fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Kłopotliwa reklama
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-08-11 18:47:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nawet nie wspominaj słowa Nikon w mojej obecnosci jak n ie chcesz byc narażony na zagryzienie z pogrzebaniem :D:D
Qrffff dzwonie juz tydzien do Nikona i albo nikt nie odbiera albo jak juz odbierze to z łaską z Tobą rozmawiają...
Produkujesz sie 30 minut po czym Pan znudzonym głosem odpowiada ... Tak prosze pana - odezwiemy się jak tylko będzie coś wiadomo.
Aparat wysłałem do nich 14 dni temu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a oni nawet nie mają go w systemie.
Proszę grzecznie panowie ale sprawdźcie mi to czy on do was dotarł bo ja musze to zglosic do przewoźnika... Po czym slysze - Tak prosze pana - odezwiemy się jak tylko bedzie coś wiadomo.... I tak sie oddzywają juz 12 dni...
Poza tym gnoje mają w telefonach wyswietlane nr dzwoniących.... A przekonałem sie o tym jak zostawiłem telefon w samochodzie i zadzwonił do mnie koles z nikona.... Oddzwoniłem jeszcze nie zdązyłem sie odezwać a gość do mnie mowi - A to ja do pana przed chwilą dzwoniłem...bla bla bla

Dałem im czas do wtorku... w środe rano jade do Warszawy... Tak że nie zdziwcie sie jak w środowych wiadomościach wieczornych napiszą/powiedzą
BUDYNEK SERWISU NIKONA NIE ISTNIEJE!!!!
Bo to ze serwis Nikona nie funkcjonuje w Polsce to wiadomo...

I jak tu sie skusic na aparat produkcji Nikon made in china skoro qrfff nie maja porządnego serwisu...
Ba... oni olewają klienta...
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-08-11 19:14:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to nie pocieszyles mnie kurde :(
fotografia cyfrowa
Kosafwc
fotografia cyfrowa
2006-08-11 19:36:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zainstalujcie sobie najnowszego flashplayera bo to pewnie przez to ;)
fotografia cyfrowa
hofman1989
fotografia cyfrowa
2006-08-11 21:03:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
u mnie wszystko mniejwiec gra tylko co jakis czas tak sie dlugo laduje i dalej jest ok ;)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2006-08-11 23:32:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bartpat - usunięcie flasha uniemożliwiłoby przglądanie stron, na których w ten sposób są wyświetlane najistotniejsze informacje. Adblock Plus ma to do siebie, że się da jednym kliknięciem wyłączyć.

A potem drugim włączyć. :-)
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-08-12 00:06:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No tak. W Operze można wyłączyć pluginy poprzez, tak zwaną, "Szybką konfigurację".
Wystarczy F12 i odhaczyć opcję "Włącz obsługę wtyczek". Odwrotnie tak samo ;)
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa