fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
nikon d50-co sądzicie?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
kurczak_wtw
fotografia cyfrowa
2006-08-23 12:16:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
co sądzicie na temat tego aparatu? noszę się z zamiarem nabycia ;] może ktoś ma i jest skłonny do opisania swoich przeżyć związanym z użytkowaniem wyżej wymienionego? pzdr!
fotografia cyfrowa
kurczak_wtw
fotografia cyfrowa
2006-08-24 01:11:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nic nie sądzicie? nieeeee niemożliwe, musicie coś sądzić! ;P
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-08-24 09:41:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kurczak, sprecyzuj najpierw, co bys chcial wiedziec na temat tego aparatu? Co dokladnie Cie interesuje? W sieci jest pelno testow, recenzji, opisow uzytkownikow, wiec ciezko powiedziec cokolwiek konkretnego przy tak ogolnym pytanie. W zasadzie nic ponad "dobry aparat", po prostu.
fotografia cyfrowa
jakububu
fotografia cyfrowa
2006-08-24 10:28:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
za ta kase to rewelka nie zstanawiaj sie tylko idz i kup !!:) bedziesz z niego zadowolony > jakie fotki bedziesz robil tym lusterkiem pozdro
fotografia cyfrowa
iron_gecko
fotografia cyfrowa
2006-08-24 22:16:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja mam i jestem bardzo zadowolony...powiem tylko tyle że jeżeli naprawdę bardzo cie interesuje fotografia...to kitowy obiektyw na długo ci nie wystarczy , to zależy co chcesz fotografować ja mam swojego nikona od miesiąca i już wiem że muszę odkładać kase na obiektyw 55-200mm bo to jest całkiem niezły zoom, poza tym mogę ci powedzieć że Nikon robi najlepsze na rynku obiektywy kitowe (czyli te w zestawach)...Nikon to świetna marka...ja mam do niej pelne zaufanie bo to jest już mój 2 aparat tej firmy...i powiem więcej nie tylko zaufanie...ale także wierność :D

Kupując Nikona D50 KIT 18-55mm jest się podwójnie szczęśliwym bo oprócz bardzo dobrego aparatu dostaje się momim zdaniem bardzo wygodną i fajną, a także bardzo przydatną torbę Nikona (wejdzie aparat z obiektywem + 2 miejsca na inne obiektywy , 2 zapinane na zamek kieszonki i 2 takie można rzec małe skrytki he he naprawdę świetny zestaw polecam)
fotografia cyfrowa
lacha
fotografia cyfrowa
2006-08-24 22:33:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja jestem nim zawiedziony...






... bo ma za malo klatek/sekunde :P
fotografia cyfrowa
kurczak_wtw
fotografia cyfrowa
2006-08-24 22:47:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
po pierwsze-jestem dziewczynką ;P więc niech nick was nie zmyli :D.po drugie nikon interesuje mnie od strony czysto praktycznej-tzn. czy jest w miarę prosty w obsłudze, czy przyjemnie się go używa-takie np. spostrzeżenie dot. szkiełka iron_gecko bardzo mi się przyda w rozważeniu za i przeciw. co do tego aparatu to dla mnie opis techniczny brzmi bardzo ciekawie, więc interesowały mnie raczej subiektywne odczucia z nim związane.P.S używam aparatu przede wszystkim do portretów studyjnych, różnego rodzaju zdjęć ruchu, jakichśtam amatorsko przyrodniczych.pzdr
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-08-24 23:27:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"czy jest w miarę prosty w obsłudze" - najprostsze w obsłudze są kompakty ;D
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-08-25 10:34:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Nikon robi najlepsze na rynku obiektywy kitowe (czyli te w zestawach)"

;)))

Kurczak, chcesz aparat prosty w obsludze, z dwoma swietnymi (najlepszymi w swojej klasie) szklami kitowymi pokrywajacymi ogniskowa od 28mm do 300mm? Jest tylko jedna taka oferta. Slowo daje, ze nie pozalujesz.
fotografia cyfrowa
lilliwashere
fotografia cyfrowa
2006-08-25 11:11:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BTW - zależy od kitu (te obiektywy). Mój kolega kupił w zestawie 18-70 (o ile dobrze pamiętam), który normalnie kosztukje ca 1200 zł. - to już cięzko nazwać kitowym :)
fotografia cyfrowa
iron_gecko
fotografia cyfrowa
2006-08-25 15:54:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kurczak...zgadzam się z BernArtem proste to są kompakty...ale jeżeli naprawdę się interesujesz fotografią to polecam D50 tym bardziej...jeżeli chcesz prosto czyli powiem tak lamersko to możesz pstrykać wszystko na automacie...ja osobiście nie wyobrażam sobie pstrykania zdjęć bez manuala...pstrykanie zdjęć na manualu to największa frajda wszystko sobie sama ustawiasz itp. możesz się bawić no i mieć frajdę że to ty coś tworzysz nie automatyka.
Jeżeli chodzi o parametry to mi w zupełności wystarcza matryca 6.1 megapixela, jeżeli chodzi o kitowy obiektyw to jest bdb nie narzekam ...ale ma dla mnie za małego zooma także już zbieram na Nikkora 55-200mm. Co do wyświetlacza mógłbym nieco polenizować jest fajny ale bardzo skontrastowany..co czasami daje efekt że pstryknęłaś naprawdę super fotę..a po wrzuceniu na pc okazuje się że jest nie ostre....dlatego ja mam taką zasadę że jak pstryknę fotkę to odrazu na wyświetlaczu aparatu robię maksymalnego zooma na zdjęciu i wtedy wiem że zdjęcie jest dobre. Co mogę jeszcze o nim powiedzieć jeżeli chodzi o zdjęcia seryjne to nie narzekam ..z resztą osobiście sam rzadko takie pstrykam...ale dla kogoś kto np robi zdjęcia sportowe to może mu prędkość nie wystarczyć tak jak to pisze Lacha... powiem tyle że jestem bardzo zadowolony z niego chociaż napewno jeszcze nie zbadałem wszystkich jego możliwości bo mam go od ponad miesiąca....ale polecam ci tutaj jego testy tam są gotowe z niego zdjęcia itp http://www.dpreview.com/reviews/nikond50/
fotografia cyfrowa
lilliwashere
fotografia cyfrowa
2006-08-25 16:02:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No cóż, jeśli Eos 400d canona będzie kosztował w tych samych granicach to chyba jednak Canon :) Może warto troche poczekać ?
fotografia cyfrowa
iron_gecko
fotografia cyfrowa
2006-08-25 17:48:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No wiesz Kurczak to tylko od ciebie zależy co zamierzasz wybrać Canona czy Nikona a może jakiegoś innego... mnie osobiście do Canona raczej nikt nie przekona jakoś nie przepadam za tą marką...a poza tym jak wcześniej pisałem jestem wierny firmie Nikon. My tutaj możemy ci jedynie podpowiedzieć a wybór należy już do ciebie...
fotografia cyfrowa
lopez68
fotografia cyfrowa
2006-08-26 09:38:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja od wczoraj jestem posiadaczem body tego aparatu :), czekam jeszcze tylko na obiektyw, jescze jakis tydzien :/, bierz Nikona!!!
fotografia cyfrowa
Quadrifoglio
fotografia cyfrowa
2006-08-26 17:19:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

Klasyczna brandzlotechnika w waszym wykonaniu ... cieszycie się swoimi aparatami i dobrze, ale robić z jakieś marki zaraz wielkie nie wiadomo co ... jedni fotografują, inni kolekcjonują sprzęt.
fotografia cyfrowa
loki_p
fotografia cyfrowa
2006-08-26 17:57:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:)
Ja mysle ze to jest calkiem fajna lustrzanka :)
Czy jest prosta? Tak. Jest tryb auto...
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2006-08-26 18:28:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:)
"brandzlotechnika" muszę zapamiętać :)))
fotografia cyfrowa
nunes
fotografia cyfrowa
2006-08-27 14:46:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
miałem d 50 i byłem bardzo zadowolony,a co do łatwości obsługi to nie będziesz miała zadnych problemów, po kilku dniach od kupienia wszystkimi funkcjami będziesz sterowac z obudowy aparatu,bez konieczności zaglądania do menu. gorąco polecam, za te pieniądze to świetny sprzęt. pozdrawiam
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-08-27 14:49:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a przejscie z AFs do AFc ? :-P
fotografia cyfrowa
Grzybu
fotografia cyfrowa
2006-08-27 21:24:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A zmiana pomiaru światła?? ;)
fotografia cyfrowa
isav
fotografia cyfrowa
2006-09-21 12:41:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bierz.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-09-21 13:17:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A zmiana tapety? :D
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa