watercool
fotografia cyfrowa
2007-08-29 22:42:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tylko żebyś się jakoś z tego wygrzebała...
fotografia cyfrowa
c_pa
fotografia cyfrowa
2007-08-29 22:52:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chyba nie ma sensu grzebac. Tu widac dokladnie, ze juz wszystko bylo i wszystko jest dalej aktualne.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa