fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Materiał na namiot bezcieniowy / softbox
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
T_Pawel
fotografia cyfrowa
2006-11-03 13:15:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zamarzyło mi się, aby podczas zimowych wieczorów popstrykać sobie niewielkie obiekty w domowym zaciszu. Przeczytałem już kilka tematów na forach internetowych, oraz znalazłem taki oto materiał na aukcji:
http://www.allegro.pl/item137575994_dyfuzor_material_na_namiot_bezcieniowy_i_softbox.html .

Wiem, że widzicie tam tyle co ja, ale z pewnością część z Was ma spore doświadczenie w tego typu fotografii. Tak więc chciałem zapytać, co sądzicie o tym materiale, a może macie jakiś inny godny polecenia? Zależy mi na dobrej cenie, bo wydawać 70zł+ na maleńki namiocik bezcieniowy to dla mnie trochę marnotrawstwo. Materiał na aukcji ma całkiem spory wymiar i nawet składając go np. na dwie warstwy można by uszyć coś sensownego, przy niższej cenie.
fotografia cyfrowa
jalens
fotografia cyfrowa
2006-11-03 14:16:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ten materiał poprawnie rozprasza. Jest prawie taki sam jak w mojej samorozkładającej się kostce. Znajomemu żona uszyła taki podwieszany stożek właśnie z tego. Jest ok.
fotografia cyfrowa
T_Pawel
fotografia cyfrowa
2006-11-03 14:51:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzięki za odpowiedź. :)
Jeszcze zapomniałem napisać, że zastanawia mnie, czy nie jest on mało wytrzymały. Oczywiście wiadomo, że jest to cienki materiał i trzeba na niego uważać, ale nie chciałbym go przebić palcem. :)
fotografia cyfrowa
jalens
fotografia cyfrowa
2006-11-03 14:59:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To tkanina, więc raczej nie ma obawy. Wybrałem osobiście gotowy za stówę, bo dodali tła i futerał, fajnie sam się rozkłada, materiał jest mocny - od strony zewnętrznej przypomina dakron, od wewnątrz to taki cieniutki aksamitek rozpraszający.
fotografia cyfrowa
T_Pawel
fotografia cyfrowa
2006-11-03 15:11:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oki, bardzo dziękuję. :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa