fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Schizofrenia ? (podwojne konto)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Lemur
fotografia cyfrowa
2006-02-08 16:16:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://obiektywni.pl/galeria/zdjecie.php?id=3301 - konstryuktywna krytyka janzbendny sugeruje ze to jego konto, moze to tylko pomylka...
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2006-02-08 16:20:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wiem, obserwowaliśmy sytuację od kilku dni. Stosowne działania już zostały podjęte.
fotografia cyfrowa
janzbendny
fotografia cyfrowa
2006-02-08 16:25:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehe i co? wykopsacie mnie stąd ? :p
tak vibek to moje drugie konto, wrzucam na nim fotki przyrody i inne "widokowki". konto janka to inna bajka, ale rozumiem ze stałem sie tu persona nongrata, i dlugo tu nie pogoszcze, he?
fotografia cyfrowa
kleofas
fotografia cyfrowa
2006-02-08 16:29:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co zrobi administracja, to jej sprawa. Ty natomiast łamiesz zasady i jeszcze się z tego śmiejesz. Myślałem, że jesteś poważniejszym gościem.
fotografia cyfrowa
janzbendny
fotografia cyfrowa
2006-02-08 16:39:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wiesz co, jakby przegrzebac logi IP to by sie okazalo ze wiecej tu klonow :] oba konta żyją swoim wlasnym zyciem i jedno w drugie nie ingeruje. dośc dlugo siedze na galeriach netowych by wiedziec jak to dziala, co gdzie wolno a gdzie nie. a tu... a zresztą robta co chceta
fotografia cyfrowa
marcin_z
fotografia cyfrowa
2006-02-08 17:24:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Skoro w regulaminie stoi ze można mieć TYLKO JEDNO konto to znaczy że można mieć TYLKO JEDNO konto.Chyba akcedptowałeś regulamin przy zakładaniu kont(a)...A moze masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem?
Wg. mnie osoba która głęboko w dupie zasady i regulamin jest tu ZBENDNA.
fotografia cyfrowa
janzbendny
fotografia cyfrowa
2006-02-08 17:34:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chcialbym zeby zawsze sie wszyscy trzymali regulaminu, życie byloby piekne. pozatym czuje nadinterpretacje, jesli już coś to "mam w dupie" (to nie moje słowa) JEDNĄ zasade a nie ogół..... czekam wiec na publiczne chłostanie :D
fotografia cyfrowa
janzbendny
fotografia cyfrowa
2006-02-08 17:41:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
daleko szukac: ....... http://www.obiektywni.pl/galeria/zdjecie.php?id=3269
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-02-08 18:03:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nikt nikogo publicznie nie bedzie chłostał. janzbendny dobrze wie co i do kiedy ma zrobić. Podobnie jak "sprawca" przytoczonego przez janazbendnego przypadku. Zasady są zasadami, a naszym zadaniem jest dopilnowanie, aby były przestrzegane.
fotografia cyfrowa
janzbendny
fotografia cyfrowa
2006-02-08 19:37:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ok, vibek w imieniu kolektywu złozył gruntowną samokrytyke i postanowił usunąc sie i swoje prace z tego serwisu. obiecał ze juz nie wróci :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa