fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Serwis Canon, Prezenty na gwiazdkę
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-10-31 16:43:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Serwis Canona na Żytniej to mnie lubi bardzo. Wysłałem 50/1.8, 28-70L i Elan7 do serwisu, wycenili mi naprawy na 600plnów, przyjechała paczka zapłacilem kurierowi, otwieram a tam... cyfrowy FF. Ponieważ jak zaraz powie część z Was głupi jestem dzwonię i mówię ze się machnęłi chyba bo ten sprzet co dostałem to kilka razy wiecej niz to co wysłałem.
Reakcją było: "Matko Boska" po czym powiedzieli zebym odesłał na ich koszt sprzęt a oni wyślą mi mój. Wyślę im ale najpierw chcę zobaczyć u siebie swoje sprzęty, bo podpisałem się na liscie ze je odbieram to jakby co nie bede miał ani jednego ani drugiego.

W zamian za moją uczciwość chcą mi (musiałem lekko chrząknąć w telefon) przy "następnej" naprawie (pewnie za rok) odpuścic koszty transportu, całe 19 zł . Tylko to trochę smieszne z ich strony. Wysali mi sprzęt za 4 razy większą kasę niż mój, narazili się na straty i nieprzyjemności a nie umieją nawet powiedzieć dziękuję...

Nie wiem, może głupi jesem, za dużo oczekuję, albo mam wyidealizowane spojrzenie na świat.
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-10-31 16:56:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
e. moze nie doslyszales po prostu tego "dziekuje" ;)

swoja droga osoba odpowiedzialna za wysylanie wlasciwego towaru do wlasciwej osoby powinna dziekowac wspomnianej juz matce boskiej za twoja uczciwosc...
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-10-31 19:30:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
roa: mowia ze prezentow sie nie zwraca ja bym zadzwonil i grzecznie podziekowal i poprosil teez o zwrot sprzetu z serwisu ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa