fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Pkt i dostepne miejsce
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Amfi
fotografia cyfrowa
2006-01-29 14:28:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Taki maly pomysl zeby ilosc punkow i dostepne miejsce na dysku wyswietlaly sie np pod: Zalogowany: Nick Wyloguj
fotografia cyfrowa
ajdukiewicz
fotografia cyfrowa
2006-01-29 15:18:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale liczba punktów nie jest tutaj oczkiem w głowie fotografów, chodzi o przyjemność z oglądania zdjęć innych autorów oraz o doskonalenie własnego warsztatu. A tak punkty będą kłuć w oczy zaraz po zalogowaniu, co może doprowadzić do zwykłego wyścigu szczurów. Liczbę punktów można w każdej chwili sprawdzić w zakładce MOJE KONTO lub pod pierwszym lepszym komentarzem, krytyką, postem na forum. ja tak to widzę.

pozdrawiam

Grzesiek
fotografia cyfrowa
macher
fotografia cyfrowa
2006-01-29 15:41:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ajduczku, masz moje pełne poparcie. Mnie osobiście punkty mało interesują. Tym niemniej, czytałem gdzieś tu, że te punkty mają być do czegoś przydatne. Pozdr
fotografia cyfrowa
jacab1
fotografia cyfrowa
2006-01-29 16:16:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak dla mnie punkciorów może nie byc... bardziej mi zależy na opini, krytyce, uwagach oraz na merytorycznej dyskusji... z braku własnie tych rzeczy o których pisze... to wypisałem się już z kilku (dwóch) fotogalerii... nie dajmy się zwariować i podchodzić do sprawy matematycznie... pozdr
fotografia cyfrowa
Amfi
fotografia cyfrowa
2006-01-29 17:15:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Poki co punkty sa. To ze niektorzy nie chca ich to inna sprawa. Wiec moze w profilu mozna by ustawiac takie cos:

Nick(777/145kb)
Nick(777)
Nick(145kb)

a patrzac na innych uzytkowinkow:

Nick(777)
Nick - bez widocznych pkt
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-01-30 09:15:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Popieram Adjukiewicza. :)
fotografia cyfrowa
kIEP25
fotografia cyfrowa
2006-02-01 09:58:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
punkty punktami nie chcemy ich ale lubimy jak sie nasze fotki podobaja:)

choc mnie faktycznie zastanawia zbieranie wolnego miejsca:] cos gdzies kiedys na forum admini powiedzieli z drbona nutka tajemniczosci zebysmy zbierali bo to sie przyda:] ciekawe co to bedzie za niespodziewanka;):D

a wracajac do sposobu wyswietlania punktow;) nie znam sie ale wydaje mnie sie ze administratorzy i tak juz maja kupe roboty na glowkach i problemow do rozwiazania wiec narazie pod tym wzgledem nie ma ich co meczyc;) punkty jak juz napisano wyzej latwo sprawdzic jak i dostepne miejsce;)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa