fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Odchodzę.....
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-09-18 10:32:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bern, mam nadzieję, że czytasz na bieżąco? :)

-M
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-09-18 10:33:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
-M, ostatnich kilku stron nie czytalem. Dzialo sie cos ciekawego? Na cos powinienem zwrocic uwage? Ktos wisi mi wieksza kase i sie do tego przyznaje? ;D
fotografia cyfrowa
iras
fotografia cyfrowa
2006-09-18 10:38:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam wszystkich. Ja postanowiłem stąd odejść ponieważ nie podoba mi się usuwanie komentarzy i ocen pod zdjęciami. Nie wiem czym to jest spowodowane bo nikt nie chciał mi udzielić odpowiedzi na mojego meila. Jeśli nawet chodzi o rażące zawyżanie bądź zaniżanie ocen to niech kasują oceny ale nie komentarze pod nimi bo ktoś wyraził pod nimi własną opinię i to moim zdaniem należy uszanować. Myślałem, że czasy cenzury już dawno minęły. Jednak się myliłem. Dla wszystkich zainteresowanych jeszcze raz przypominam, iż nikt na moje pytanie dlaczego usuwa się komentarze i oceny po zdjęciami nie odpowiedział. I to jest powód mojej decyzji. Pozdrawiam - Iras
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-18 10:44:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Irasie! Z tego, co zauważyłem, niektóre komentarze usuwa się w celu uniknięcia wojen klanowych, zwanych odwetami.
hobbes >> coś pomyliłeś, mamy ujemny przyrost naturalny ;)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-09-18 10:49:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hobbes - ech na pewno mieszkasz w fotogenicznej dzielnicy ;D
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-18 11:00:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To i tak daje 3:5 na korzyść przyrostu ;)
fotografia cyfrowa
iras
fotografia cyfrowa
2006-09-18 11:02:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zlloty nie było żadnych wojen i tak naprawde nie wiem co było. Z pewnością nie ma to nic wspólnego z nazwą portalu "obiektywni".
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-18 11:05:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
iras, obiektywnym można być w matematyce, fizyce, itp. Nie oczekuj obiektywizmu w dziedzinie, której podstawą jest subiektywizm... indywidualny sposób patrzenia.
A admini/moderatorzy.. cóż, starają się, żeby portal był kwitnął. Raz im wychodzi lepiej, raz gorzej. Wszyscy jesteśmy w końcu tylko ludźmi. Więc nie widzę powodu, by się obrażać na adminów, a już z pewnością nie uważam tego za powód rezygnacji z bytności tutaj. Portal tworzą ludzie, przede wszystkim ludzie! Zawsze można się wspierać innymi metodami komunikacji - gg, mail.
Więc nigdzie nie uciekaj, tylko wrzucaj coraz to lepsze fotki, ku uciesze wszystkich zainteresowanych!
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-09-18 11:09:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hobbes, czyli jednak nic, co nalezaloby potraktowac jako wyjatkowe badz przynajmniej interesujace?
No to trudno.
A swoja droga, jak sie udala dalsza czesc posiadowy, niestety, juz bez nas? Proponuje spotkac sie
ponownie jakos w niedlugim czasie, skoro juz w tym samym miescie mieszkamy :)
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-09-18 11:52:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
iras - niech sie domysle... zniknely te komentarze w stylu ...................... albo r e w e l a c j a !
:)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-09-18 11:54:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
E tam, na pewno zniknely te najbardziej tworcze, typu: "Doskonałe. Według mnie perfekcyjne dopracowanie w każdym calu. Nie zmieniałbym już niczego."
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-09-18 12:06:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wezwani niech sie zamelduja! ;D
fotografia cyfrowa
podinspektor
fotografia cyfrowa
2006-09-18 12:08:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Alez BernArt takie tworcze to nie znikaja ;))


http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-57472.php

zlloty (693) 2006-09-13 22:52:29 | ocena = 5

Według mnie perfekcyjne dopracowanie w każdym calu. Nie zmieniałbym już niczego.




http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-58338.php

zlloty (693) 2006-09-17 10:19:55 | ocena = 5

Według mnie perfekcyjne dopracowanie w każdym calu. Nie zmieniałbym już niczego.




http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-44323.php

zlloty (693) 2006-09-15 14:40:52 | ocena = 5

Według mnie perfekcyjne dopracowanie w każdym calu. Nie zmieniałbym już niczego.




http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-47747.php

zlloty (693) 2006-09-14 14:47:17 | ocena = 5

Według mnie perfekcyjne dopracowanie w każdym calu. Nie zmieniałbym już niczego.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-09-18 12:28:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja wiedzialem, ze z tym Zllotym jakas podejrzana sprawa jest...
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-18 13:01:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Podinspektor >> Ach, węszyciel powrócił! Sugeruję zrobić statystyki odnośnie moich komentarzy i krytyk - ilość słów przypadających na jedną, ilość słów przypadających na jedną ocenę. W międzyczasie zacytuję twoje komentarze i krytyki. W kolejności chronologicznej:
1.
2.
3.
4.
5. z n a k o m i t e :)
6.
7. Swietna ta kaczka. Zapraszam do mojej :)
Poza agitacją zupełnie nic treściwego. Jak będziesz miał coś konkretnego do powiedzienia, to pogadamy.
A tak w ogóle - dlaczego z uporem maniaka pchasz się tam, gdzie cię nie chcą? W innych miejscach masz już kompletnie przechlapane?
fotografia cyfrowa
mepooh
fotografia cyfrowa
2006-09-18 13:13:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no podinspektor, uprzejmie donoszę, że wskazany przez ciebie komentarz autorstwa zllotego spod mojego zdjęcia został usunięty:D możesz spać spokojnie, albo tropić dalsze nieprawidłowości:P
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-09-18 13:21:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a o co tyle bicia piany? O znikające komenty? ZAchowujecie sie jakbyście nie mieli co jeść od poł roku a na stół wjechała golonka. Amok. Musi wam się cholernie nudzić.
fotografia cyfrowa
siz
fotografia cyfrowa
2006-09-18 22:28:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Masz po części racje Roa,ale z tymi znikającymi komentami tez się spotkałem i to niespodziewanie próbując polemizować z samym szczytem Obiektywnych....Dało mi to sporo do myślenia.........
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa