fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Statyw
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-11-06 22:27:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jednak po glebszym przemysleniu kupie chyba jednak statyw polecany przez Wilka czyli 055 Pro + 804RC2 3D Head
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-06 23:06:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
calme.. ja slyszalem wiele dobrego o manfrotto ze niby najlepszy i WSZYSTKIE czesci mozna dokupic osobno jak sie cos zepsuje
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-11-06 23:24:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pozyjemy zobaczymy..
fotografia cyfrowa
keda
fotografia cyfrowa
2006-11-07 07:56:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
witam
niedawno mialem podobny dylemat i skusilem sie na Sheprpa 600, wg jest na prawde fajny, zwlaszcza jezeli chodzi o stosunek jakosci do ceny....
to rozkladania ale szpagat jest bardzo przydatne jak ci swiatlo ucieka, aty chcesz z nizszego pulapu zrobic zdjecei to obnizenie tego statywu zajmuje 3 sekundy...

do tego ma on nogi teleskopowe z podzialem na 2, czyli jest bardzije stabilny od tego z podzialem na 3...

ja jestem zadowolony i kilku moich znajomych tez...

ale jak masz wiecej kasy...
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-11-07 08:45:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z tego co czytalem "froterka" tez bez problemu schodzi do 11cm :) ale dzieki za opis velbona
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-11-07 14:25:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No i ostatecznie decyzja podjeta :) mam nadzieje, ze nie bede zalowal
055 Pro + 804RC2 3D Head + MBag 80 Unpadded Tripod Bag
fotografia cyfrowa
espresso
fotografia cyfrowa
2006-11-07 18:30:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moje pięć groszy: Statywy pod nazwą GoldPhoto są identyczne pod KAŻDYM względem z Manfrotto. Podejrzewam nawet że pochodzą z tej samej fabryki tylko pod niskobudżetową nazwą i są o 1/3 tańsze. Mówiac krótko mam i prowadziłem porównania, również "wytrzymałościowe". Calme, patrząc na Twoje fotografie .... przyjrzyj się głowicą kulowym. Mysle ze byś szybko zapomniał o gałkologii w Głowicach 3D. Sprawdzone.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-11-07 18:44:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No juz po ptakach bo zamowienie poszlo - a dlaczego sadzisz, ze do landszaftow kulowa bylaby lepsza ?
fotografia cyfrowa
espresso
fotografia cyfrowa
2006-11-07 19:09:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trudne pytanie mi zadałeś. Nie dlatego abym nie znał odpowiedzi, ale duzo by tu pisać. To jest sprzęt który musisz sprawdzić osobiście. I każdy renomowany sprzedawca umożliwi Ci zakup z możliwością wymiany. U innego nie kupuj. Pomacaj, pokręć. Miałem okazje poznać paru pejzazystów (mam na myśli takich z powołania). Jakoś tak większość miała kuliste. Ja również i nie myslę o tym by wrócić do gałkologii. Czasem korci 322, czyli pistoletowa. Jednak jest mało precyzyjna do delikatnych korekcji, głównie przy nieco dłuższych ogniskowych.
fotografia cyfrowa
regis
fotografia cyfrowa
2006-11-07 20:18:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
espresso - ale kulowe są właśnie naprawdę niewygodne przy delikatnych korektach - dlaczego więc uważasz je za szczególnie dobre w landszaftach ?
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-11-07 20:27:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zielony jestem w tych glowicach dlatego zdaje sie na Was - ta, ktora wybralem widzialem u Wilka i musze przyznac, ze wydawala mi sie ok w dzialaniu....
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa