fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Jestem nowy, nie znam się na SZTUCE
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
McKov
fotografia cyfrowa
2006-02-06 01:19:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... więc niech mi może ktoś mądry naświetli, co tak powalającego jest w tej fotce???

http://www.obiektywni.pl/galeria/zdjecie.php?id=3120
fotografia cyfrowa
anton
fotografia cyfrowa
2006-02-06 10:35:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zajzalem sobie w ten link i nie wiedzialem wczesniej tego zdjecia, ale rewelacja to nie jest tak szczerze powiedziawszy
fotografia cyfrowa
anton
fotografia cyfrowa
2006-02-06 10:39:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
choc gdyby sie zastanowic jakby cien sam byl skadrowany to by calkiem ciekawe bylo
fotografia cyfrowa
McKov
fotografia cyfrowa
2006-02-06 11:17:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no widzisz Anton, moje odczucia są podobne ["rewelacja to nie jest"] ale wydaje mi się że większość jednak jest zachwycona

nie rozumiem:(
fotografia cyfrowa
anton
fotografia cyfrowa
2006-02-06 13:55:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nikt Ci nie odpisuje chyba uraziles dume autora i wspolzachwyconych ;)
fotografia cyfrowa
janzbendny
fotografia cyfrowa
2006-02-06 14:48:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a tam gdzies napisane jest ze to jest sztuka, he? :D
fotografia cyfrowa
McKov
fotografia cyfrowa
2006-02-06 19:15:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no cóż Anton, widać taki mój los... a ciekawe czy jakbym nacisnął ten przycisk do wymoderowania foty i oczywiście uzasadnił to... hmmm...
roznieśliby mnie na strzępy? :))
fotografia cyfrowa
McKov
fotografia cyfrowa
2006-02-06 19:17:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a tak swoją drogą, już zauważyłem kilku jego współzachwyconych pod moimi fotami.... grunt to dojrzałość w zachowaniu.... i pomyśleć że ktoś mi to forum reklamował jako miejsce gdzie ludzie DOJRZALI zajmują się fotami a nie wojenkami podjazdowymi :))
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-02-06 19:35:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
McKov -> jeżeli uważasz, że ktoś bierze na Tobie odwet za wystawiane przez Cieibe oceny lub prezentowane poglądy o fotografiach, zgłoś to administracji. W przeszłości były tu już takie przypadki i sytuacje były natychmiast rozwiązywane. Sprawa jest poruszona w kilku innych wątkach. Bardzo poważnie traktujemy problem odwetowców i złośliwych działań userów. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
McKov
fotografia cyfrowa
2006-02-06 21:42:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Droga Administracjo!!
"ktoś bierze na Tobie odwet " - mocno powiedziane. Po prostu zdziwiła mnie korelacja pmiędzy czasem założenia tego wątku, a pojawieniem się pewnych komentów pod moją fotką. Ale w żadnym wypadku nie chodzi mi o jakąkolwiek interwencję!!! Jestem w pełni za wolnością słowa ( byle słowo wulgarnym nie było) a już motywacja wypowiadającego się niewiele mnie interesuje:)

Ale odeszliśmy troszkę od tematu, po części z mojej winy. Pytam więc jeszcze raz, i prosiłbym o odpowiedź osoby które pod ww dziełem wyraziły swój zachwyt. Co wy w tej pracy widzicie co do mnie nie dociera? Pomóżcie mi zrozumieć na czym polega owo niezwykłe widzenie świata, któr mi zdaje się być kiczowatym? Może okaże się że to wy macie rację a ja się mylę.....
fotografia cyfrowa
janzbendny
fotografia cyfrowa
2006-02-07 00:07:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmm chwila, bo przestaje łapac. rozumiem ze praca nie przedstawia dla Ciebie zadnych wartosci ani estetycznych, artystycznych, technicznych bla bla bla... itd. ale dlatego ze przedstawia coś tak banalnego, kiczowatego i prozaicznego jak cien na scianie? czy tez dlatego, ze nie mozesz znaleźc sensu (tematu) tej foty?
fotografia cyfrowa
McKov
fotografia cyfrowa
2006-02-07 04:27:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a inni ten sens widzą... i tu mnie boli:(
fotografia cyfrowa
janzbendny
fotografia cyfrowa
2006-02-07 10:36:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no sorry ale w tej materii to już Ci nic nie poradze :>
fotografia cyfrowa
jafo24
fotografia cyfrowa
2006-02-16 13:21:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no i są ludzie którzy na ten przykład zrobią sobie zdjęcie asfaltu z kawałkiem pasa białego na nim, i potrafią się zachwycać nad formą, strukturą, linią a inni nic w tym nie widzą. Trudno, każdy człowiek ma swoje poczucie piękna i estetyki. Moje zdjęcia np jak dotychczas podobają się tylko mnie a inni nic tam nie widzą oprócz tego ze cos jest krzywe, albo niedoświetlone albo coś jeszcze
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa