fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Bijemy rekordy w ocenianiu? 9 ocen na minutę, kto da więcej?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
T_Pawel
fotografia cyfrowa
2006-09-30 20:16:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zauważyłem straszne praktyki, nie bedę podawał nicka, powiem tylko, że nie ma to związku z ilością punktów.

Dosyć często zdarza mi się wystawić komentarz bez oceny. Średnia ocena ma być pewnego radzaju wyznacznikiem jakości zdjęcia, wychodzę więc z założenia, że jeśli nie potrafię czegoś ocenić, nie będę tego robił, żeby nie naginać średniej w niewłaściwą stronę.
Staram się za to nie wystawiać oceny bez komentarza, dopiero gdy przyjrzę się zdjęciu, jestem w stanie je ocenić, wyciągam jakieś wnioski i mogę się nimi podzielić, sprawdzić czy są trafne, a czasem może coś podpowiedzieć...

Bardzo często w komentarzach i ocenach autora zobaczyć możemy mnóstwo ocen bez żadnego komentarza. Może nie byłoby to jeszcze takie złe, jednak kiedy w ciągu jednej minuty autor wystawia 9 ocen, to chyba coś przestaje być w porządku...
fotografia cyfrowa
shaddixx
fotografia cyfrowa
2006-09-30 20:47:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przecieżkażda ocena jest sprecyzowana i ma dołączony opis. Jeżeli to sie chciało powiedzieć zostało powiedzianewcześniej to po co to powielać. Wystawiając ocene bez komentarza moze też swiadczyć ze zgadzasz sie z przedmówcami.
fotografia cyfrowa
T_Pawel
fotografia cyfrowa
2006-09-30 21:02:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czy to oznacza również, że wystarczy 1/9 minuty, żeby wystawić zdjęciu ocenę?
fotografia cyfrowa
komisarz
fotografia cyfrowa
2006-09-30 21:37:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niektorym wystarcza nawet jedna sekunda do oceny i komentarza dwoch roznych autorow :D

Andrzejch (1621) 2006-09-19 17:46:55 | ocena = 2

ładne


Andrzejch (1621) 2006-09-19 17:46:56 | ocena = 4

ładne
fotografia cyfrowa
T_Pawel
fotografia cyfrowa
2006-09-30 21:50:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:// Rozumiem, otwiera się parę okienek na raz, wypisuje komentarze, zaznacza oceny, a potem kilka na "wyślij". Mimo tego takie tempo jest dlamnie podstawą do podejrzenia, że autor patrzy na zdjęcie 5-15s i wie jaką ocenę wystawić. Gdyby tak miały być oceniane moje zdjęcia, pokazywałbym je rodzinie i znajomym.
fotografia cyfrowa
shaddixx
fotografia cyfrowa
2006-09-30 21:57:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moge powiedzieć jak to wygląda u mnie.

Jezeli fotografia zmusza mnie to wniliwszej analizy zdjecia to oczywieste jest ze poświece tej fotografii wiecej czasu. Jezeli minniaturka zdjecia mnie zacheci do obejrzenia zdjecia a efekt okaze sie niewystarczający dla mnie to wystaiam ocene taką jaką uważam. Ale nie zdazyło mi sie (chyba) wiekszej ilości prac w minute...
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa