fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
kRADZIEJE ;(
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Marezzo
fotografia cyfrowa
2006-11-13 18:49:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nawet jak wylaczasz funkcje zapisz jako, Zawsze masz mozliwosc zrobienia screenshota,a to juz wystarczy zeby dalej gdzies wykozystac w necie
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-11-13 18:53:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
masz racje, dlatego pisałem że to taka walka z wiatrakami, jak ktoś wymyśli jakieś zabezpieczenie to inny od razu myśli jak je złamać .... wniosek wystawiamy i umieszczamy na stronach takie gnioty że jak ktoś to zobaczy to od razu ucieknie od komputera :)
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-11-13 18:56:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
moze te napisy, ze zdjecie jest wlasnoscia autora powinny byc bardziej widoczne! pozatym serwisy randkowe moglyby zamieszczac info, ze nie wolno wrzucac zdjec bez zgody autora jesli sa to zdjecia pobrane z sieci....;-/
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-11-13 19:01:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zawsze w sumie niby mozna Digimarc robic na focie - ale ta roczna subskrypcja.....
fotografia cyfrowa
Marezzo
fotografia cyfrowa
2006-11-13 19:01:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wystarczy zrobic screenshots i juz mozna je wykozystac :)
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-11-13 19:03:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marezzo - nie podpowiadaj zlodziejom!
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-11-13 19:04:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oza, oni te metody znają lepiej od nas :)
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-13 20:00:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fix zobacz na klawiature :) "print screen / SysRq" nie sluzy jak by sie wydawalo do drukowania ;)
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-11-13 20:52:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fotografix - moze tak a moze nie;) mysle, ze wiekszosc osob, ktore kradna zdjecia robia to po ty by uzyc je w roznych randkowych serwisach albo wrzucic gdzies na tapete... i czesc z nich napewno nie wie jak zrobic zrzut screena... nie moga zapisac to ida szukac dalej....
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-11-13 21:14:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja narazie zbytnio nie przejnuje się tematem, bo zdjęć na stronie nie mam za wiele i ich dobór jest dosyć przypadkowy, szczerze mówiąc ostatnio to więcej zdjęć dołożył tam mój syn z własnej inicjatywy niż ja. Jednak jestem w trakcie przygotowywania nowej strony z całkowicie nowym wizerunkiem i będzie na niej docelowo ok. 3000 zdjęć specjalnie wybranych i przygotowanych, wtedy dopiero ten problem będzie mnie bardziej dotyczył i też myślę w jaki sposób zabezpieczyć zdjęcia przed kopiowaniem ..............
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa