fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Konta Premium. Wiele udogodnień. NOWOŚĆ!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
albeit
fotografia cyfrowa
2006-10-28 00:25:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
M - to nie jest w żaden sposób dążenie za ALT... ani to ten sam poziom, ani cokolwiek... po pierwsze tam musisz płacić, żeby w ogóle zamieszczać zdjęcia (ponad 20), a płatność nie daje ci żadnych szczególnych przywilejów tylko kilka rozszerzonych funkcji, na przykład 100 ulubionych i powiadomienia e-mailowe (wiem, bo tam płacę...)... jedyna współna cecha to płatny charakter usług... ja akurat zgadzam się z ELNA i sądzę, że te propozycje obejmujące dość szczególne funkcje doprowadzą do gwałtownego rozrośnięcia się tych fajnych grup głaskających się wzajemnie po tym i po tamtym... jak również do zalewu śmieci (w końcu jak płacę, to wrzucę cokolwiek, bo szkoda wydanej forsy)... dla mnie ten cały plan to nonsens zmieniający całkowicie formułę tej galerii... z dnia na dzień odechciało mi się...
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-10-28 00:33:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
grupy głaskające się wzajemnie będą bez względu na płatności, taka już specyfika portali internetowych, od zalewu śmieciami są moderatorzy i niech oni się tym zajmą, a zdjęć do galerii to chyba będzie można wstawić tylko 10, drugie 10 idzie do PF...................
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-10-28 07:12:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proponował bym oprocz platnosci lub zamiast uruchomic PayPal wg. mnie bardzo wygodne narzedzie chodz moze nie do konca rozwiniete jeszcze w naszym kraju nie mniej jednak zagramaniczni uzytkownicy zapewne sie ze mna zgodza, ze oplacenie dla nich PayPalem bedzxie duzo wygodniejsze. Dodatkowo z tego co wiem nie dawno uruchomila sie polska wersja PayPal (www.paypal.pl) więc nie będzie problemów jezykowych.
fotografia cyfrowa
zazy
fotografia cyfrowa
2006-10-28 14:08:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niestety - jak już wcześniej pisałem - zgadzam sie z albeitem - uważam ze 20zdjęć/7dni (10 do galerii) to zdecydowanie za dużo.

Wiem - bo po wykupieniu PREMIUM widzę jak zmieniło się moje podejście -> mniej "cedzę" fotografie które chce tu wrzucić - niestety taka jest prawda.

I mysle, że wszyscy zaczną słabiej "cedzić" co doprowadzi do ZALEWU prac przeciętnej jakości - bo wątpię zeby większośc użytkowników miała w swych zbiorach setki prac naprawdę dużej wartości.... Nie jesteśmy przecież artystami-fotografikami ale amatorami w większości.

Uważam, że 3 prace w tygodniu to i tak było dużo. Wolałbym możliwosc dodania 2prac dla usera bez premium i 3prac dla usera Z premium.

Ale niestety chyba to co mówię przeczy się z prawami rynku - komercja jest komercją ...

KONKLUDUJĄC - prognozuję "zpeelfocenie" i "digartyzację" - plfoto - masa gniotów i chamstwo, digart - zalew "dzieci", głaskania i zachwytów drzewkiem w mocnym punkcie (widzę po moich pracach tam zamieszczonych).

A szkoda bo to fajny portal.


Pozdrawiam,
Szymon
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2006-10-28 15:08:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
minie 7 dni, jesli zaplaci 5% uzytkownikow to znaczaco to nie wplynie na to co sie tu pojawia

fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-10-28 15:09:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Otoz to ;')
fotografia cyfrowa
Marezzo
fotografia cyfrowa
2006-10-28 15:15:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mi 3 zdjecia na tydzien wystarczy :) reklamy sa wszedzie tu tez mi nieprzeszkadzaja :) A bajery typu kto mnie oglada i jakies statystyki to niewiem poco komu potrzebne. Chyba tylko dla TWA zostalo to zrobione ;)
fotografia cyfrowa
zazy
fotografia cyfrowa
2006-10-28 15:17:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lonley, Calme -> poczekamy, zobaczymy - życzę żebyście mieli racje ;)
fotografia cyfrowa
albeit
fotografia cyfrowa
2006-10-28 15:32:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie sądzę, że mówimy tu o zmianach za 7 dni... raczej jawi mi się przed oczami długoterminowy trend prosto w dół... wszystkie te narzędzia jak dla mnie służą do wzmacniania różnych (często mimowolnych) układzików i grup poparcia - sprawdzam, kto mnie lubi, żebym był pewien kogo mam lubić... 90% wszystkich tych funkcji służy dokładnie do tego... plus osłabienie głosów rozsądku (podskoczysz to dostaniesz ignora, jako jeden z wielu...)... plus możliwość regularnego publikowania czegokolwiek i byleczego w ilości 10 sztuk tygodniowo (nie wierzę w moderację)... im dłużej to analizuję, tym mniejszą mam ochotę tu być... :-(
fotografia cyfrowa
Nawrot
fotografia cyfrowa
2006-10-28 16:59:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
eee... ja tez sadze ze zdjec za duzo... ale widać kupić mozna wszystko ;)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-10-28 19:39:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zdaje się, że już po wszystkim i nie ma o czym decydować... ci, którzy już zapłacili mają takie a nie inne warunki. szkoda. szkoda, że administracja czy właściciel tego portalu nie zasięgnął przed tą decyzję naszych opinii: za co chcielibyśmy zapłacić, jakie warunki czy zasady powinne być takie same dla wszystkich itp. itd. Po przemyśleniach to ja nie jestem zadowolony z tej propozycji. Mnie stać aby płacić tylko... raczej tego nie zrobię, bo nie tego się spodziewałem i oczekiwałem po tych zmianach. A te punkciki przy nickach możecie teraz spokojnie skasować. Zabawa skończona? ;)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-10-28 19:44:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Po zapłaceniu można dodać 20 zdjęć tygodniowo, co daje nam przyrost pięcio- sześciokrotny. Ciekawe, czy ogólna aktywność użytkowników też wzrośnie w ten sam sposób? Bo jeżeli nie, to przewiduję (jasnowidz ;)) średni spadek ilości komentarzy.

-M
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-10-28 19:47:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aha, ile trzeba dopłacić aby włączyć opcję: "nie śledź moich ruchów w galerii" i "zamiast mojego nicka pokazuj w czyichś ulubionych "ukryty użytkownik""? ;)
chociaż nic nie mam do ukrycia to chyba mam prawo do niechęci bycia śledzonym... :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-10-28 19:52:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
photoM... ano właśnie... zapłacę i wrzucę 10 naraz... ;) :P
mam nadzieję, że jak utworzymy TWA to skomentujesz mi solidnie wszystkie? :D
no niestety, ja do tej pory jak wchodziłem to przeglądałem ulubionych a potem starałem się oceniać "jak leci" bez patrzenia kto wystawił dane zdjęcie i w jakiej jest kategorii... teraz to już na pewno będę wybierał... najgorsze, że miniaturki często nie dają obrazu jaki będzie po naciśnięciu na link...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-10-28 19:57:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
proponuję dodać do menu prócz "ulubionych" także "znajomi", mogą być tylko nicki...
bo może niektórych nie lubię a dodałem z innego powodu do ulubionych (i niepotrzebnie gość się cieszy) ... ;) :D :D
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-10-28 20:09:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proponuję zdjąć płacącym jakiekolwiek ograniczenia dotyczące ilości wrzucanych zdjęć.

-M
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-10-28 20:09:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proponuję zdjąć płacącym jakiekolwiek ograniczenia dotyczące ilości wrzucanych zdjęć.
zostawić tylko ograniczenie kb
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2006-10-28 20:12:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
galeria rozgwieżdżona jak sierpniowe, nocne niebo...
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-10-28 20:16:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Taniec z gwiazdami ;]]]]]
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2006-10-28 20:20:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
do gwiazd jest bliżej niż krok
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-10-28 20:33:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
buehahhhahhhahha... choć raz człowiek jest na 1 liście... ;)
żal będzie tej gwiadki chlip chlip...
będzie co wspominać na stare lata... :D ;P

photoM... :) już po ptakach... nikt nas się nie pyta... i admin widzę też tu chyba nie zagląda? ;)
proponuję wykupić ten vortal ;)
ciekawym wyceny...
fotografia cyfrowa
Ttrrrrrt
fotografia cyfrowa
2006-10-28 20:43:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wkurza mnie ta gwiazdka na moim koncie. nie da się usunąć tego cuda? : ( przecież zaznaczyłam, że nie chcę : ///
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2006-10-28 20:45:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
może zmienić na dwie gwiazdki i belkę? :)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-10-28 20:47:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A po ile pagony beda ? :))))
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2006-10-28 20:47:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a może gwiazdka jest obowiązkowa? tak jak kawa i wuzetka :)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4 | 5 | 6 | 7
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa