fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
co zrobić kiedy z tego samego komputera chcą założyć konto dwie RÓZNE osoby?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-02-16 14:28:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mialem podobny problem na innym portalu.
moje konto należy do mnie, ale w domu jest jeszcze jedna osoba robiąca zdjęcia( zupełnie różne) i też chciała by tu pogadać...
mamy (niezgodnie z regulaminem) dwa konta na innym portalu. NIGDY nie komentowaliśmy swoich zdjęć, nigdy nie ocenialiśmy ich. większość Przyjaciół i tak wie ,że MY to DWIE osoby.

pytanie: co z tym fantem??? :)
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2006-02-16 16:19:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli jest taka sytuacja, to najlepiej napisać o fakcie do admina i już, załatwione. Przyjęliśmy zasadę jednego konta aby zapobiegać tzw. TWA i innym nieprzyjemnym sytuacjom. Dlatego też podwójne konta z reguły są zamykane. Niektórym "spryciulom" przyglądamy się dłużej...
fotografia cyfrowa
jacab1
fotografia cyfrowa
2006-02-16 16:54:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A z mojego kompa sa dwa... moje i syna :)
fotografia cyfrowa
senk
fotografia cyfrowa
2006-02-22 02:54:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z mojego jest jedno, ale jak wracam do domu to sie loguje, a na domowym ma młody konto(też fotograf), a jak on jest u mnie to też sie loguje... wiec jak to ma być w praktyce?
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-02-22 08:30:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ewentualnym rozwiazaniem moze byc np uzywanie przez jednego z userow na swoim koncie (zakladam, ze masz XP) przegladarki skonfigurowanej z proxy a na drugim koncie ze stalym IP (zakladam, ze masz szerokopasmowy net) sa wtedy dwa konta na 2 rozne IP - z tym, ze oczywiscie skonsultuj to z adminem.
fotografia cyfrowa
bubypl
fotografia cyfrowa
2006-02-22 16:25:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a zmojego tez dwie- ja i zona

fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2006-02-22 21:33:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Poniewaz obiecalem adminowi, ze nie bede sie wiecej wyglupial, nie twierdze, ze jest nas dwoch. Mam tylko podwojna osobowosc - tzw. rozdwojenie jazni. Niestety nawet zaswiadczenie lekarski nie pomoglo i drugie konto zlikwidowano. ;-)
W innych galeriach takie drobiazgi sa tolerowane, nawet jezeli oficjalnie jest to zabronione. Podwojne konto liczy sie dopiero, jak delikwent zaczyna sie sam oceniac i komentowac. Najczesciej jednak konczy sie przez nieuwage, kiedy falszywie zalogowany zaczyna cos pisac.
Wtedy tajemnica staje sie publiczna. Dodam, ze aktualnie nigdzie podwojnych kont juz nie posiadam.
fotografia cyfrowa
janzbendny
fotografia cyfrowa
2006-02-22 23:51:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehe moja druga polowa podwojnej osobowosci tez zostala niestety tutaj unicestwiona, ale moze to i lepiej.... :]
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa