fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
prosze o pomoc
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
murek
fotografia cyfrowa
2006-02-15 12:53:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
witam wszystkich
znalazlem wasz serwis i bardzo sie ciesze poniewaz jestem na etapie kupna dobrej cyfrowki i nie wiem co wybrac?
zastanawiam sie nad 3 modelami aparatow i prosilbym wszystkich o udzielenie dostatecznych opinii na ten temat abym mogl sie zdecydowac.
chodzi o modele: canon s2is. sony h1 i nowosc na rynku samsung pro 815.
czekam na informacje i serdecznie z gory dziekuje.
pozdrawiam wszystkich
murek
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-02-15 15:24:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A moglbys okreslic jakie glownie typy fotografii Cie interesuja ?
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-02-15 15:38:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Uff..!
Zaraz się posypie... ;) :)



fotografia cyfrowa
kIEP25
fotografia cyfrowa
2006-02-15 22:35:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
moja opinia:

wszystko to aparaty kompaktowe jak widze... zgory zrezygnowal bym z sony ( nie pytaj czemu... takie mam przekonanie i przykro mi jesli urazilem jego uzytkownikow) jesli chodzi o canona to radzil bym zastanowic sie nad FujiFIlm S5600 dla prownania (ja mam s5500 i jeszcze nigdy mnie nie zawiudl), skolei o samsungo totalnie nic nie wiem ale wydaje sie byc ciekawa propozycja:] wlasnie wygrzebalem se ten samsung ma wartosci przyslony od f.2,2 do f.4,6 co jesli jest prawda jak dla mnie bylo by troszku malo;)
fotografia cyfrowa
murek
fotografia cyfrowa
2006-02-16 08:00:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chce robic dobrej jakosci zdjecia plenerowe, zblizenia a takze makro. interesuje mnie dobra jakosc zdjec przy lampie blyskowej. jeden z najwazniejszych punktow to ostrosc oraz manualne ustawienia a takze dlugi czas robienia zdjec na akumulatorze.

pzdr
murek
fotografia cyfrowa
kIEP25
fotografia cyfrowa
2006-02-16 17:20:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o tyle o ile w plenerwoych to wiekszosc aparatow juz tej klasy sie nadaje... to jednak blizenia czy makro inna bajka;) do zblizen (jak rozumiem jesli chodzi o zoomowanie) to przydala by sie maszynka z antyshakiem choc w ruznych modelach ruznie sie spisuje... makro... nie wiem jak sobie radza ale w tych aparatach nawet makro od 1 cm nie do konca jest tym co by sie chcialo i wymaga dodatkowych szkiel:) a juz napewno przy makro odpada sama lampa wbudowana, wymaga juz zamonotowania dyfuzora (chocby recznego).;) a wytrzymalosc akumlatorkow potraktuj jako drugorzedna rzecz bo... ja jak ide na sesje calo dzienna to i tak leca mi 2 komplety do aparatu plus 3 do lampy zewnetrznej:]
fotografia cyfrowa
krim
fotografia cyfrowa
2006-04-09 14:45:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jesli chcesz robic to co napisales u gory, to tylko Canon S2, ma on sto razy wiecej opcji od H1, ktory jest aparatem "automatycznym"

S2 to juz model dla bardziej wymagajacych, mozna robic wiele ciekawych kombinacji, m.in. ustawic aparat na statywie z funkcja robienia zdjecia co 1min-1h

super macro od 0mm

bardzo szybki procesor

jesli chodzi o czas, to S2 ma 4 aku a H1 tylko 2, z S2 zrobisz jakies 800 zdjec na komplecie np. Sanyo 2500mAh

zdecydowanie S2
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-04-09 14:53:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak z ciekawości, w jakiej klasie cenowej się poruszamy? :)
-M
fotografia cyfrowa
absynth
fotografia cyfrowa
2006-04-09 17:49:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pare miesiecy temu tez mielem takie dylematy i S2 wygral z fuji tanszymi kartami pamieci i obracanym wyswietlaczem, ktory, bardzo sie przydaje przy makro.. a jak juz zrobisz nim troche fotek to po paru miesiacach zaczniesz zbierac na lustrzanke ;)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2006-05-19 03:26:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja bym polecil canona g5--- to jest chyba najlepszy aparat z dziedziny kompaktow
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-05-19 11:17:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nic nie wiem na temat dwóch pierwszych aparatów, natomiast Samsung ma kłopoty z ustawieniem ostrości w ciemniejszych pomieszczeniach i powstają jakieś dziwne szumy przy max. ogniskowej ( aparat miałem tylko kilka godzin więc może nie wykorzystałem do końca jego możliwości ). Jeżeli interesuje Cie opinia na temat Fuji S5600 to w poniedziałek lub wtorek mogę odpowiedzieć na pytania bo od dziś mam go w domu.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa