fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Zaczyna się psuc
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-04-06 11:09:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przecież na końcu jest emotikon... Ciekawy byłem reakcji :)
Rozumiem, że plany zmian systemu ocen nie są jeszcze wykrystalizowane?
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-04-06 11:10:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kate_rinko o mnie mówisz? mnie tam szczególnie zachęcać nie trzeba :)
a tak serio - ten portal to i tak niebo, w porównaniu z innymi, na których większość zdjęć po prostu pozostaje niezauważona.
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-04-06 11:11:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Są bardzo wykrystalizowane i dokładnie wiemy, co chcemy zrobić. Ale nie będę tu jeszcze przedstawiał szczegółów. Dodam tylko, że rewolucji nie powinniście się spodziewać. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-04-06 11:15:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I moim zdaniem dobrze - to do tej rewolucji. System nie jest zły, a że jak każdy wymaga drobnych korekt - cóż, nie ma rzeczy doskonałych :)
fotografia cyfrowa
kate_rinka
fotografia cyfrowa
2006-04-06 11:18:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Maniaszewska ;) ano o Tobie ;) i zgodzę się,że ten portal chyba jest najlepszy (jak dla mnie) do tego,aby się nauczyc czegokolwiek.Sama wiedza książkowa nie wystarcza-trzeba jeszcze praktyki,którą muszą mz ocenic inni,aby wiedziec czy choc po czesci jest dobrze.
Adminjk uwierz mi,że staram się... Zazwyczaj stawiam samą ocenę pod zdjęciami,gdzie już wszystko zostało powiedziane i zgadzam się z poprzednikami-nie piszę wtedy "zgadzam się z przedmówcami" , bo nie chce, aby ktoś powiedział,że powiększam sobie konto bylepaplaniną.
fotografia cyfrowa
Mr.R
fotografia cyfrowa
2006-04-06 11:22:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
podam recepte na sprowokowanie ciekawych krytyk i komentarzy pod wlasnymi zdjeciami: wybieramy userow powiedzmy pierwszych 5ciu z kazdej dziesiatki na liscie. wybieramy dowolne zdjecie (wskazane najlepsze z PF) i wystawiamy -1 z dowolnym komentarzem. W ciagu 10-15 min pod twoimi zdjeciami pojawi sie cale mnostwo bardzo ciekawych opinni potwierdzonych niezwykle zadowalajacymi ocenami w skali od -1 do -1. Zycze powodzenia.
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-04-06 11:27:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
e tam -1 czasem wystarczy dać 2 i uzasadnić całkiem konkretnie a efekt ten sam;)
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-04-06 11:31:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
maniaszewska - ja ostatnio za 3 oberwalam!;)
fotografia cyfrowa
tataOskara
fotografia cyfrowa
2006-04-06 11:31:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:: s_a_i_n_t: "wybieramy userow powiedzmy pierwszych 5ciu z kazdej dziesiatki na liscie. wybieramy dowolne zdjecie (wskazane najlepsze z PF) i wystawiamy -1" naprawde tak sie nudzisz? ;) powiedz, po co?
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-06 11:31:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No faktycznie macie metody - brawo
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-04-06 11:39:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No, s_a_i_n_t, demonstrujesz bardzo daleko posunięty konstruktywizm podejścia. Takie prowokacyjne wystawianie ocen, bez uzasadnienia (bo, jak sam piszesz, "z dowolnym komentarzem") kwalifikuje się do blokady konta. Osobiście odradzam.
fotografia cyfrowa
Mr.R
fotografia cyfrowa
2006-04-06 11:55:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa