fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
nowe pomysły ...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
pawelm
fotografia cyfrowa
2006-11-06 13:41:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mimo że moje wcześniejsze pomysły jakoś przeszły bez echa próbuje ponownie wrzucić pod rozwagę moją kolejną propozycje:

często zdarza się, że użytkownik po sugestiach zawartych w komentarzach zmienia nieco w zdjęciu i chciałby podmienić zdjęcie już istniejące w galerii. Można byłoby zatem rozważyć możliwość podmiany zdjęcia w galerii.

Zasada działania: Podczas wrzucania nowego zdjęcia pytanie czy podmiana, jeśli tak, to wskazanie podmienianego zdjęcia. Stare zdjęcie znika z galerii ( wraz z komentarzami ), a pojawia się nowe. Ilość przestrzeni dyskowej zmniejsza się tylko o różnice wielkości podmienianych zdjęć. Dodatkowo można byłoby umieścić w komentarzu nowego zdjęcia wszystkie komentarze zamienionej fotki.

Inna wersja pomysłu: kasowanie zdjęcia z galerii ( bez usuwania komentarzy), a w nowym zdjęciu link do podmienionej fotki ).
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-11-06 13:55:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja uważam, że jeśli już robić "podmianę" to na zasadzie dodania, by nowe pojawiło się pod starym - łatwo wtedy porównac i toczyc dalej dyskusję.
fotografia cyfrowa
pawelm
fotografia cyfrowa
2006-11-06 14:57:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale wtedy nie usuwasz starego zdjęcia, więc nie zwalniasz przestrzeni, więc wystawiasz na normalnych zasadach ... ( możesz samodzielnie wpisać link do starej wersji i kontynuować dyskusje ) ...
fotografia cyfrowa
loki_p
fotografia cyfrowa
2006-11-06 15:31:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Powinna byc mozliwosc porownania ze starsza wersja

Ja bym raczej proponowal wprowadzic mozliwosc poprawienia zdjecia przez innych uzytkownikow po wczesniejszej akceptacji takiej opcji przez autora przy wystawianiu zdjecia. Pojawial by sie link pod zdjeciem do poprawionej wersji z info o tym kto poprawil i co poprawil. Takie cos mialoby jakies walory edukacyjne.
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2006-11-06 15:52:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moim zdaniem stara wersja MUSI zostać. Czytanie komentarzy dotyczących nieistniejących już elementów zdjęcia jest trochę bez sensu. Nie oszukujmy się, ale limity na Ob są tak duże, że nie ma żadnych przeciwskazań, żeby poprawione zdjęcie wystawić jeszcze raz z linkiem do poprzedniego.

Natomiast jeśli chodzi o poprawienie zdjęcia innego Obiektywnego, to ja raz spróbowałem skorzystać z serwera ogólnodostępnego przy okazji pisania krytyki do tego zdjęcia

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-47574.php

a jedyne czego życzyłbym sobie od administracji to możliwość wklejania zdjęć na forum i przynajmniej aktywnych linków w komentarzach i krytykach pod zdjęciami.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa