fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Znany niepoznany...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2006-10-20 00:26:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pewnie sporo osób zna tego pana ale dla tych którzy nie widzieli jego zdjec lub widzieli ale nie wiedzą czyjego byly autorstwa podaje ten link zapraszam i polecam w szczególnosci fotografie reklamową. Cóż za pomysly!!!! http://www.tomeksikora.com/index.html
fotografia cyfrowa
ennio
fotografia cyfrowa
2006-10-20 14:29:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
miałem zaszczyt poznać Tomka Sikorę osobiście, sporo rozmawialiśmy podczas warsztatów w Gniewie, to wielki umysł fotograficzny, doskonały popularyzator fotografii i bardzo miły i przystępny człowiek. Obserwowałem go w "akcji", pomysły ma naprawdę niesamowite. Dla ciekawskich Tomek Sikora w akcji podczas realizacji jednego ze swoich projektów (to ten w niebieskawej koszuli): http://www.photosight.ru/photo.php?photoid=1636819&ref=author
fotografia cyfrowa
ennio
fotografia cyfrowa
2006-10-20 22:46:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cóż za popularność tematu! jak my się znamy na fotografii, chyba więcej potrafimy napisać o kimś niż o jego fotografii a ci co wiele piszą o zdjęciach (czytaj: stawiają oceny), mało mają tutaj do powiedzenia
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-10-20 23:00:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Obejrzalem cala strone - jest sie od kogo uczyc - mysle, ze wiele osob obejrzalo a, ze sie nie wypowiadaja to juz niestety sprawa inna
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-10-21 01:14:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dużo bardzo ciekawych i dobrych pomysłów. Znalazłem nawet takie zdjęcia, które sam zrobiłem podobne nie znając wcześniej twórczości tego pana.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa