fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
kompletnie niezdecydowany
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
anonimis
fotografia cyfrowa
2006-09-09 00:14:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zwracam sie do was z prośbą o pomoc. Pomóżcie mi wybrać jakiś aparacik. Zacznę od portfela. Mogę wyłożyć ok. 1500zł. Chciałbym przedewszystkim fotografować pejzaże, makro też mi się podoba, portety... to tak mniej więcej. Zastanawiam się nad Panasonic'iem FZ7. Niewiem czy to dobry wybór. Jest tyle aparatów że masakra. Na cyfrową lustrzankę mnie niestać, a kompakty raczej odpadają, więc pozostają mi "hybrydy". Proszę was o pomoc jestem kompletnie niezdecycowany.
fotografia cyfrowa
shaddixx
fotografia cyfrowa
2006-09-09 00:18:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fuji s5600. w swojej cenie bardzo dobry (do 1000zł) i zostanie ci jeszcze na filtry, akumulatory, statyw.....i karte pamieci.
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-09-09 00:30:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
calkowicie sie zgadzam z przedmowca, mialem okazje sie troche pobawic i mysle ze to calkiem przyjemny aparacik
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-09 00:45:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sam używam S5600 i powiem tak - za tę cenę to naprawde dobry aparat. Możesz kupić na allegro w sklepach wysyłkowych za 900 - 1000 zł, za ok 1200 zł w zestawie z 4 akumulatorkami (w instrukcji każą używać niklowo-wodorkowych), ładowarką i torbą ochronną, zestaw filtrów to 130 zł (UV, polaryzacyjny).
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-09-09 08:35:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przedmówcy dobrze prawią, też mam w domu S5600 i jestem pod wrażeniem jego możliwości, na jego minus można zaliczyć dość drogie karty pamięci ale aparat jest wart polecenia :)
fotografia cyfrowa
Nawrot
fotografia cyfrowa
2006-09-09 10:07:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
S5600 to jak do pejzaży to chyba nie tak dobrze... 38mm - kiepsko. Proponuje cos szerszego koło 28mm. Przykładem może być Canon s60 ;)
fotografia cyfrowa
abcd
fotografia cyfrowa
2006-09-09 12:39:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tez polecam fuji mialem dawno dawno temu i warto.
fotografia cyfrowa
anonimis
fotografia cyfrowa
2006-09-09 16:46:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
s5600... hmmm.. wezmę pod uwagę. Choć wydaje mi się że FZ7 to chyba raczej lepszy sprzęt. Porównałem pełne specyfikacje tych modeli i muszę przyznać że panasonic jednak lepszy. Niewiem, może się nieznam ale tak mi sie wydaje. Co do filtrów i innych akcesoriów to myślę że mam na to jeszcze troszke czasu, niedługo mam 18-stke za którą właśnie chce kupić aparat a resztę dokupie sobie na gwiazdke, więc tym się jeszcze nieprzejmuje. Chciałbym się od Was dowiedzieć co mogę dobrego kupić za 1500zł, i czy ten Panasonic to dobry wybór?? Jak by ktoś z Was posiadał jakieś fotki z tego aparatu i byłby uprzejmy wysłać mi na poczte (anonim_is@wp.pl) to byłbym ogromnie wdzięczny.
fotografia cyfrowa
shaddixx
fotografia cyfrowa
2006-09-09 16:51:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Google prawde ci powiedzą.
sample: http://www.steves-digicams.com/2006_reviews/fz7_samples.html

i recenzje. www.recenzje.net i znajdz sobie panasonika.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa